2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inaysa muhallebi hangisini veriyorsun..4 aylık olsun bende verecem uykusuzluğa daha fazla dayanamayacağım..

inaysa muhallebi hangisini veriyorsun..4 aylık olsun bende verecem uykusuzluğa daha fazla dayanamayacağım..
bebelac iyi bir mamaymış kızlar kormadan verebilirsiniz..ilk ay da mama vermiştik biz.milupadan farkı yok demişti doktorumuz hangisini beğenirse onu verin.

benimki test fln yaptrmadı, ateş ve kusma varmı die sordu, bizim maşallah nazın hiç bi sorunu yok, sadece gaz devam ediyo ona da açlıktan ağlıodur dedi, sütümün olduunu biliorum fışkırıyo hep var kızda emiyo hep seviyo ama kısa sürüyo 5dk emiyo bırakıyo sık sık, bunları anlattım hiç kaale almadı yani bana şunu şunu ye demedi.bende vitamalt aldm hsonu, tadı çok ağır içemedm.tartıyı da alcaktım hepten pimpirik yapmıyım die almadım.zaten bizm dijitalle dr un tartısında aynı çıkıyo
birinci aşıkın oğlu ikinci senin 3.lidanın
ananesi almış bunu bi de yeşili var, kızın hiçbişeyi kalmadı ya hepsi kirlide çok çamaşırım var bu hafta

çok emiyo cnm, sütüm su gibi olmuş bence.aldım kurukayısılar hurmalar toparlarız inşallah

ooff benim msj niiye öyle iki kez çıkıyor anlamadım..sorun düzelmedi heralde

ya bi de çocuk hasta olsa uyuyamaz, kusar ateşi çıkar,bence annenin gözlemi çok önemli, aptal doktor yüzünden moralim bozuldu daha çok sütüm azalıcak hasta mı diye gece uyuyamıyorum ya

alisha bizimkilerin işi bozuldu oğlum yemeden içmeden kesildi..hangi kızı gösterdiysem naz diyor başka bir şey demiyor..naza sor bir daha olmaz mı? diyor
bu avatardaki resmi uğraşıyorum değiştiremiyorum...naza yakışıklı fotolarımızı koyacağız..))))

Ben de aynı şeyleri yaşamıştım seni anlıyorum umarım durumun benimki gibi değildir. Ben de doktora direndim hayır dedim benim sütüm var emmesi bittikten sonra sıkıp bakıyorum hala süt oluyor dedim. Efe de iştahla emmeye başlıyor sonra bırakıyordu benim doktorum şöyle bir açıklamam yaptı ;sütün vardır ama sütün yeterli miktarda değildir, yeterince gelmediği için emmek istemez dedi.
Neyse günde 2 kez mamaya başladık böylece göğsümün dolması için bana daha fazla zaman kaldı ve sıvı tüketimimi deli gibi arttırdım o zaman farkettim eskiden sıkınca bir delikten süt çıkardı şimdi bir sürü delikten çıkıyor ama efe bazen yine almak istemiyor ben de o almayınca sağmaya başlıyorum. Sağarkende farkettim ki bütün gün 100 cc doldurcam diye uğraşırken bi seferde hemencecik 70-80 cc doluyor.

Vitamalt bencede çok kötü bir içecek ama mecbur içiyorum

ya bi de çocuk hasta olsa uyuyamaz, kusar ateşi çıkar,bence annenin gözlemi çok önemli, aptal doktor yüzünden moralim bozuldu daha çok sütüm azalıcak hasta mı diye gece uyuyamıyorum ya

tabi bi hastalığı olsa doktordan önce sen farkedersin

sheedacım senin dr gayet mantıklı bi açıklama yapmış,benimki daha çok iştahsızlık üzerinde durdu bu da kız çocuklarda idrar yolu enfeksiyonunun ilk işaretidir dedi,yani moralimi bozdu,sütün yetmio fln dese sadece ben de mamayla takviye ederiz die takmazdım,ama şimdi özellikle gece mamayı almayınca gerçektenn iştahsızmı diorum ama memeyi alıyo mamayı almıyo.dediin gibi 5dk emiyo sonra yüzüme bakıyo heralde yetmiyo napalım dikkat edicez beslenmemize huzurumuza artıcak sütümüz mama işi çoook zor

bende ocak annesiyim.16 ocakta doğum yaptım.siteyi sürekli takip ediyordum ama üye değildim.yakın zamanda üye oldum.
kızım 3.5 aylık oldu gelişimi normal.kafasını tutmada biraz sorun yaşıyoruz.aslında tutuyor ama çok sağlam tutamıyor.buda beni biraz endişelendiriyor.doktor kontrolünde herşeyi normaldi.kafasını tutuyor dedi doktor ama çevremdekiler neden kafasını tam tutamıyor filan deyince moralim bozuluyor.neyse ilk günden çok konuştum galiba:)

