2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yoğurt makinesi bende alıcam canım hengi marka ve kaça aldın sorması ayıp tembellik bendede var canım hiç iş yapasım yok anca bir yemek okadar yani geçen koçise sinir olmuştum o sinirle mutfağı temizlettim adama balkonları yıkattım :))
bende patlıcan atıyorum dolaba ama fırınlayıp öyle atıyorum canım ben genelde patlıcanı hünkar beğendi yapıyoruım doalba koyduğumu
kıs ucuz ucz al koy bende dolduruyorum kışın bitiriyoruz birde hazır yemek yani :))
oo bende yaa tatlı yemeden duarmıyorum tabi bunlarda kilo oluyor

canim ya keske hapi birakmasaydin.ara kanamalarda bile birakmamak gerekiyormus ben 6 gundur hafif sekilde adet oldum ama gene de ictim.kanama olsa bile hapin etkisi azalmiyormus..
ama sen icim rahat etsin dersen test yap valla ben de stres yapmistim hemen test yaptim negatif cok sukur.

beeeeeeeeeeen geldiiiiiiiiiimmmşakkıdınasılsınız kızlar bizim tatil harikaydı metin cok usludu gık demedi geceleri hiç uyanmadı gündüz bizi üzmedi cok eglendik göl hava doga cok güzeldi ilk tatil deneyimimizi basarıyla atlattık yaz için plan yapabilizhihoyyytuzun zamandır sehirdısına cıkmıyoduk ooohh ekmek elden su gölden enerdi depolayıp geldik sizler nasılsınız tatil fotosu koycamda metin i objektife bakarken yakalamak güc....birazdan da anneme gecicem 4 günde ordayım öptüm siziŞeniz

ahanda gezenti hatun gelmiş hoşgelmişssen güle güle filizcim nasıl oldu metinin kusma durumu düzeldimi canım tatilinizin güzel geçmesine sevindim

hala kusuyo teyzesi ar mama veriyorum günde iki kere zorla onu da begenmedi agzını bantlıcam diyom kimse inanmıyo:)) cagan nasıl kac kg simdi

alisha cok güldüm emzik ve test olayınakaydirigubbakcemile3
bizde abantta ask tazeledik:asigim:hamileysem 2010 ocak annesi oluyom:roflol:

fifoş kız ne güzel eğlenmişsiniz aferin size valla en güzelini yaptınız, bende bugün dedim içinden 3 gün oldu bu kız gelmedi diye şimdide annenemi gidiyorsun iyi gez bakalım depola enerjileri

inaysa ben arzumun aldım evkurdan 69 lira ama nette araştırdım 59 falan var gayet güzel geldi bana çok memnun kadım yani 1 saat sonra yiycek bakalım nası bulcak ben beğendim tadını

ahhh ahhh geçen sene bu zamanlarda heycanla hamile olup olmadığımı merak ediyodum

biz geldik alışveriş yaptık kızımla, monte ne şanslısın kız hem tatil yaptırıyo hem annene yolluyo kociş,bende 19mayıs gibi gitçem anneme 15gün falan kalırım.umarım hamiş diilsindir bu tatil pahalıya patlamaz:))
bugün nazın uyuma saatlerini yazdım şimdiye kadar şöyle sabah 6buçukta kalktı.
9-10
11.30-12.30
13.30-14.30(uyukladı dışarda)
16.10-bakalm kaça kadar, sallarsam uyur
böyle az uyuduğy için 7gibi başlıo huzursuzluğa uykusu gelio mecbur erken yatırıoruz

bu akşama bunu yaptm çok pratik.1kg tavuk pirzola 1paket knorr beşamel sos [toz] 1kutu çiğ krema pirzolaları toz beşamel sosa pane yapar gibi iyice arkalı önlü buluyoruz.borcama sıkışık olarak kemiğini büküp altta kalacak şekilde diziyoruz.üzerine kremayı her tarafına döküyoruz. üstüne pulbiber,kekik serpiyoruz.200 derecede hafif kızarana dek pişiriyoruz
pilav,mantar sote bide

