2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sheeda canım sen zaten mama vermiyormusun bkatın emmiyor mma ver ben öyle yapıyorum paşamın isteğine bıraktım çok zorlayıncada ters tepiyor bu çocuklarda :))))

ay maşallah aşıkçım ya devam ediyor canım bizimm sulanma yarın sabah dr randevumuz işallah bişeyi yoktur oğlumunda yaa

aşık irem 3 haftadır aynı kiloda yani evde takip ettiğim kadarıyla.6400 gr.sende 16 ocakta doğum yapmıştın galiba.senin bebeğin kilosu nasıl?

of kızlar ben tam bir tatlı bağımlısı oldum.doktorluk valla benim sonum.hiç bir şeye vakit bulamıyorum tatlı yapmaya buluyorumm.bütün gün yemek yemesem aramıyorum tatlısız duramıyorum..hiç bir şey yoksa reçel yiyorum kaşık kaşık...eskiden ben yemezdim tatlı ya noldu bana anlamadım..sizde de öyle mi yoksa ben mi anormalim..

sheeda canım sen zaten mama vermiyormusun bkatın emmiyor mma ver ben öyle yapıyorum paşamın isteğine bıraktım çok zorlayıncada ters tepiyor bu çocuklarda :))))

veriyorum vermesinede aynı şey değil , hem bugün onuda sadec 120 cc içti sütümüde sağıp verdim o da toplasan 90 cc falandır hepsi bu

1 yaşlarına gelince meme meme diye peşimizden dolanırlar mı acaba, ay inşallah bu geçici bi dönemdir de çok uzun süre emziririz

he kanki 200 mekik ama ben alışkınım eski sporcuyum nan kanki bi ara esiyordum fırtına kimin:roflol:
lajaconde şuh sesler derken canım ne anlamda anlamadıkta ayy ciddenn anlamadım ha
Talya anlatmış canım yaa..benim kızuyanıverdi de çıktım apar topar

bu arada lajoconde sorumda güme gitti heee
anca okuyon birazda yaz yafffff
kaydirigubbakcemile3
hoşgeldin sevgiler
geçmiş olsun canım..
kıslar sizde de salya sıkıntısı başladımı?
birde bazen penircikler çıkıyor ağzından daha çok mama yediğinde
bizde 2 aydır var bu sıkıntı
ya umarım benimki de yer ..aldım kavanoz kavanoz
dün sordum kimse cvp yazmadı...bebeği benimki gibi çok kusan varmı aranızda?doktor emdiğinin fazlasını kusuyordur dedi ama çok fazla kusuyor.okadar emmiyorki...neden olabilir acaba?

inşallah sizinkide en kısa zamanda açılır inaysa...bana iki kişi doktor bizimkine sabunlu su sürün dedi sürdük geçti demişti..bunu diyenlerin çocukları şimdi büyük ama.ben inanmadım tabi. eşim banyoda sabunlu su serpti yanlışlıkla gözüne.çok ağladı ama ondan sonra geçti sanki...

çoğuna da cvp veremedim..kızı yüksekçe bi minderin üzerine yatırmıştım..Hooop devriliverdi kaldı tosbik gibi debelendi kaldı yavrucummmm..
ya kızkar benimki de meme almıyor,tepiniyor oraya buraya bakıyor..biberonla da almıyor ki benimki doğduğu andan itibaren tanır biberonu..kaşıkla veriyorum yarısı içine,yarısı dışına..çok canım sıkılıyor..beslemek için accaip mücadelem va
ırem nehir arkadaşım monte nin oğlu da kusuyodu sanırım dr mama tavsiye etmişti..kusmayı önleyici bi mamaydı..

ay kızlar oğlan kucağımda ne yazdığımı bilmiyorum.inşallah derdimi anlatabiliyorumdur..
irem bizimki irice biraz 7500 var.ilk ay mama takviyesi yapmıştık iyi kilo almıştı şimdilik koruyor formunu.hareketsiz ama benim oğlum.kucakta gezsin yatsın.keyfine düşkün.hareket edip bozmaz beyimiz keyfini..

gören de burdayım sanacak, açık kalmış burası..zaten olsam ne, geçmişte kayboldum...:bbo:

gamze sana hoşgeldin diyemedim,hoşgeldin...
ben kaçtım yemek yok daha ortada.tatlım var ama herzamanki gibi:)))))))))

hoşbulduk kıslar teşekkür ederim.
aşık 81 canım emzirdiğin için çok tatlıya düşmüşsndür ben de bişey bulamazsam tatlı bisküvi yiyorum bende de aynı durum var.
ben gelene kadar herkes gitmiş( sağlık olsun
bebeşlerinizle güsel bir hafta sonu geçirmenizi diliyorum güel anneler

gamzeler karıştı, bi an üstüme alındım,hoşbulduk diyesim geldi..içimde kalmsın ditim ben yinede..Hoşbuldukk aşıkkkaydirigubbakcemile3

bende şimdi uyuttum kızı en fazla yarım saat veriyorum ondan sonra başlar ciyaklamaya,benim kız gözlerini dinlendiriyor uyumuyorki....:ecrin_bebek:

bende şimdi uyuttum kızı en fazla yarım saat veriyorum ondan sonra başlar ciyaklamaya,benim kız gözlerini dinlendiriyor uyumuyorki....:ecrin_bebek:

caım maşallah seninki yie yarım saat bzmk 10 dk hatta bazen odadan çıkmamı bekliyormuş gibi hemen ağlarsırnaşık şey

iyi gunler ocak anneleri.
nasilsiniz?
ben kizimi uyuttum yemek yapacagim saate kadar burda takilayim dedim.

hosbulduk gamzecim.
siz baya kaynatmisiniz ama bize laf kalmamis.
hele zeynep ortaligin tozunu attiriyo valla:)

kıslar ben herkese ii akaşamlar ve güsel bir haftasonu diliyorum ve kaçıyorum. Oğluşuma koşmak için can atıyorum onu çookkkkk ösledim yaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…