2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de kaçıorum bi bıcı bıcı yapalım kendimizi sokağa atalım di mi güneş varken:))

Günaydın talya.

Ya bu aptamil 1 in tadı çok kötü. Kızımda hiç sevmedi. Nasıl olduysa dün 50 cc yedi. Güzelce saat 9 da yattı tabi bende yorgunluktan sayanamadım bende yattım. gece 12 ye doğru acayip bir sesle uyandım.. Kızım hep kusmuş, pattaniye, yatak, üzeri hep batmış... Zaten bu günlerde çok kusuyor.

Bu bir hafta bizim için çok zor geçeceğe benziyor. Kucağımda gezdirdim ama kollarım kopunca arabasına koydum nerdeyse bir saat odadan odaya gezdirdim en sonunda uyudu.. Şimdi arabasında uyuyor...

tünaydın...zeynep bilseydim senin açacağını kahvaltı hazırlamaya uğraşmazdım..kaçırdım yine börekleri(((
accu bende de var metal allerjisi.hiç bir takı takamam.çıt çıt filanda allerji yapar hemen.plastik çıtçıtmılar var canım anlardan bulmaya çalış.yazık çok rahatsız eder kabarınca...
gülsü maşallah kilosu iyi kuzunun..bende de ikisinden en fazla 70 cc çıkıyor..biz sürekli emzirdiğimiz için o kadar çıkıyordur..doyuyordur merak etme.
inaysa inşalallah bir şey yoktur çağanda..
nil kızımıza da maşallah.ocak bebişlerinin en hızlısı çıktı..ilk oturmaya başlayanda nildi zaten..bizimki hala sırt üstü yatarrr..keyfine düşkün velettt.biz bu gidişler uzun zaman yürümesini bekleyeceğizzz
özlem maşalallah kaanada.bizimde babanne hu allah diye sallıyordu..şimdi hem kendi sallanıyor hemde hıı hıı diye tekrarlıyor...tekraralar çok işe yarıyor...

nochoy sanada geçmiş olsun canım..inşallah en kısa zamanda alışır aletine..hastanede üşütmüştür biraz.muayene için açılıyorlar.bizimki de kapar hemen..sıcak havlu yada torba koy hemen geçer...

valla anne yüreği işte dedikleri bu olsa gerek kıyamıyoruz kusulara ben normalde çok duygusal değildim ama bu bebek beni çok değiştirdi şimdi her şeye ağlıyorum :)
canım işallah bir an önce atlatırsınız
z eynep yine döktürmüssün bacım ellerin koların dert görmesin başka şekilde teşekküre kk izin vermiyor ama böyle teşekkür edelim bari :)
günaydınn:)
nochoy hemen alışır umarım soonada çıkarır..
inaysa ne oldu çağanın gözüne?
hera ne oldu okuyamadım ama başınız sağolsun..
duygucum çağanın göznden ara ara yaş geliyordu gözyaşı kanalı tıkanıkjlığı varmış bugün dr gittik masaj yapın dedi eğer çapaklanma oluırsa damla yazdı ama çapaklanma olmuyor 6. aya kadar kontrol edelim dedi sonra tekarra bakarız dedi işallah geçer
canım gittik dr a kanal tıkanıklığı çok fazla tıkalı değilmiş ama yinede azda olsa varmış 6. aya kadar masaj dedi geçmesse tekarr bakacam dedi çok ilgili bir dr du çok memenun kaldım herseyiyle anlatıyor örnek veriyor çapaklanma varsa yada olursa diye damla yazdı çapaklanma yok dedim yoksa kullanma dedi sadece olursa kullanırsın dedi işallah masajla geçer canım ya

kıslar hepinize tünaydın buarada işallah güzel bir hafta sonu geçirirsiniz

ee kimsecikler yokmu bugün havada güzel gesin bakalım uyansın bizimkiler bizde çıkıcaz işallah oğlana üst almaya gidicez yetmiyor günde üç dört defa üst değiştiriyoz yaslık alışverişlerinizi yaptınızmı kıslar ben daha yapmadım neler aldınız yaslık bilgi verin accık bakam lazım olmayanı almayız

