2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım çağanın ayakları pek terlemiyor emerken falan başı terliyor sadece biberon çağanda almadı bir türlü kaşıkla veriyorum ben
ishale gelince normalden daha sulu diye biliyorum ben ama artık efeninde kakasının ptürlü ve katı olması lazım çünkü sen mamada veriyosun dimi günde kaç kere mama veriyosun

günde 2 kez 120 cc aptamil 1 veriyorum sulu olduğu için pütürlü olmaz sanırım.. verenlerinki pütürlü mü? ay konuştuğumuz şeye bak delikafadulden
tünaydın:))
merabalar hanımlar:))

biz gene aynıyız gazlı ve uykusuz valla doğduğu zaman bu 1 haftadır çektiğim kadar çekmedim,dua edelim hep beraber iyileşsin bebekler:))pırt duası..
sheedacım hangi beberonu kullanıosunuz?deliği ayına uygun diildir gelmiosa o da ilerde dişte peltelik yaparmışikullanmayın yenisini alana kadar bence..

Allah allah bu gaz da nerden çıktı , sürekli bişeyler değişiyo..
Biberonların aylara göre olduğunu bilmiyordum evde bir sürü var görünmcem vermişti bir tanesi cam ben de onu kullanıyorum chicconun, aynı nerden anlarım yazar mı üstünde? kıza pelteklik yakışıyor ama erkeğe olmaz kullanmayım bari :)

inannacım işallah bir an önce düzene tekrar girersiniz canım nil kısımda sende rahat edersin
çağanda uyuyor şuanda ama heran uyanabilir canım
nazlı canım dün sormuştunya kaşık maması nasıl bişey diye netten bilgi buldum ekledim ek besinlere mamalarla ilgili bir sürü bilgi var oraya bir bak canım normal mama ile kaşık maması arasındaki farklar yazıyor orda
çağan uyandı ben kaçar sonra uğarım yine

slm kızlaaaar dün benimkine nolduysa bütün gün uyudu ve gecede devam etti normalde gündüzleri çok uyumaz bende zorlamazdım çünkü gece erken yatıyo dün noldu anlamadım aslında hazır uyumuşken işlerimi yapmalıydım ama canım istemedi serdim bugünlerde noldu bana bilmem canım bişey istemiyo çocuğun mamasını bile zor hazırlıyorum nie böle tembelleşti anlamadım annem çalışmaya alışıksın artık evde sıkılmaya başladın heralde dio bahar bunalımımı nedir
bu arada yoğurt makinesini denedim süper oluyo

günaydın hanımlar.))))
benim menümde de karnıyarık dünden kalan pilav cacık uşenmezsem çorba ve salata da olacak...buzluğa attığım son patlıcanlarımı kullanıyorum:KK43:(( oğlum izin verirse seneye bol bol atmak istiyorum çok kolaylık oluyor...
bizim velette kendine ninni söylüyor iki gündür..eee eee eee.....baktı anneden fayda yok kendi başının çaresine bakıyor.))))

günaydın hanımlar.))))
benim menümde de karnıyarık dünden kalan pilav cacık uşenmezsem çorba ve salata da olacak...buzluğa attığım son patlıcanlarımı kullanıyorum:KK43:(( oğlum izin verirse seneye bol bol atmak istiyorum çok kolaylık oluyor...
bizim velette kendine ninni söylüyor iki gündür..eee eee eee.....baktı anneden fayda yok kendi başının çaresine bakıyor.))))

Cnm patlıcan mı koydun buzluğa... Ben hiç denemedim ama nasıl koyduğunu tarif edersen bidahaki kışa bende buzluğa koyarım.. Çünkü kışın hem hormonlu hemnde pahalı oluyor.. Kilosu 5 tl yi geçmişti burda enson...

Cnm patlıcan mı koydun buzluğa... Ben hiç denemedim ama nasıl koyduğunu tarif edersen bidahaki kışa bende buzluğa koyarım.. Çünkü kışın hem hormonlu hemnde pahalı oluyor.. Kilosu 5 tl yi geçmişti burda enson...

hormonlu ve tatsız oluyor..normol karnıyarıklık kızartıp koyuyorum.başka özel bir işlem yapmıyorum. toptan kızartıyorum her seferinde mutfağım batmıyor.karnıyarık ve yeşil fasülye en favori dondurulmuş gıdalarımdır.yeşil fasülyeyide yıkayıp ayıklayıp koyuyorum.aynı taze gibi oluyor.ikisini de koy mutlaka acil zamanlarda çok kolaylık oluyor...

slm kizlar naislsiniz ben oglani yatiridim ocagada mercimek corbasini koydum biraz bakinm dedim.kizlar benim bebiste tavana yada duvarda bi tabloya bakip bakip gülüyor ve devamli parmak yada el kol ne gelirse emiyor.asik su patlican isini bi anlat bakem bizde yaparik koly olur kisa

kışın almayın o hormolu sebezeleri...seracılık yapan tanıdıklar var kendileri bile yemiyor ürettiklerini...ben kışın hiç almıyorum sebze dolaba ne koyduysam onunla idare ediyorum...biraz tahıl ağırlıklı beseleniyoruz kışın..eskiler de öyle yaparmış.

hormonlu ve tatsız oluyor..normol karnıyarıklık kızartıp koyuyorum.başka özel bir işlem yapmıyorum. toptan kızartıyorum her seferinde mutfağım batmıyor.karnıyarık ve yeşil fasülye en favori dondurulmuş gıdalarımdır.yeşil fasülyeyide yıkayıp ayıklayıp koyuyorum.aynı taze gibi oluyor.ikisini de koy mutlaka acil zamanlarda çok kolaylık oluyor...

Cnm fasülye koyuyorum ama öyle çiğden değil.. Kocaman bir tencereye koyup suyunu salana kadar pişiyo.. Sonra içine doğradığım yerli domatesleri koyuyorum.. Yağsız biraz kavruluyolar.. Sonra soğutup poşetlere dolduruyorum.. Ohh misgibi oluyo.. Baya yapmıştım ama 2 ayda hepsi bitti.. Çıkarıyorum çözülünce tencerede soğan ve etleri kavurup fasulyeyi ekliyorum.. Baharattıda attıkmı tamam..

Bu patlıcan işi mantıklı geldi.. Bİz karnıyarığı çok severiz ama hertaraf yağ olduğundan sık sık yapmıyodum.. Senin gibi birsürü yapıp buzluğa koyacağım bundan sonra...

gülsü avatara devrimim oğlum yazmışın onu nerden ekliyoruz ben bir türlü bulamadım

bi sn askik bende uzun ugrastan sonra bulmusutm bidaha bakemda söylim sana

asik buldum cnaim kendi profiline gir ordan profilimi düzenle secenegini bul veorda bilgileirnin altinda kisisel rütbe yazan biyer var.dikketlice incele orda yaziyor baskasi tarafindan görülür falan diye iste okutucuga ne istiyosan onu yaz canim

aşık kız hamarat seni patlıcanları kızarttıktan sonra yarıptamı koyuyorsuz buzluğa

offf kızlar tam bir kilo verdim diye seviniyordum iki gündür süt çok azaldı..süt azalınca benim göğüsler yara oluyor hemen çok canım acıyor...başladım tekrar tatlılara.ben tatlı yemeyince süt olmuyor...yada tatlı yemeyince strese giriyorum ondan olmuyor

neyse hanımlar sizlerle sohbete doyum olmuyor ama ben çıkıyorum
kızım çok sinirlendi acıkmışş. ellerini yicek..

X