2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esracım hayırlı sağlıklı mutku huzurlu nice yıllar dilerim canım meleğinle ve eşinle beraber her şey gönlünce olsun
off emir bebek inşallah çok kolay atlatır bu durumu meleğim ya kıyamam çok minik dahasenağlama inşallah herşey yoluna girecek
kızlar ben dünden beri siteye giremiyorum sorun vardı açamadım bi türlü ama sizler girmişsiniz ve sorunda çıkmamış heralde niye böyle oldu ki:uhm:

iyidir ekinsucum büyük kızımla babası gezmeye çıktılar biz reyyanımla evde oturuyoruz
kimsecikler yok herkes gezmede heralde
ya ekinssu seninde meleğin çok korkuyormu reyyan sürekli bişekilde korkuyor sıçrıyor hemen herşeye ürkerek tepki veriyor niye ki acep:uhm:

selam kızlar..site sorunluydu evet..ya da alisha tükan kirasını ödemedi delikafadulden
nasılsınız, keyifler nasıl?..

biz de biraz dolaşıp geldik, tam dönüşte uyumuştu, yatagına koyarken uyandı..vızırdayıp duruyo..dışarı çıkınca tüm düzeni bozuluyo. eskiden hep uyurdu dışarda,şimdi uyumuyo da, bakınıp duruyo..

aa uu kimse kalmamış..zeynep çağırıp nere gidiyon yine mi hayır işi çıktı -tatlicadiarzu-
kızlar yaa, memleketimin taşına, toprağına...havasınaa, suyuna..nefes alınmıyo dışarda ya bu ne böyle..vıcık vıcık olup geldik..

ekinsucumda gitti ya sitede hala sorun var bende yazamıyorum doğru dürüst problem düzelmezse çıkıcam hiç çekilmiyor böyle 2 saat beklemek ekinsucum bişey sorucam dönünce cevaplarsan sevinirim tatlım sen elevit kullanıyordun değil mi peki adet görmeye başladın mı
ben elevit kullanınca adetim sapıyor ya o yüzden kullanmak istemiyorum
yoksa bu problem sadece bende mi var yoksa ben mi öyle zannediyorum
ayyy ne çok yoksa demişim :mymeka:

merhaba guzel anneler size bir sualim olacakti aranizda dis cikaran varmiiiii??? benim eymenimin sanki damagi kabarmis iki yerde bide hep salyasi akiyo acaba olabilirmi diye soracaktim....

ekinsucumda gitti ya sitede hala sorun var bende yazamıyorum doğru dürüst problem düzelmezse çıkıcam hiç çekilmiyor böyle 2 saat beklemek ekinsucum bişey sorucam dönünce cevaplarsan sevinirim tatlım sen elevit kullanıyordun değil mi peki adet görmeye başladın mı
ben elevit kullanınca adetim sapıyor ya o yüzden kullanmak istemiyorum
yoksa bu problem sadece bende mi var yoksa ben mi öyle zannediyorum
ayyy ne çok yoksa demişim :mymeka:

giremedim tekrar zeynepcim ya, yazdıklarımda çıkmadı tekrar yazıyorum valla
ben eleviti bırakmıştım süt yapıyor diye tekrar başladım ama her gün içmiyorum 2-3 günde bir içiyorum, doğumdan sonrada henüz adet olmadım benim lüküs hayat devam yani:) o yüzden bilemiyorum nasıl bir etkisi var canım

günaydın hanımlar.
iki gündür siteye girilmiyordu.açılmış sonunda..büyük eksiklik vardı bağımlılık oldu bende :enbuyukkk:

essssraaaaa iyiki doğdun, kızın ve eşinle nice senelere.. a.s.

emir iyidir inşallah.monte bizi habersiz bırakma

iyidir ekinsucum büyük kızımla babası gezmeye çıktılar biz reyyanımla evde oturuyoruz
kimsecikler yok herkes gezmede heralde
ya ekinssu seninde meleğin çok korkuyormu reyyan sürekli bişekilde korkuyor sıçrıyor hemen herşeye ürkerek tepki veriyor niye ki acep:uhm:

Günaydın kızlar hepinize, Şu anda gördüğüm kadarıyla sadece derya sen varsın sadece ama.Olsun.Herkese merhaba:)))))
Zeynepçim bizim oğlanda öyle, dün gezmedeydik, 6 aylık bir hanım vardı, egehanın yanına getirdik, o bağırdıkça bizimki sıçradı, en ufak bir sesten bile sıçrıyor:)))
Anneannesi, oğlum erkekler bu kadar korkak olmaz diyor ama :roflol:
Sanırım tüm bebeklerde var bu sıçramalar.Daha olayların ne olduğunu çözemiyorlar ya, oradan kaynaklanıyor sanırım.
Geçenlerde derya baykalın prog. ına bir çocuk dr. u gelmişti, o bebekelrin 6 aya kadar kendilerinin hareket ettiğini sandıklarını anlatıyordu.Biz kucağımıza aldığımızda onlar kendileri uçupta geldiklerini düşünüyorlarmışnaniknanik6 aydan sonra bizim kucağımıza aldığımızı anlıyorlarmışlaelaelaelaelae

2 gündür giremedim siteye, emirden haberi olan var mı_?Nasıl oldu acaba yavrum, inşallah bir an önce atlatsın bu durumunu.

merhaba kızlar...
2 hafta annemde kaldım ve eve döndük kızımla tatilimiz bittisenağlama
geçmişi okuyamadım inşallah tün anneler ve melekleri iyidirkaydirigubbakcemile5

selamlaar..
ya zaten site kapalıydı 2 gündür, kimse giremedi yani :))
waterfull emirden haberim yok cnm, inşallah başarılı olmuştur ameliyatı..etkilendim heralde, rüyamda benim kuzum da ameliyata girecekti, dr u bekliyorduk.
ela oh ne güzel tatil iyi gelmiştir sana da kızına da. nasıl oldu, daha iyi mi, biraz huysuzdu sanırım :ecrin_bebek: umarım herkes iyidir, biz de bihaberiz bu sorundan dolayı..

ayça çok şükür daha iyi annem zinco aldı onu verdik gaz sorunu çözüldü salak dr.kalsa hergün 2 defa fitil koyucaktım :eek:klava:

Hoşgeldin gülcecim.İyi tatil yapmışsın, moral ve güç depolamışsındır.Şimdilik herkesler iyi gibi.Ayçanın dediği gibi 2 gündür sitede sorun vardı, doğru düzgün girilemiyordu.
Emir Bloomsun oğlu biliyorsun, yarık damak ve dudak olayı vardı.Dün 9 da ameliyata girmiş, filiz söyledi, 4 saat sürecekmiş.Nasıl oldu diye merak ettim bende.

X