2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

filiz nbr ...bende seni düşünüyodum emir nasıl.... ayyy o kadar tatlı ki annesi hastanede içim aktı birden ona cok seker masallah sacları gözleri:))arıcaktım bugun yogunsundur diye aramadım.....şimdi nasıl....merak ettim kız kociş ne süprizi yaptı bakem....

iiiim blommscum bende elvin hasta birazcık genizi tıkalımış ilaç kullanıyoruz bakalım inş geçer en kısa zamanda..

burcu nbr gecmiş olsun elvine....
bizde metin i yıkarken babasıyla su savası yaptık ben ona o bana döktük durduk ayyy bebekden farksızız yatak odam su gibi yatılmaz bu gece orda ufoyu acıyım da ısınsın sabaha kadar kurusun her yer....

montecim Emir çok iyi keyfi yerinde:)))

Kocişim bana bundan sanırım 3 4 sene evveldi doum günümü kutlamak için yemeğe çıkmıştık Nişantaşına çıkarkan sağda W oteli var oradan geçerken hep ona söylenirdim beni niye buraya getirmiyosun diye canım o gece beni oraya götürdü yemeğimizi yedikten sonra ben eve gidiceğimizi sanıyodum elimi tuttu hadi hayatım odamıza gidiyoruz dedi ben saçmalıyosun şakamı derken biz odanın kapısındayız:))) bide kapıyı açtıki her taraf gül aman Allah'ım adım atıcak yer yok yatağın üzeri yerler tuvalete varana kadar inanamamıştım ve başlamıştım ağlamaya ilk defa mutluluktan ağlamıştım:)))))

ayyyyyyyyyy ne romantik....alkisalkisalkiszaten ince birine benziyo:1hug:eşin....bizimki bir hafta yanında stajyer olsa olur mu? yani o gece orda mı kaldınız eee cocuklar:uhm:

kullanıcı panelini aç, profil düzenlede kişisel rütbe varr ordan cnm..metine mama ii gelmedi mi??

Barcli cnm geçmiş olsun Elvincik en kısa zaman da iileşir ınşallah..

:))))))))))))Monte kız alemsiniz Valla

Nohcoy'un bebeğinde kalça çıkıı varmış cnm..

ayyy ne güzell yaaa keşke benimkide böle romantik olsa bende ağlarım böle bi durumda

Alemsin Monte ara sıra tutar işte böyle bende neye uğradıımı şaşırırım annem bizdeydi her zamanki gibi:)))

yaptım burcu sagol....bizimki önceleri cok romantikti ama gittikçe odunlasıyo galiba bakalım anneler günü için neler yapcek....
burcu metin iki mamayıda reddediyo....ısrarla almıyo ...yarın elma suyu vercem 5 cay kasıgı dedi doktor bakalım alcak mı?

daha iyilerini kocalarınız size yapsın İnşallah kızlar hihoyyyt kaydirigubbakcemile5

mamaları beğendiremedin demek aman senin oğluşunda pek fena nasılda ağzının tadını biliyo yanmışın sen arkadaşım:))))

inş. canım...
emel nbr rüyamda senle linayı gördüm bana geliyodunuz linayın harika bir mercedes jipi vardı o kadar:))

alır alır merak etme..mamayı biberonla mı veriyosun...kaşıkla versen belki alır

iyi aksamlar kizlar

blooms cum cok gecmis olsun canim,atlatmissiniz cok sukur.
Allah sifa versin insallah daha da iyi olur yavrun..

X