2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin gülse..
benim dün hiç sütüm yoktu garibim çekti çekti ağladı.tabi zor bir de gece geçirdik.ne yaptıysak aldıramadık mamayı..fazla olduğu zaman buzluğa atacağım.normal biberonlarla koysam olur mu??ev biberon çöplüğü gibi.birde poşete para vermeyeyim..nette baktım biberon şeklinde kablarda vardı..

aşık hiç bilgim yok cnm bu konuda..süt saklama kaplarına koyuyordu arkadaşlar ama, ayrı ne özelliği var bilmiyorum hiç..benim de arada azaldığı oluyor, hemen birşeyler yemeye girişiyorum :))
umarım seninki de geçicidir..hayırlısıyla şu 6 ayı devirseydik, sonra ekgıdayla takviye yapardık böyle durumlarda..

mrb kızlar, tükkan kirasını ödedim açtırdım burayı sonunda:dance::dance:
waterfull bende duydum onu bebekler uçtuunu sanıomuş hatta 6.ayda bizim onları taşıdıımızı anlayıp depresyona giriolarmış ay kıyamam yaa:roflol:
benim moralim yine bozuk,dr mamaya başlattı günde 2kez naz mamayı yemio bi türlü, sma gold veriom değiştirsemmi tadı iğrenç gece yedirmek imkansız, ben de sabah öğlen vericem 90ccnin anca 70ini içirebiliorum naapsam kaşıkla yedirenler nasıl veriyo

naz 3. nişanlıdan da ayrılınca üzüntüden bi gecede saçları uzadı(bebeklerde beyazlamıomuş uzuyomuş):)))

geçmiş olsun alisha..artık tadları öğrendiler iyice almıyorlar.bizimkide ne yaptıysak almadı.tadına bakıyor öğğ diyor..sen verme canım birde babası versin..oğluşum anne sütünü de almıyordu biberonla babası ben dişcideyken verdi aldı..benden hala almıyor.
neden başlattı doktor mamaya.toplam kilosundan mı yoksa son zaman mı almadı?minnoşumda iki haftadır hiç kilo almadı.toplamda iyiyiz ama son iki haftadır gr yok..sütte yok..dört aylık olsak muhallebi deneyeceğim

bebelacın tadı güzel şekersiz üstelik mamaların içerikleri hemen hemen aynı bende artık geceleri yatmadan ondan veriyorum yoksa gece bana haram oluyor zırt pırt kalkıyor

günaydın kızlar

nazın saçlarıda çook güzelmiş maşallah annesi

emir bebek iyidir inşallah bloomscum buradan duy sesimzi hepimizin duaları yavrunla beraber

son 2haftadır 200gr almış, beklemedik aylık kontrolü şüphelniodum ben, şimdi 3buçuk aylık 6100gr.aslında bence biraz aceleci davrandı dr, bu dönemler bazı haftalar az alınabiiomuş,ben doktorumu değiştiricem zaten kadın çok saçmaladı yok idrar yolu enfeksiyonu olabilirmiş, iştahsız bebeklerde, iştahı var diorum anlamıo. sanırım sütümün kalitesi azaldı dikkat etmedim pek kendime

çok entresan ya demek uçtuklarını sanıyorlarmış sırnaşık şey demekki benim oğlan gezerken kollarını boşuna açmıyormuş :roflol:

geçmiş olsun alisha..artık tadları öğrendiler iyice almıyorlar.bizimkide ne yaptıysak almadı.tadına bakıyor öğğ diyor..sen verme canım birde babası versin..oğluşum anne sütünü de almıyordu biberonla babası ben dişcideyken verdi aldı..benden hala almıyor.
neden başlattı doktor mamaya.toplam kilosundan mı yoksa son zaman mı almadı?minnoşumda iki haftadır hiç kilo almadı.toplamda iyiyiz ama son iki haftadır gr yok..sütte yok..dört aylık olsak muhallebi deneyeceğim

Alisha kızın çok tatlı olmuş çok güldüm :)
Biz de aynı sebepten mamaya başlamıştık, günde 8 gr almıştı o dönem mamaya başlayınc akilo alımı normala döndü. Benim sütüm yetmiyordu bu arada benim doktorumda idrar yolu enfeksiyonu var mı diye baktı .

haftasonu vitamalt diye süt artırıcı bir içecek aldım inş işe yararda mamayı bırakırız. Bir de bebek tartısı aldık gün aşırı ölçüyoruz.

esra geçmiş doğum günün kutlu olsun cnm nice senelere muck muck muck a.s.

merhaba kızlar.

alisha niye ödemiyon dükkanın kirasını senin yüzünden kapılarda bekledik iki gündür:eek:klava:
sizin kzın üçüncü nişanlısı kimdi yaw...bu arada nazın badisiyle eymenin badisi aynı:1hug:

evet selamlar kıslar çağanı uyuttum yemeğimi ocağa koydum geldim heran çağan uyanabilir o yyüzden seri olucam yazarjken kknın kapanmasıda pek kötü bişeymiş yaa özledik valla burayı iki güne ne alışknalık yapmış :)))
ekinmsucum telini özelden yaz yolla bana bir sonraki gelişinizde beklerim canım bizde şok marketin biraz üstündeki istelerde oturuyoruz gelseydin süper olurdu valla cumada evdeydik
alişhacım neden hemen mamaya başlattı dr seni emmiyormu naz yoksa emdiği haldemi az kilo almış kıslar ben çağana kaşıkla veriyorum sütü gecede muhallebi veriyıorum artık çağan hiç emmek istemiyor zorlaya zorlaya bir iki dakka emiyor hep kaşıkla istiyor bu mama vercekler dikkat etsinler bırakmASIN bebkler aonra mmeyi buarada benim sağ göğsümü çok az emiyordu çağan süt iyice azaldı orda napıcam bilmiyorum dün bebelac ın mamasını aldım bende milupa vardı yememişti çağan bakalım süt az olunca vercem gündüzleri günde 1 kere

bende bebelac denedim ama bizim beyimiz sütten başkasını almıyor..saatte bir bazen yarım saatte bir uyanıp emiyor..kilo da alamıyor üstüne uykusuz gecelerde cabası..kafam çatlıyor artık yaa...bir ara süt çok boldu, bir yandan emerken öbüründen akıyordu.keşke o zaman depolasaydım...
alisha kızının saçları harika bayıldım...mamayı da 70 cc içiyorsa artırır zamanla canım.bizimkine bir yudum anca içiriyoruz.çarşamba kendi hastanesinde tarttıracağım bakalım doktor ne diyecek...

Sütünüz azaldıysa günde 3 lt su için benimkide azaldı suyu çok içtiğim günler gerçekten farkediyor bi deneyin inş sizde de işe yarar

X