2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

LAJOCONDE ve sedakt sağolun kızlar ya... Etrafımdaki diğer bebeklere bakıp şükretmem gerektiğini anladım.. Kızım belki bu bandaj yüzünden 2-3 ay sıkıntı çekecek yürümesi gecikecek ama komşumun çocuğu belki hiç yürüyemeyecek.. Komşumun bebeği daha 2,5 yaşında . Yürüyemiyor, oturamıyor, konuşamıyor, gözleri görmüyor... Onu düşününce halime binlerce şükretmem gerek... Rabbim beterinden korusun..

Ama üzüldüğüm şey doktorlara güvenememiz... Perşembe günü başka bir ortopedi doktoruna götüreceğiz. Normalde pek sıkıntısı yok kızımın ama uyurken çok ağlıyor.. Çok direniyor bacaklarını kullanmak için ama başaramıyor...

çok geçmiş olsun nohcoy..merak etme canım en kısa zamanda düzelir..erken teşhis en önemlisi...en kısa zamanda atlatacaktır..çok bebekte oluyor bu sorun önlemini aldıktan sonra hiç bir şey kalmıyor...

allah beterinden korusun nohocy....düzelicek zamanla...bebişin zorlanıyo ama ilere rahat edicekk...

nachoy geçmiş olsun canım ama kızlar haklı allah beterınden korusun,çözümü olan şeyler wersin,

geldim dedım ama sonra kızımı emzırdım uyuttum sonra yemek faslı mutfağı topla derken bu saat oldu,duş almam lazım daha şimdi dizimde başlıcak

selam kızlar uzun zaman oldu görüşemioruz Emirim ameliyat oldu biliosunuz hamileliimin 6. ayında örenmiştim dudak damak yarıklı olduunu ve o günden beri yani yaklaşık 7 ay boyunca hep içimi kemiren sorular bitmek bitmedi doumdan önce doktorlarını ayarladım doğduğu gün tedavisine başlandı 2.5 ay damak tedavisi gördü tam dudağı için ameliyat olucaktıki tahliller de kanı düşük çıktı 1.5 ay boyunca kan ilacı kullandı ki ben bi faydası olduuna inanamıorum çünkü küçücük bi şişe ve yarısını bile bitiremedik bebeklerde ilk 3 ay kansızlık olurmuş bu normal bişeymiş tabii normalde kan tahlili yaptırmadıımız için biz bunu bilemioruz. 28 nisan da dr. gittik(estetikçi) bize 8 mayıs'a gün verdi tabii ben de bi panik hep bu günü bekliodum ama ne bilim kötü oldum aynı günün akşamı dr. aradı programında deişiklik yapmak zorunda kalmış ameliyat 2 mayısta olucak dedi beni düşünün artık, evet büyük gün geldi 2 mayıs sabahı saat 7.30'da hastanedeydik ben sakin olmaya çalışıyorum zaten kendimi dinlemeye de fırsatım yok çünkü Emir aç olduu için ağlıyo onu suusturmaya çalışıyorum hemşire geldi elinde minicik bi ameliyat önlüğü bunu miniğe giydirirmisiniz dediinde artık ben bittim ağlıya ağlıya oğlumu hazırladım ameliyathaneye kadar kucağımda götürdüm yavrumu ameliyat yaklaşık 3 4 saat sürücekti bekleme odasına geçtik o sırada saolsun bütün arkadaşlarım yanımdaydı 1.5 saat geçmiştiki görevli benim ameliyathane girişine gitmemi söyledi???? nası yani yoksa oğluma bişey mi oldu diye kafamdan geçiriken bana ameliyatın bittini söyledi o anki mutluluum anlatamam bugüne kadar iki kere mutluluktan ağladım biri bana eşimin yapmış olduu özel sürprizi diğeride oğlumun ameliyatının bittiği an Allahım resmen çıldırdım koşarak ameliyathaneye gittim oğlum minicik bi sedyedeydi artık bitmişti ALLAH'ım sana çok şükürler olsun 1 gece hastanede kaldık şimdi evimizdeyiz bandajları çıktı şimdi dikişlerin iyileşmesini bekliyoruz...

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim...

Montecim senin de ayaklarına sağlık verdiğin destek için çok sağol hayatım...

çok geçmiş olsun.emirin iyi olmasına çok sevindim..inşalah dikişleride en kısa zamanda iyileşir

blooms canım çok geçmiş olsun çok şlükür emirin sorunu hallaolmuş işallah Rabbim tüm bebeklerimizi korusun sağlık sıhhat nasip etsin onlara

kıslar hepinize ii geceler oğlanı erken uyuttum bakalım kaçta uyanıcak bende uzanayım biraz nolur nolmaz :)))))))

aşıkçım çok saol ınaysa sana da ii geceler gece nöbetleri hala devammı edio:)))

blooms çok sevindim cnm ameliyat sorunsuz geçmiş çok şükür...inş dikişleride hemen geçer geçmiş olsun

Nohcoy cnm çok geçmiş olsun umarım biran önce atlatırsınız senin de dediin gibi ALLAH dermansız dert vermesin..

ıyi geceler aşık..

Barclicim çok saol bugün kontrole gittik dikişler 1 hafta da düşer dedi hatta bugün banyo bile yaptırdık..
sen nasılsın her şey yolunda mı?

X