monte güzel geçmesine sevindim tatilin...biz geçen 5 saatlik yolculuk yaptık bizimki çok sıkıldı çok yordu.dönüştede ikimizde hasta olduk.((( yaza kadar alışır inşallah yolculuğa
benimde bu gün satımın yıldönümü.)))))) geçen yıl bu zaman biz bebeği düşünmüyorduk bile 8 mayısta karar vermiştik bebişe.20 mayısta da o mutlu haberi almıştık.)))))))))) çok şükür allaha sağlıkla kavuştuk bebişlerimize...))) bu gün çok duygusalım.zaman ne çabuk geçiyor.bir bakmışız doğum günü menülerini konuşmaya başlamışız...

meraba kızlar..
hemen bişi anlatacağım..
saat 3 te nil dayanılmaz ağlamalarına devam ederken hastaneye gittik.doktoru lavman ve ilaç yazdı.acile indik lavman için,yapılırken orda görevli bi tanıdığımız geldi ve çocuk cerrahı bi doktordan sıra aldırdı neyse girdik doktorun yanına,adam açtı poposunu bi baktı çatlak var dedi ben de biliorum dedim,ondan yapmıo dedi,acıdığı için tutuomuş,soona da kramp tabi,krem verdi geldik.ama kızım şu an mutlu:)))bi de çocuk dr.unun ilaçlarına bakıp bunları almayın ,onun için diil dedi!!!!
hemen paylaşayım dedim kaç gündür ne çekti kızım,bi Allahın kulu bakmadı,aklınızda olsun..
bi de kafa attı nil bana dişim dudağımı patlattı!!!!

merhaba ayça gördüm ordasın çık ortaya..)))
senin mısır reklamından sonra eşime her gün mısıra taşınalım diyip duruyorum.hava bedava su bedava...
eşim öğretmen bizde düşünüyoruz yurt dışını çevrende var mı öğretmen memnunlar mı? mısırı hiç düşünmemiştik ama reklamlar etkili oldu...

Montesori cnm hoş geldiniz.. Ne güzel dinlendin enerjileri depolayıp geldin.. Kuzucuğunda akıllı durmuş Allahtan. Anlaşılan gezmeyi sevecek senin yaramaz...

alisha cnm ellerine sağlık.. Eminim çok lezzetli olmuştur ama ben hiç krema denemedim. Aslında denemyi düşünüyorum ama kilo yapıyo diyolar... Zaten kilolar olduğu gibi duruyor üzerinede eklemek istemiyorum doğrusu.. Yemekteyiz proğramın önceki bölümlerinde birisi kremalı bir yemek yapmıştı.. Krema diye krem şanti koymuştu:)) Çok komikti yaaa....

Bu arada bizim tatile dahaa çooook var.. Mayısın 9 u gibi kayseriye alışverişe gideceğiz. Ama memleketlere haziranın sonunda anca. Trabzonun o yeişiyle mavisini göreyim kendime gelirim. yazın abimin düğünü var nasıl zayıflayacaksam.. Yaz geldi...

Ay cnm yaaa demek canı yandığı için tutuyormuş kakasını.. Çok geçmiş olsun.. Hangi doktora güveneceğiz şaşırdık..Birinini verdiği ilacı diğeri verme diyoo.. Kafa kalmıyor...

inanmıorum inanna öteki dr boşuna o kadar lavman yaptrmış çocuğun bağırsaklarını bozucak,büyükler bilio bu işi ya bikere nazda çok fenaydı altını açınca deli gibi ağlıodu sonra anneannem gördü kızım bunun kukusunun içi pişik olmuş çiş yapıyo altını açınca yanıyo şeyi ondan ağlıyo dedi gerçekten zyağladık bi güzel geçti, hangi ilacı yazdı şimdi bu dr

:)) dalmışım okuyodum valla..cnm çevremde öğretmen yok, ama soruştururum..biz turizm şehrinde olduğumuzdan burda hep turizmci türkler var, bi de girişimciler, yatırımcılar vs..hayırlısı olsun hakkınızda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…