güzel bir gün diliyorum ben de..ayy yarın annelergünü, inanamıyorum bizim de mi kutlayacaklar delikafadulden ama asıl o minik elleriyle bahçeden çiçek koparıp getirdikleri gün hissedicez bunu belki de şiir yazdıkları..hepimiz yapmıştık zamanında, şimdi de biz yaşıcaz Allah kısmet ederse

ben varım inaysa, oğlumu emziriyorum biyandan..hava güzel mi, oh ne güzel..burda da yagmur çiseliyor.3-5 yılda bir yağar demişlerdi, bize de denk geldi..
yaz için en ideal şort-tshirt..bol hafif olmasına dikkat et, önü siperli şapkalar bi de..

ben çıkacaktım güya,duş alana kadar hava kapadı giyindik süslendik güneşi beklioruss,nil de uyudu ben hemen geldim kk ya:)
vallaa ben bişi zorlamıorum ,ilk oturan nilmi bilmiorum ama oturmak istedi oturttum ben genelde istese de oturtmuosunuz siz:)ben biraz yanlış davranıorum belki de...ama napım nil uzun zamandır uyku dışında sırt üstü durmuo,hep mekik çeker gibi??dün akşam bi tanıdıkla karşılaştık migrosta onların oğlu 7,5 aylık ama emeklemiomuş bile ama nie çünkü kilo ve boy 1,5 yaşa denk,kaldıramıo poposunu:)dr.da direkt yürür demiş,yani her bebişin huyu suyu ayrı..(kendimi rahatlatim)benim için sorun yok ama ölee yatmasını tercih edebilirim zaman zaman..
çağanım geçmiş olsun..eşimin ablası da doğum yaptı nilden 1 ay küçük,onun da kanal tamamen tıkalıymış ama en kötü ihtimalle açsalar bile operasyon çok kolaymış canım,gerçi onun çapak falan da oluomuş..

ben de tişört ,etek,elbise aldım,bi kaç şort bi şapka daha alırsam yeter umarım..ankaraya gitmeyi bekliorum ay sonunda, burda bişi yok..en rahatı şort tişört bence tatlım aa bi de mayo:))arkadaşım almış bize bikini ve sandalet pembe pembe oyy çok güsel yaa..
ah bu arada herkes bööle mantıklı hediye alsaya bize paso 2-3 yaş kıyafeti gelio:))ohhh dedikodumu da yaptım rahatladım:))
ay ne çok yazıorum ya çenem düştü diycem ama yazıorum,elim mi düşmüş oluo şimdik??oooooyyyy yazdıkça yazasım gelio...

:)) dogru söylüyosun inanna mantıklı hediye konusunda..yahu biliyolar benim mısıra geleceğimi, nerde kadife, kalın şeyler var, çoğu öyle kaydirigubbakcemile3

slm millet.. Kızım uyurken bişeyler yiyip sonra kk ya bakayım dedim.. Tam yemeğin ortasında uyandı.. Şimdide ağlıyor.. Babamız da yok. Öğrencileriyle nevşehire gitti.. Ben bu cadolozla bir haftayı nasıl geçireceğim yavf.... Keşke Sİvasa gitseydim annem yardım ederdi...

Bu arada biz alışveriş yapmadık henüz.. Bu hafta sonu veya önümüzdeki haftasonu Kayseriye gitmeyi düşünüyorduk ama kıza alet takıldıya hiç durmaz artık. Zaten dışarıyı pek sevmiyor. Artık burdan bir kaç bişey alıcaz, diğerlerini Trabzon veya Sivastan...

selammmm annişlerrrr
bugun kendıme bakım gunu ılan ettım :)))
guzellık salonuna gıttım agdamı yaptırdımm ordan kuafore gittim bı de fon cektırdım
kendımı kus gıbı hafıf hıssedıyorum :))))))))

oh ohhh bravo valla:))
rüyandan etkilenmedin di mi:)):sm_cool:

bugün herkes annelergünü için alışverişte sanırım :)) oh ben de 30 sayfalık geçmiş ödevimi bitirdim..çok çalıştım çooookk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…