2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Talya tükanı kapamış bende açayım bari...

Günaydın hanımlar... Çok zor bir gece geçirdik kızımla.. Bacağındaki kalça çıkığı için takılı alet kızımı huysuzladırıyor.. Uyumadı bugün. Normalde gece ağlayarak uyanmazdı ama bugün uykusunda bile ağladı... Biran önce alışır inş..

günaydın kızlar bugün yine dükkanı ben açıyorum reyyan daha yeni uyudu geceden kalmayız yani bende gitmeden kahvaltıyı hazırlamak istedim gerçi hafta sonu geldi bugün veletlerden fırsat bulanlar yatacaktır ama malumunuz hafta sonu kahvaltılarının tadı bi başkadır
buyrunuz efeeemmm
kahvalti-tabagi.jpg

aaa nohcoyum ben msj yazarken sen yazmışın bile ama tükanı ben açtım kabul etmem sen daha online bile değildin:dilcikar:
ayyy canım ya kolaymı ya öyle bi aletle yatmak bitanem ya kıyamam ben ona Rabbim tez vakitte kuzuya şifa versinde kurtulsun o aletten ayyy fena oldum haa ne rahatsız ediyodur meleği canım benimsenağlama

nohcoooooooyy kahvaltıya gel gülüm benim zor bi gece geçirdin sende benim gibi kıyamam sana besleyecem seni gel buraya gızgardaşkaydirigubbakcemile3

geldin mi kız bende özelden msj attım sana gel diye
ya açsana şu ziyaretçi msjlarını özelden zor oluyor

ay cnm ne güzel olurdu ama kız ağlamaya başladı.. Geçmişi okuyayım dedim. Sayfaları ikşer ikişer atlıyodum ama küçük hanım ağlıyor.. Çıkayım ben... Zaten yaza düğün var ve zayıflayamıyorum.. Bu kahvaltılarla zayıflamakta mümkün değil.. Ben kaçtım. kızım kızıyor...

Zeynepcim ben gittim geldim ama kahvaltı hala olduğu gibi duruyor..Bana zorla kilo aldıracaksınız..

Ufaklık 5:10 da kalktı 7:30 da tekrar uyudu .. Ama arada ağlıyor.. Hala kalça çıkığı için taktığımız yastığa alışamadı. Doktor bir haftasını alır dedi.. Kuzum bir hafta ne yapacak yaa....

günaydınnnnnn..aman ne hoş kahvaltı sofrası o öyleeee..zeynooo,bi yerimiz şişerse sorumlu sensin

günaydınn:)
nochoy hemen alışır umarım soonada çıkarır..
inaysa ne oldu çağanın gözüne?
hera ne oldu okuyamadım ama başınız sağolsun..

nohcoy yanlış yazmışım kusura bakma.
zeynep adres neydi??
ya nil ayaklarını keşfetti devamlı oynuo..

Sağolun arkadaşlar yaa... Neyse kuzum uyandı (pekte uyudu sayılmaz...) ben kaçar...

gunaydın kızlar

ezra bende aldım sut sagma makınasından ama cok canım yanıyor cekerken sutu :KK43:(
hızını azaltıyorum yıne aynı gece sagdım halen goguslerım sızlıyor yanlısmı yapıyorum anlamadım kı

hız düğmesinin ustune doğru basarsan memeyı emme hareketı alıp bırakıo,rahatlatıo o zaman,acı vermeden dewamlı basıcan oraya( tabı ben kraft için konuşuorum ) belkide kurumuştur göğsün lansinoh varsa sür ben hala arada kullanıorum kuruyuncada acıo çunku

X