2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

amanııııınnn..hıdrellez bugün müüü...Niye bu kadar heyecanlandıysamsüprizzzzz kızı uyutmuştum uyandı şimdi yarım saat bizim uykumuz..Şölee bi 2 saat uyumuyorşimdi o nu kendisyle başbaşa bıraktım..Battaniyesiniyemekle meşgul Zeynep Bade hanım..

Blooms çok çok geçmiş olsun..Allah büyük dert vermesin...ınşallah miniğin bian önce dikişleri alınır,iyileşir
Herkese günaydın bu arada

Tunaydin hanimlar

Blooms cok gecmis olsun biran once iyilesin insallah allhim baska dert vermesin

Pazaetesi 4 . Ayimizdi asilarimizi olduk 2 gun atess yapti bugun iyi kizim 8 kilo olmus boyuda 65 cm ekk besinlere gecmiyoruz annesutune devam

göz dr götürdük oğluşumu..gözde sürekli yaşarma vardı.birde çapak..göz yaşı kanalı tıkanıklığı dedi.masaja ve damlaya devam...
inaysa çağan içinde sordum canım..durup dururken yaşarma varsa göz yaşı kanalı tıkanıklığıymış.başka bir sebep olmazmış.sorunlarımız aynı yani..yüzde doksanbeş 12-18 aya kadar açılır dedi..tabi masajla..sen yinede göz doktoruna göster canım.çocuk dr masajı tam gösterememiş.bu dr iyice gösterdi.şimdiye kadar tam yapamamışım.çapaklanma da fazla olursa mutlaka damla kullanmak gerekirmiş..yaşarma olduğu için enfeksiyon kaparmış arada..inşalahh ikisininde gözleri kısa zamanda iyileşir...

maşalllah :nazar: masrg ezgi kızımıza..
bu 4.ay aşısı tüm bebeklerde ateş yaptı galiba..mutlaka ateş düşürücü bulundurmak lazım.

biz ögleden sonra olcaz asımızı masallah kilonuza marsg herhalde biz 8 kg yi 1 yasında filan görürüz bu gidişle asık biş sormustum bacım kestane kebap
acele cevap

Gecmis olsun asikcim Birran once iyilesin insallah syrup vee fitil bulunduruyorum atess kotu cunku

marsg maşallah ezgi kızımıza..

aşık geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda atlatırsınız..aşı bizde ateş yapmadı fazla..

Nohcoy canım 5 değil 6 mayıs..

Linaycim kucuk kanarya yetistiriyorsunuz sizde demek bizin kii hemm kanarya hemm aslan

yok canım baba izin vermiyor kanarya olmasına ablası pazar gecesi beşiktaşı yenince giydirdi hemen babasını kızdırmak için :)) baba yavru kartal diyor başka bişey demiyor :))

canım cevaplamıştım gözünden kaçtı heralde aynen gönderiyorum...
--------------------------------------------------------------------------------

iyidir monte..maşallah kızlar spalar mercedesler..bu rüyülarda beni de ihmal etmeyin:))) hıdırellez gecesi hayırdır diyelim..
direk koyuyorsun canım.suyla açmayı ilk defa duydum..yumurtaları iyice çırp,tezelerse süper kabarır..ay bu kadar hava attım birde kabarmıyormuş:)))

Sizinkide saskrcak yazik nne olucani bizinki gibii

Benimm tickeraa nolmus pinponet seninki guzelmis banada yaparmisin bird araa

X