2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar, kafayı yemek üzereim naz meme çok az emiyo, mama da yediremiorum sürekli ağlıo.gündüz ağlamazdı artık gündüzde kararana kdr ağlıo.neden ya, dün gece meme almadı açlıktan heralde dedim ilk defa mamayı biberonla içti.o açlıktanmış, kızartma yemiştim sarımsaklı ondan mı acaba noluo bu ocak bebişlerine şap şup emerdi hepsi

inanna bu lekelerin sonu yok cnm artık 2sene sora kaplatıcaz ya da koltuklar değişçek o zmana kadar bişey götürür bizim evi

ben gece yatırırken ayaklarına sıcak su torbası koyuyordum,3-4 gündür bıraktım kusması arttı.verdiğin bilgilerden dolayı tşk ederim nohcoy.birde nane deniyim.

irem nehir bazen gerçektende emdiğinin fazlasını kusuyor olabilir,benim büyük kızım 4 ay bu sebepten kustu,üstelik emdikten sonra doymamış gibi ağlardı bende doymuyor diye bir öğün mamaya bile başlamıştım,doktor arsızlığından fazla emiyor sonrada kusuyor sakın mama verme demişti,bebekler bazen doyduklarını bilmiyorlar,geçmiş olsun canım.

belki sarımsaktandır canım bugün nası? valla aynıyız bütün gün mızmız kucak hariç:KK43:memeyi de biberonu da muhallebiyi de itio..

amabu lekeler gerçekten feci..2 ay soona kaplanacak bizim koltuklarda taşınırken amja kıyafetler..

alisha o sarmısaktandır.ben 1 haftada 2 kez sarmısaklı yemek yedim kızım memeyle kavga ediyordu walla.emmiyordu memeyi.netten araştırdım sarmısakta vardı emmeme nedenleri arasında.sarmısağın etkisi geçince normale döndü.

alisha bizimkindede huysuzluk hat safada ama alahtan emme problemi yok geçmiş olsun.

selam kızlar, kafayı yemek üzereim naz meme çok az emiyo, mama da yediremiorum sürekli ağlıo.gündüz ağlamazdı artık gündüzde kararana kdr ağlıo.neden ya, dün gece meme almadı açlıktan heralde dedim ilk defa mamayı biberonla içti.o açlıktanmış, kızartma yemiştim sarımsaklı ondan mı acaba noluo bu ocak bebişlerine şap şup emerdi hepsi

olabilir canım bana doktor çiğ soğan sarımsak yeme sütün tadını değiştirir memeyi bırıkabilir demişti.boyları bir karış ama ağızlarının tadlarını biliyorlarrr..

artık netten bişey araştırmıycam, kafam allak bullak oluyo.bi yerde de sarımsak sütün lezzetini arttırır bol bol tüketin yazıo
inanna bence değiştirme koltukları boşuna, 2sene böle geçer hatta 4diim ben. salonum da pek güzeldi yazık olcak bilsem herşeyimi kötü alırdım çocuk büyüynce sıfırlardım

sabah çok güzeldi ya,kızımı süsledm sahilde çay içtik, o bu gördü nazar değdi galba

bugün bütün bebişler huzursuz anlaşılan....benimkide sürekli kucağımda.....
bencede kızlar koltukları 3-4 sene idare edicez artık,benim koltuklar kahverengi allahtan kir götürüyor,görümcemin koltukları beyaz deri koltuk 1-2 ay önce gittiğimde bizim ikiz bücürükler resmen kemirmirmişler kenarlarını acıdım valla...

demirinlekesi malasef çıkmıyo , emin olmamakla birlikte hem tadı güzel hemde lekesi çıkan demir ilacı varmış ecz. satılıyomuş

alisha benim oğlumda şu saat oldu beni emmedi, çok kırılıyorum neden beni emmiyo diye oysa en sevdiğim şey beni emmesi.Beni emmediği gibi huysuzluğuyla benim annemden emdiğim sütü de burnumdan getirdi :)

dün sordum kimse cvp yazmadı...bebeği benimki gibi çok kusan varmı aranızda?doktor emdiğinin fazlasını kusuyordur dedi ama çok fazla kusuyor.okadar emmiyorki...neden olabilir acaba?
canım benim oğlum az emdiği için kusmuyor ama monte diye bir arkadaşın oğlu çok kusuyor ona bir sor canım
işallah sarımsaktandır fgüzelim takip et yarın nasıl olcak bakalım
bugün bütün bebişler huzursuz anlaşılan....benimkide sürekli kucağımda.....
bencede kızlar koltukları 3-4 sene idare edicez artık,benim koltuklar kahverengi allahtan kir götürüyor,görümcemin koltukları beyaz deri koltuk 1-2 ay önce gittiğimde bizim ikiz bücürükler resmen kemirmirmişler kenarlarını acıdım valla...

benim koltuklarda krem üzerine doğumdan hemen sonra bordo örtü yaptım kiri belli ertmeyen cinsten valla 2 yıl idare etsin yeter

irem bizimki doğduğu günden beri kusuyor..ne kendine ne bize kıyafet yetiştiremiyorum..doktor bazı bebeklerin mide kapakcığı gevşek olur çok kusar.kilo alımında sorun yoksa önemli değil bir yaşına kadar düzelir dedi..birden başlayan fışkırırcasına bir kusma olursa getirin dedi..

talya benim de krem deri salon, otrma da açııık bej neyime benim bu renkler aptal kafam alsana kahve siyah ahh ahhh nereye vursam kafamı
aynen sheeda bana da çok koyuyo, o kadar tatlı emerdi ki, ben sıkılırdım yarım saat bi saat..şimdi 5dk yı geçince seviniorum.bugün sabah saate baktım 2 dk emdi düşünebilionmu 2dkyla 2saat bişey yemeden durdu, kilo almayı geçtim vermesse ii,çokta hareketli hiç durmadan kalkmaya çalışıo dönüo

inaysa çağanın gözü nasıl.bizimki açıldı galiba.iki gündür sulanma yok maşallah.

X