2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

görmediğim biri kaldımı söyleyin birazdan çıkıcam :roflol:anladınız siz onu :roflol:
neyse ekinsuummmm sevindim canım bişey olmamasına biz anneler ne kadar çok tedirginiz değil mi ama önlem almak da çok önemli iyi yapmışsın canım dr'a götürmekle
talyaaa memişlere bulaşma kız :roflol: onlar emme olayı bitince küçülür
şu sıpalar bi bıraksaydı emmeyi seninle zayıflama topiğine taşınırdık canım :çok üzgünüm:

yok anam yok bu memişler küçülmez ama bakalım rejime bi başlayalım.
ben zaten 3.takımdayım canım,mecburi bi ara verdik ama bağımızı koparmadık,senide alalım kız bizim takıma...:sm_cool:

slm kızlar oglumla arkadasa gezmeye gitmiştik uslu durdu üzmedi beni yarında bebek görmeye gitcez ayy sunu anladım evde oturan bayan cok geziyo calısırken dünyadan bir habermişim:))
bizde de kilo alamama sorunu var aptamil aldım begenmedi humana ar begenmedi hadi milupa alıyım dedim tık yok püskürtüp duruyo milura pirinc unlu karısım aldım yarısını yedi kilo problemi canımı cok sıkıyo bugun herhalde son 4 günde içtiği sütü kusmustur.......öööööööööööööööööööffffffffffffffff .....bir of ceksem karsıki daglar yıkılır

bizimkide öle canım yaa az kaldı artık napalım ek gıdalara geçince kapatıcaz artık açığı

sadece bebelac ın kavanozda olan pirinç k.bahar patates pürelisini yedi.....ayyyy yesinde maddiyatından gectim

ya kızlar çok üzülüyorum efe bi türlü kilo almıyo yine kilo alımı çok yavaşladı .. ne yapcamı bilmiyorum mamayı günde 3'E ÇIKARCAM (pardon büyük olmuş). 120 cc'yi o kadar zor içiyorki midesini mi büyütmek lazım buçocuğun anlamadım..
çocuğun mu var derdin var. Bir de özlem aptamil 2'ye geçmedin mi diye sorunca kafam karıştı acaba ondan mı kilo almıyor, belkide özlemin dediği gibi 2'ye geçme vakti geldi..
canım birde milupanın muahllebisi var geceleri yatmadan onu ver mama değilde bütün bebeler muhallebi sever çağanı biliyosun siizn efeyle aynı yemiyor ama o muhallebiyi yiyor dene canım
zeynepcim bıngıldağı kapanıyor diye endişe etmiştim ama dün doktora gösterdik korkulacak bir şey yok dedi canım yani artık üzülmüyorum
canım geçmiş olsun işallah hiç bişicikler çıkmıcak sen içini ferah tut
shedacım aynı dert bendede var canım emiyor çok şükür emme sorunuda süt sorunuda yok ama gel görki kilo alımı çok yavaş bende mamaya başladım ama bizim kız biberon almıyo kaşıklada 30cc yi zor içiriyom denemediğim yol kalmadı.tek isteğim ammeyle anne sütünü alırken mamaylada kilosunu normale çevirmek ama yok.aptamilden sonra bebelacda aldım dün ama onuda almadı,napcamı şaşırdım valla.
amanın sende bendensin kaşıkla çok zor valla sana bir tavsiye bu aylarda bebekler takilti sever yedirirken aa yap de ve kendin ağzını açarak göster alışıyor bir süre sonra ben öyle yediriyoırum
slm kızlar oglumla arkadasa gezmeye gitmiştik uslu durdu üzmedi beni yarında bebek görmeye gitcez ayy sunu anladım evde oturan bayan cok geziyo calısırken dünyadan bir habermişim:))
bizde de kilo alamama sorunu var aptamil aldım begenmedi humana ar begenmedi hadi milupa alıyım dedim tık yok püskürtüp duruyo milura pirinc unlu karısım aldım yarısını yedi kilo problemi canımı cok sıkıyo bugun herhalde son 4 günde içtiği sütü kusmustur.......öööööööööööööööööööffffffffffffffff .....bir of ceksem karsıki daglar yıkılır
canım bebelak dene çağanda milupa almadı mamada bebelak veriyorum arada
mrb kızlar benden girilmiodu kkya kaç gündr neden anlamadım
oo bizde dükkanı devrettin sandıydık kıs nerelerdesin :)9
yok anam yok bu memişler küçülmez ama bakalım rejime bi başlayalım.
ben zaten 3.takımdayım canım,mecburi bi ara verdik ama bağımızı koparmadık,senide alalım kız bizim takıma...:sm_cool:

yaa bende zayıflamak istiyorum

beni bitek inci öslemiş,küstüm sizle konuşmıycam(dizi günüm yarın gelirim:))

alisha naz kızımızında saçları pek gürleşmiş maşallah,bende benimkine postij taktıracam böyle giderse....