aşık şuan nazla aramız bozuk, az önce beline kadar kaka yapmış koltuğu mahvetti, önce bezini taşırmamayı öğrensin sonra koca

hoşgeldin irem nehir , sen boşver etraftakilerin dediklerini dr normal diyorsa tamamdır inşallah hep sağlık içinde büyür kızın

moralini bozma aklına çok takılıyorsa hastaneye gidip idrar verin en azından için rahat eder .. evet mama vermek ayrı zor hazırlamak sterilize etmek ayrı dert .. eminim çok yakında herşey yoluna girer

Hoşgeldin aramıza benim oğlum 4 ay 1 haftalık hala kafasını tam tutamıyor bi öne bi arkaya sallanıp duruyor. hani eskiden arabalara koyulan köpek süsler vardı araba haraket edince kafası salllanırdı ya benim oğlum bazen öyle oluyor doktor olabilir dedi. aslında ben de endişelenmeye başladım ama aklıma kötü bişey getirmemeye çalışıyorum tekrar doktora gidene kadar tutmayı öğrenir diye umud ediyorum.

aşık şuan nazla aramız bozuk, az önce beline kadar kaka yapmış koltuğu mahvetti, önce bezini taşırmamayı öğrensin sonra koca

aaa cidden mi?? bizimki de aynı dakikalar yaptı...alt açma vardı bizimkinin altında o yüzden fırçadan kurtardı...koltuğu dün batırmıştı.))))

irem nehir hoşgeldin..benim oğlum da aynı gün doğdu..bizimki de hala tam tutamıyor..sen bakma millet çok laf söylüyor klava: bir komşu bana da aynısını söyledi doktora sorduk normal dedi...yüz üstü bırakırsan biraz daha gelişiyor boyun kasları..iki gündür sık bırakıyorum baya faydası oldu.

süt ürünleri tüketiminiz ne alemde kızlar, ben daha yeni başladım süt içmeye, peynir yoğurt yemeye

netten çok araştırdım aslında 5. ayına kadar süresi var.ben aslında endişelenmiyorum ama çevremdekiler sinir ediyor beni.doktora kafasını tam tutamıyor dedim,doktor tutup havaya kaldırdı iremi boynunu çok sağlam tuttu.biz böyle yapınca kafasını tutuyor diyoruz dedi doktor.aslında çokta takmamak lazım.sonuçta her bebeğin gelişimi farklıdır,biri geç tutar biri doğduğu andan itibaren tutar ama dışardan müdahale edilmezse bukadar takılmaz.2 aylıkken başladılar yok ayağını neden basmıyor,kafasını neden dik tutamıyor diye.inşallah yakın zamanda kafalarını sağlam tutmayı öğrenirler...

irem nehir milletin lafına takılma cnm normal dediklerin. herkes çok biliyo zaten herşeyi.

süt ürünleri tüketiminiz ne alemde kızlar, ben daha yeni başladım süt içmeye, peynir yoğurt yemeye

alisha sütle pek aram yoktur ama peynir ve yoğurttan hiç kısmadım doğduğundan beri her gün canımın istediği kadar yiyorum

naz 3. nişanlıdan da ayrılınca üzüntüden bi gecede saçları uzadı(bebeklerde beyazlamıomuş uzuyomuş):)))

Naz hanımın saçları ne güzel olmuş öyle, maşallah kızıma:))))Boklu kız ama neysekaydirigubbakcemile3
Sen dr. ları takma hayatım, hepsi kafasına göre yorum yapıyor.Bizim buradaki arkadaşla aynı çocuk dr.una götürüyoruz, ona sağlık ocağında aşı vurdurmayın, civa oranı çok fazla, çocuk için tehlikeli demiş.Ben gittiğimde aşıları sağlık ocağına vurdurun, onların vurmadığı özel aşılar var onları ben vuracağım dedi.Ben de civa oranı yüksekmiş, bir sorun olmaz mı s. ocağında ki aşılardan dedim.Yok bir yılda vurulan aşıdan geçen civa oranı sorun çıkarmaz dedi.Hangi kelimesine inanacağız şimdi bu dr.unCADIARZU
Mama olayında da kaşıkla vermeyi dene bakalım, öyle alır belki.İnşallah bir an önce normal kilo almaya başlar da annesini üzmeznaniknanik

Hoşgeldin irem_nehir.Daha başlarını yeni yeni tutuyorlar hayatım, 1 hafta 10 güne kadar tam olarak tutar sanırım, ama yine de başka bir dr. lada görüşürsen tam olarak rahatlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…