2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım hoşgeldinn, (gamzeden alıntıdır çıkmamış yaaa kafayı yedı site)
bende 2 hafta oldu işe başlayalı benım kızımda 4 ayı geçti,1-2 defa sağdığım süt az gelmiş bizde dün aptamil 2 aldık ilk defa,yetmediğinde ara ara takviye yapıcaz ,napalım aç mı kalsın kuzum,sağınca mecbur çok bırakmak gerekıo,yoksa ewde olsan az da olsa sık sık emzırır doyar o zaman ,
dün ben gelmeden vermişler 90 cc lıkır lıkır içimiş bizimki,:)))
çarşamba sağlık ocağında tartıldık 8050 fr kıyafetle,çok az almış son aya göre,ordakı hemşirede artık kilo alımının yavaş olacağını eskısı gibi almasını beklemeyın dedı,burdanda okuduğum kadarıyla hepimizinkı aynı sanırım

günaydın filiz,
eeeee 2 haftadır gece 1 -2 de yatıp 6 da kalkınca bugun çok bile uyumusum 2 de yatıp 8 de kalktım
sen napıosun metın nasıl alıştımı mamaya
bizde dün ilk defa verdık,ben yokken süt yetmezse vericez artık takviye olarak

gunaydın arkadaslar
evet kraftın dun aylın anlatınca yaptım rahatladım ıyı oldu ya gece yatagından almıyorum emıyor uykuya devam cok saol

ay cok tuhaf ruya gordum sevgılım varmıs benım için aglıyormus esımde bız evlendık dıyor kaanı kucagına almıs hadı evımıze gıdelım dıyor kayınvalıdem de dedıkodu yapıyor özlemın sevgılıs varmıs dıye
hayırlara karsı gelsın içim bı tuhaf oldu

esra yemedi mamaları pirinçli sütlü aldık milupanın muhallebi ezcık yedi oooohhhh ne güzel berrak yemiş.....özlem hayır olsun rüyan

[
slm kizlar sizlere bisey sorcam süt sagip verenler günlük 120cl sagip veriyosunuz yoksa her sagdiginizda 120cl cikiyor anlamdim bu isi ben lütfen cevap verin kafam karisiyor

canım eğer o gün ii beslenmişşem 1 göğüsten 120 cc ye yakın çıktığı oluo ki çok nadir yorgunluktan olmuo snaırım,diğer zamanlarda 2 göğüsten 160.-180 cc arası deişio,tabi ben sabah 6 da emzirip çıkıorum,öğlen 1 e kadar içio sütünü,ama az gelmeye başladı daha fazlada sağamıorum,aptamil 2 vermeye balşadık ben gelene kadar yetmezse onu içicek artık

bide sağmaya fırsat kalmıokı,zaten dewamlı emıo,o yüzden çok kalmıo sağmak için

düğmeye mi basmıomuşun özlem,ayyy çok yanmıştır canınn((

eee filiz emziriıon dimi o zaman yine?sen aldınmı makine soruodun

dün arkadasa gittim medela vardı onda hiç kullanmamıs bana verdi harika bişiy canımı filan da acıtmadı süt poseti kap filan da verdi dört ayak üstüne düştüm yaneiiiiiiii....sagdım iki gögüsten 100 ml cıktı attım buzluga.....

düğmeye mi basmıomuşun özlem,ayyy çok yanmıştır canınn((

eee filiz emziriıon dimi o zaman yine?sen aldınmı makine soruodun

evet dugmeye basmıyormusum bılemedım işte halen acıyor ıyılesene kadar o gogsumu sagamıcam (

ya bısey dıcem 3 gundur kaanının elını yuzume surerekk anne ciciiiii diyorum cok kez tekrarlıyorum oyuncaklara ustune falan yapmaya basladım dunden berı sankı o da dıyor artık iiiiiiii diye ses cıkarıyor
sızlerde deneyın kolay seslerı cıkarabılırler artık bıraz zorlayıncaa

monte saol canım hayır olsun bakalım ne olacak ben ruyalarla cok ılgılıyım
tarot kartları aldım :)))) bı sardırdımkı ona cok eglenıyorum her aksam esıme tarot bakıyorum :)))))))))
bı de fal bakabılsem kendıme :)))) ama tarot ıyı oldu uyduruyom kendıme

ah özlem sevgili ha:))
nili uyuttum şimdi 10 dk var bi bakayım dedim,herkesler iidir işallah:)

günaydın kızlar...
bu hafta yine anneme gidicem 2 hafta kalırım yine iii dadandım vallasırnaşık şeykızkardeşiminde haftaya düğünü var ev kalabalık olur bende insan görürüm bu kız yüzünden insana hasret kalıyorum sürekli evde kızımla ben ona o bana bakıp buruyoŞenizkaydirigubbakcemile3

montecim madela çok rahat ,güle güle bol süt sağın:))
özlem benim adıma da baksana bi tarot:))bi de tekrarları alıolar bebekler,sen devamlı tekrar et bak şarkıları falan çok işe yarıo..
berrak'ım benim sevmiş mi mamayı,afiyet olsun sana:)
kızlar nil sanırım azcık emeklio???bezi vardı ayaklarını çırpa çırpa çeke çeke gitti ona,bu kız beni şaşırtıo ,ellerinden tutuncada ayağa kalkıo,halası 9 aylık yürümüş kızlar halaya mı çeker??ben naaparım??

slm elacım nasılsın ya çok uzun zamandır görüşemiz,üzüomu hala kızın annesini bakimm

aaaaa benim dünür gitmiş sengözlerimebaksanab
esra ne haber canım nasıl gidiyo iş ile berrak sultan ???

duygu nbr ya,
görüşemdik o gün bi türlü msn de kaçırdım muhabbetı
walla bızımkı ne wersen yıyo yaa
kavanoz muhallebıyıde silip süpürmüştü:)))

nil napıo,maşallah emekılo ha

uyandı şimdi oldu mu 10 dk??
emeklemek diildir o heralde sürünmek ama hiiçç durmuo,çokk yaramasss!!!
yesin bebeğim afiyet olsun..ben de mamanın yanında hediye muhallebi vardı kutudakinden yaptım yedi tadı da gayet iidi:))
o gün sen gittin soona biz de dağıldık ,ama toplanalım gene:))

toplanırız canım yine
ben kaçıorum kahvaltı edicez
öğleden sonrada balıkesıden babannem ve 2 halam gelıo giremem belki
sizi ve kuzularınızı öpüoruz berrakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…