2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben geeelllldiiiiiim nbr esracım berrak nasıl???

zeynepçim sen nasılsın reyyan nasıl düzeldi mi damağı??

bizimkıde 10 a doğru uyudu,az önce depoyu doldurduk uyumaya dewam yine,
aa kaynananlar naptı kahvaltıya geldılermı?

esracım doğum günün kutlu olsun bu arada yeni yaşın sana tüm istediklerini versin inş

hoşgeldın burcu hayırdır bu saatte sen olmazdın
saol filizcim çok tşk ederim,bu doğumgününü sizinle burda kutluorum,eşim kızım herkes uyuyor((

giriyrm cnm arada bu saatlerde denk gelmiyoz seninle...elvini uyutuyrm ayaklarımda girim dedi bugün giremedim ya ondan...gezdim gezdim geldim

kızlar ben galiba grip oluyorum burnum akıyo gözlerim kırmızı yanıyo birde omuzlarım vücudum kırılıyo ayyyy annemden de bugun geldim keske orda hasta olsaydım bakan cok olurdu ogluma ,bana....yarın emir ameliyat olcak ya ona ziyarete gidicektim tüüüh bu halde gidemem bebege filan geciririm.....

geçmiş olsun filizcim aferin falan varsa iç ii gelio ama 4 saat emzirmemen gerekio metin uyanmıyomuş gece iç bari

filiz bu 2, hastalanman,dikkat et acık kendıne ,yazık metınede geçmesin,hemen önlemini al,bitki çayı falan varsa iç,
eğer gidersen bloomsa bizdende çok selam söle canım

dışardadım bugünn dayımlara annemlere falan gittim geç geldik eve

kayınvalidemler geldiler kahvaltıya onlar geçirdik bugünümüzü..

filiz geçmiş olsun canım dikkat et metine geçirme bari..bloomsa bendende çok selam ve geçmiş olsun dileklerimi iletirsen sevinirim..nerede olacakmış ameliyat?

academi de olcak da bu halde gidebilicegimi sanmıyorum....3 kupa ıhlamur içtim bir haftadır geziyorum dısarlarda olcagı buydu:))minoset içtim inş. sabaha dinç kalkarım...

esraa:)
doomkünün kutlu olsun mutlu ol senelerce..
sana dondurmadan çiçek yaptım ye afiyetle...
mmcuukkkkkk:)))

filizcim geçmiş olsun canım:)
reyhan nilin de burnu dolu die dr sprey verdi istersen adını yazarım yarın..
talyacım teşekkür ederim,eline sağlık:))

zeynep büyük kızın nası oldu?
barcli ii geceler:)
ben de kaçayım azcık kocişle oturayım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…