2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hadi bende yatıorum kızlar
hepinizi tekrar öpüorum
iiki warsınız:))))
ii geceler............

Günaydıın... Yine mi tükanı ben açıyorum yaa... Aslında sabahın 5:30 da açacaktım. Belki uyur diye kızımı emzirdim güzelce emerken uyudu yerine yatırdım gözler faldaşı gibi açıldı. Yerinde bir saat oyalkandı bende biraz daha uyudum. 7 de mesaiye başladık... Şimdide kıyafetlerini çıkardım güneş gören bir yere yatırdım.. Güzel bebe yağıylada yağladım. Şimdi kendi oyalanıyo ama uykusu geldi... Birazdan çıkarım.. :Bari gelmişken tükanı temizleyeyip, bir çay koyayım. Benden sonra gelene hazır olur:))

Esracım doğum günün kutlu olsun... Geçmişi daha yeni okudum ve yeni gördüm kusura bakma biraz geç bir kutlama oldu....

Biz gidiyoruz kızım uyuyacak. Tükanı emanet edecek kimse yok ortalıkta en iyisi kapatayım.
Anahtar paspasın altında.... delikafadulden

günaydın kıslar, tükkana bi bakiim çıkmadan dedim
esracım nice mutlu yıllara, kızın şans getirsin sana bundan sonraki yaşamında

günaydın arkadaslar ....az önce blooms u aradım emir ameliyata girmiş 9 da 4 saat sürcekmiş ayyy kıyamam yaaaa:çok üzgünüm:minicik bişiycik:1hug:bol bolda dua ettim:Saruboceq:inş. iyi gecer.....

Günaydın arkadaşlar..Birazdan sosyete pazarına gidicem bişi isteyen var mı?..Ayça,ınanna teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz için..Sana da geçmiş olsun Ayça..
Bu arada Esracım , sevdiklerinle çok güzel günler gör..Nice sağlıklı senelereeeeeeeeealkisalkisalkishihoyyyt
Emir de inşallah bian önce sağlığına kavuşur..Allah herkesin yavrusuna sağlık versin..öptüm kızlar

lajocande beyaz bir sandalet yada terlik birde M beden eşofman altı alır mısın siyah olsun....birde sebze satılıyosa salata malzemesi istiyom:))

günaydınlar huuu hanımlar dükkanı boş bırakmışssınız güzel bir gün geçirsin herkes :)
hemşom doğum günün kutlu olsun
şeker arkadaşım geçmiş olsun dikkat et metine bulaştırma
emir bebeğede büyük geçmiş olsun işalah sağlıcakla atlatır ameliyatı
kıslar çay demelniken uğradım ben kaçar kahvaltıya görüşürük

yine çamaşır birikmiş yaa iki günde bir çamaşır yıkmaktan helak oldum valla sözde bu hfat sonu temizlik yapıcaktım ay bir yağmur yağıyor sormayın bu haftada kaldı temizlik :))) ( sanki yapasım varmış gibi yağmura suç buluyorum )

allah allah niye bugün kimse bişey yazmamış, kızlarrrr nerdesiniz..

Bügün sitede bir sorun vardı. Ben giremedim sabah... Gece kızım 1:30 da uyandı 3:30 da anca uyudu. Sabah da 5,:30 da uyandı. Babamız sağolsun 1:30 saat oyaladı sonra bir saat yine uyudu.. Uyu uyan yapa yapa başım felaket ağrıyordu sabah.. Zaten sütümde yok bugün. Aptamil aldık birazdan 120 ml vericem. Eğer yerse akşam yatırırkende 150 ml.. Normalde üzerindeki ölçeğe göre 180 ml yazıyo ama ilk kez vereceğim için azdan başlıcam ben..

Kızım biberonu tutmamıştı busefer babası verecek belki tutar, tutmazsada kaşıkla vereceğiz artık....

selamlar dün sitede soun vardı bugün düzelmiş galiba kıslar benimde acaip boynum tutldu kıpırdatamıyorum dün viksle biraz ovdum düne orala daha iyi bu gece yie ovacam ilaçta alamıyoz zor oluyor sağa sola dönmek
kıslar bebleriniz gündüz kaç saatte bir emiyuor çağan 3 4 saate çıkardı artık gündüz yemesinide nohcoy işallah alır canım almassa kaşıkla ver aptamil kaçaldın 2 mi

kızlar merhaba
dün sitede sorun vardı giremedim o yüzden de esracım doğum gününü dün kutlayamadım canım o yüzden bugün kutluyorum geçmiş doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara kızınla ailenle ve tüm sevdiklerinle, çam sakızı çoban arrmağanı çiçek aldım sana a.s.

filizcim sanada çok geçmiş olsun canım bende hastalanır gibi olmuştum kışın doğumdan sonra parol içtim 6 saatte bir elevit ve dmir ilacı içtim birde bol bol ıhlamur iyi gelmişti

Blooms canım inşallah Emir bebek iyileşir bir an önce sağlığına kavuşur canım

İnaysacım cuma günü sizin siteye geldim ama oraya geleceğimi bilmiyordum çok tesadüf oldu bilseydim telini alırdım da uğrardım sana, kardeşim izmite gitmişti arkadaşına meğer arkadaşı sizin sitede oturuyormuş bizimde o gün izmitte işimiz vardı gitmişkende kardeşimi alalım dedik bilmiyordum hiç arkadaşının orada oturduğunu tesadüf şok marketin oralarda bir yerdeydik yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…