beni bitek inci öslemiş,küstüm sizle konuşmıycam(dizi günüm yarın gelirim:))
kıs herkes öslemiştir merak etme sen gene erkenden dükkanı aç sensiz olmaz buralar :)))
filiz erken değilmi canım sebze için....

gel hayatım sende katıl,ama 2-3 ay sonra başlarım ben malum hala emziriyoruz...

tamam canım ben zaten bebek 6 aylık olsun ondan sonra düşünüyorum tabi o arada bir fil halini almassam :KK43:(((

inaysacım ben senin şu milupa mamasınan alim en iyisi belkim onu yer bende rahat ederim.

canım sebze 4. ay olandan veriyorum doktor dedi almıyo ya bişiy denedim aldı .....milupa muhallebiyi yedi bizimki azda olsa....bu arada sütüm varken mama vermek bir tuhaf duygu....6 aydan önce su bile vermem diyodum nerdeeeeeeeee

sedakt al canım gece yatarken ver hem o tok olur hem sen bir kaç saat uyumuş olursun ben gece yatmadan önce veriyorum 34 saat uyuyor bari bende uyuyorum süt oluyor buarada
montecim valla bütün çocuklar muhallebi sever benim oğlanda az yiyordu baştan şimdi gayet güzel yiyor birde önce emzirip sonra muhallebi verme gece yatmadan direk muhallebi ver bakalım ne kadr yiyecek

ıyi akşamlar hanımlar... Doktor işimiz bitti bugünlük. Tekrardan kalça USG si çektirdik, Normalde değerlerin 60 olması gerekiyormuş bizim kızın alfa açısı 58-59 muş. Çok az bir gerilik dedi doktorumuz... 3-4 Hafta palvik yastığı kullanacağız. Aslında biz bandaj almıştık ama kızım onunla ayaklarını hareket ettiremediği için huysuzluk yaptı... Doktor yastığıda olur dedi.. Yarın gidip doktora taktıracağız. Allahıma şükürler olsun az bir sorun varmış... Rabbim bebeklerimizi korusun, sağlık, sıhhat versin inş...

nohcoy bak fark azalmıs cok sevindim önümüzdeki günleride huzurlu atlatırsanız bitti

nohcoyum sevindim tatlım sorunun fazla olmamasına inşallah yastıklada o ufacık sorun tamamen ortadan kalkar
talyacım geleyim canım bende bi an önce kurtulmak istiyorum şu göbekten
aslına bakarsan jinekoloğumda durumdan rahatsız ve bana plastik cerrahiyle görüşmemi tavsiye etti senağlama

anaaa bu akşamda kimseler yok galiba hemşom aşağıda görünüyon geçmişimi okuyon yoksam yorgunluktan sızmışmısan :)))
zeynep nasılsın canım keyfin yerindedir işallah ( sabahları dükkanı açınca börek mörek yapıyo yaw azcık ilgilenelim bizde onunla )

nohcoy çok sevindim cnm çok az bi fark varmış bak oda zamanla düzelecek 1 ay sıkıntı çekeceksiniz ama ilersi ii olacak...çok geçmiş olsun

nohcoy bak fark azalmıs cok sevindim önümüzdeki günleride huzurlu atlatırsanız bitti

nohcoy canım geçmiş olsun çabucak atlatırsınız işallah

nohcoyum sevindim tatlım sorunun fazla olmamasına inşallah yastıklada o ufacık sorun tamamen ortadan kalkar
talyacım geleyim canım bende bi an önce kurtulmak istiyorum şu göbekten
aslına bakarsan jinekoloğumda durumdan rahatsız ve bana plastik cerrahiyle görüşmemi tavsiye etti senağlama

nohcoy çok sevindim cnm çok az bi fark varmış bak oda zamanla düzelecek 1 ay sıkıntı çekeceksiniz ama ilersi ii olacak...çok geçmiş olsun

Çok sağolun arkadaşlar... İlk devlet hastanesine gitmiştik iki doktor baktı kızıma ama ikiside bacaklarını muayene etmediler hemen röntgen istediler.. Doktorlara güvenemedik özele götürdük, ilk önce güzelce muayene etti sonra önceki usg nin zamanı geçtiği için baştan usg çektirdi.. Bu arada röntgenede gerk yoktu biz 5. aydan sonra röntgen çektiriyoruz dedi.. Kızım boşu boşuna radyasyona mağruz kaldı:KK43:((

Bu arada benim hamileliğim boyunca gittiğim soktorumun tayini çıkmış. Çok üzüldüm yaaa...

Neyse hanımlar ben gidiyorum. Çok yoruldum.. Kızı iki kez hastaneye götürdüm. USG çekilirken çok ağladı. Sususun diye kucakta gezdirip durduk...

Hepinize iyi geceler...

X