2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa filiz artık şöyle bir mantık geliştirdim aç olsa mamayı yer demek ki az kilo da alsa doyuyo sütüm yetiyo kendimi düşündüm biz orucluyken kuru ekmege bile saldırırız demek ki ac degil....
neyse ben kactım size iyi geceler...

Kançiçeğim çok sağol cnm atlttık hayırlısıyla..

Mote cnm iyi geceler

Kızlar bende kaçıyorum hepinize iyi geceler....

iyi geceler kızlar..site düzeldimi acaba..

blooms canım çok çok geçmiş olsun..iyi olmanıza sevindim..en kısa zamanda dikişlerinizde düzelir emir bebeğimiz rahatlar inşallah..

nohcoy canım size de geçmiş olsun..umarım bir an önce atlatırsınız ama başka doktora daha görünmekte fayda vardır..sıkma canını düzelir yavruşun..

inş. canım...
emel nbr rüyamda senle linayı gördüm bana geliyodunuz linayın harika bir mercedes jipi vardı o kadar:))

aaa bu kadar olur filizcim ,ben de seni ve emeli gördüm rüyamda..burdan birkaç kişi daha vardı ama sadece sizi hatırlıyorum hepbirlikte spa merkezine gitmişiz..sen çok şık ve seksi bir gecelik sabahlık takım giyip bize hava atıyordun..ekinsu da benimle dalga geçiyordu hala hamile pijamamı giyiyorum diye kafamçokkarıştı açıkta kaldım galiba hayır olsun :))

ekinsuu naber canım tribünden bakıyorsun :)) yarın hava güzel olursa sana uğrayabilirim bikahve içmeye :nazar:

linaycim hosgeldin canim nasilsin ??
yarin ekinsu evde olmazsa bana gel bizde de cay iceriz:)))

hoşbuldum canım iyiyim sen nasılsın aysimacık nasıl uyudumu ?
tamam canım haber veririm sana çay içmeye almanyaya gelirim ,sağol davet için :))

iyi sayilirim Aysima uyur mu hic aglayip duiruyor bir yandan salliyorum biryandan da kk ya bakiyorum...uykusuz ama uyumak istemiyor anlamadim gitti,

rica ederim canim buyur gel...keske yakin olsak da görüssek.

kimse kalmamış ben de gideyim bari iyi geceler herkese.kanciceğim iyi geceler canım tatlı uykular..

aaa dükkanı açık unutmuş alisha..
herkese günaydın..güzel bir gün olur inşallah hepimiz için:)))))

:jeyyar:linay spa merkezleri mercedes jipler filan parayı bulmamız an meselesi:lepi:
asık senin kekindeki nisastayı suyla acıyo musun yoksa direkt mi karısıma koyuyosun yapcam da bugun

iyidir monte..maşallah kızlar spalar mercedesler..bu rüyülarda beni de ihmal etmeyin:))) hıdırellez gecesi hayırdır diyelim..
direk koyuyorsun canım.suyla açmayı ilk defa duydum..yumurtaları iyice çırp,tezelerse süper kabarır..ay bu kadar hava attım birde kabarmıyormuş:)))

Günaydın hanımlar... Geçmişi okumaya gidiyorum, sonra gelirim :)))

Günaydın hanımlar...herkes için güzel bigün olsun..

hıdırellez de herkesin dilekleri gerçekleşsin inşallah..

montecim inşallah çıkar rüyalarımız hayır olsun :)

X