2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kizlar sizlere bisey sorcam süt sagip verenler günlük 120cl sagip veriyosunuz yoksa her sagdiginizda 120cl cikiyor anlamdim bu isi ben lütfen cevap verin kafam karisiyor

pardon 120cc her emzirmedemi yoksa birgündemi 120ccmi cikiyor.

gülsü cum 120cc iki gogsunu emzirdigin zaman ya da sagdigin zaman cikmasi lazim.gunde 120 cc den fazka cikar tabi yersen sutun de varsa..az mi cikiyor senin?benim ilk aylarda sagdigimda iki gögsümden 150 cc cikiyordu ama simdi cok azaldi.

slm kızlarrr okuya okuya baktım bitmiyoarada bi slm verip öle devam edim dedim

slm millet nasılsınız bizde de emmeme emsede kusma had safhada sabah 6 da emdigiyle

okuduğum kadarıyla çoğu ocak annesi bebeğine mamada veriyor.ben sadece anne sütü veriyorum acaba benimde vermem gerekiyormu diye aklıma takıldı şimdi...

hosgeldin montesori biz iyiyiyz canim sen nasilsin?

irem_nehir,canim cogumuzun sutu az oldugu icin mama veriyoruz en azindan ben onun icin veriyorum.eger senin sutun varsa mama vermesen daha iyi olur.

ooohhh muzikle oyalaniyrsa ne guzel montesori
benim kizim ona da kanmiyor valla
az once uzun bir sallamanin ardindan uyuttum.
ama ben de bittim.

kanicicegi ben hep emziriyorum gecenlerde gece bi sagim nekdar cikiyor dedim sadece 30cc cikti kafam cok karisti.ben her ögünde 120ccmi yemesi lazim yoksa bütün ¨gün ictigi sütün toplami 120ccmi oluyor onu anlamadim.ban sagdigimda oglumu yatirmis emzirmistim sence cokmu azya acaba sabah kalkar kalkmaz denesem 120ccmi olurmuki bebgim acmi kaliyor yoksa.

bu arad kizlar bende sadece anne sütü ile besliyorum oglumu büyümesi kilosu iyi gibi.siz her sagdiginizda sütü 120ccmi cikiyor her ögünde yani.ay cok kafam karisti

canim bence az 30 cc...beebgini doyurmaz ki.senin oglusun benim kizimla ayni gun dogmustu yanilmiyorsam.yetmez ona heralde ama bilmiyorum ki valla dr a danissan bir ne diyecek?yemiyormusun yoksa kiz zayiflayayim diye?bol bol su ic canim,tatli seyler ye,ayval ve incir cok süt yapiyor insallah cogalir.olmadi mama verirsin.

yiyorum kiz ve ben cok su icen bi insanim evet ayni günm dogurmustuk.ama annem diyoki doymayan bebek aglar uyumaz durmaz benimki gecelri cok iyi uyuyor gündüzleride öyle huysuzlanmaz.dr gittigmde sorcam tabiki her ögünde 120ccmi yemesi lazim simdi.

hadi sana kolay gelsin gece görüsüürz kancicegi.kizini öperimmmmm

bu arad kizlar bende sadece anne sütü ile besliyorum oglumu büyümesi kilosu iyi gibi.siz her sagdiginizda sütü 120ccmi cikiyor her ögünde yani.ay cok kafam karisti

aylık gelişimi iyiyse ek besine gerek yok gülsü bizde sütümüz yetmeyince veriyoruz ek besini zaten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…