2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sevgili ocak annleri netten motherand babyye girin orda katılın kazanın kısmı var bebk beslenme speti bakım seti bornoz ve mama seti hediyeleri var ben dergi aldfım size şifreleri vereyim sizde katılın şnasınıza çıkar belki banada teşekkür edersiniz ok
hipp için şifre KAVANOZ
kumbaralı bebek beslenme paketi için KUMBARA
çocuk bornozu için SICAK
mama set5i için KREM
hadi doldurmasıda sizden bol şanslar :)))))))))))

Oyy bi deniyelim bakalım.. Normalde bu tür işlerde pek şanslı değilimdir Tek şansım eşim ve bebeğim olsa gerek...

duygu sana su vermeni doktor mu söyledi birde kayısıyı nasıl verşiyorsun bugun 4. günü de kabızlıgımızın...

duygu sana su vermeni doktor mu söyledi birde kayısıyı nasıl verşiyorsun bugun 4. günü de kabızlıgımızın...

canım pardon şimdi geldim..
evet dr sööledi su içirmek lazımmış bolca,bizim içinde geçerliymiş kabız olunca,kayısı olmadığı için kuru kayısıyı suyla kaynattım biraz ,her istediğimde yeni yapıorum 5 dk da oluo,yaklaşık 1 bardak suya 5-6 tane kuru kayısı o kadar..bi de ben haşlanan kayısıların kabuklarını alıp biraz da öle yedirdim bu sabah.
mama verip vermediğini hatırlamıorum canım ama veriosan götür dr rahatlasın
hemen geçer işallah..

ilk defa su içirdim ogluma.....hosaftan 1 bardak içiyo mu ...mama vermiyorum duygu....
benim cümlelerde cok iyi olmadı :))

mama veren arkadaşlar bana yardımcı olurmusunus lütfen duruya günde iki kez mama vericem 3 aylık bebeklere kaç ml hazırlıyorsunuz mamayı ve bide biberon almıyor kızlar zorladım ama almıyo kaşıkla vericem kaç ml verirsem doymuş olur.ve ml ile cc aynı oranmıdır.

kociş aradı hazırlan gidiyos sositosositodedi ayyy nereye dedim abant a dedi:sm_cool:3 gün kalıp gelcez öptüm siziŞeniz

mama veren arkadaşlar bana yardımcı olurmusunus lütfen duruya günde iki kez mama vericem 3 aylık bebeklere kaç ml hazırlıyorsunuz mamayı ve bide biberon almıyor kızlar zorladım ama almıyo kaşıkla vericem kaç ml verirsem doymuş olur.ve ml ile cc aynı oranmıdır.

Canım bende sormuştum ml ve cc aynımı diye .. Aynı olduğunu söylemişlerdi...

kociş aradı hazırlan gidiyos sositosositodedi ayyy nereye dedim abant a dedi:sm_cool:3 gün kalıp gelcez öptüm siziŞeniz

İyi tatiller cnm. Üç günde olsa sana iyi geleceğine eminim...

Ya kızlar benim kızım çok yabancılık çekiyor şimdiden. Özellikle erkeklerin kucağına gidince basıyor ağlamayı.. Geçen dışarda komşumun eşi sevdi sadece burnuna dokundu bizimki başladı ağlamaya. Bugünde ortaokul öğrencisi vardı evde. Eşim onun kucağına verdi kızı hemen ağlamaya başladı.. Bİzim kız erkekleri pek sevmicek sanırım... Bu arada çıtçıtlı badi giydirip halıya koyuyorum.. Sırt üstü yatarken halının bir ucundan diğer ucuna gidiyor:))) :nazar::nazar::nazar:

filizcim ohhh ne güzel tatilin tadını çıkar..inş oğluşun yaramazlık yapmazz..ii tatilller

ilk defa su içirdim ogluma.....hosaftan 1 bardak içiyo mu ...mama vermiyorum duygu....
benim cümlelerde cok iyi olmadı :))

içmio canım 1 bardak ama sanırım sabahki zorlamam işe yaradı (ezmesi)2 kere daha yaptı:teytey:
darısı başına:teytey:

ben doymayınca veriorum canım,30luk yapıorum yetmezse 30 30 gidiorum yani bi ölçüm yok..

Canım bende sormuştum ml ve cc aynımı diye .. Aynı olduğunu söylemişlerdi...

İyi tatiller cnm. Üç günde olsa sana iyi geleceğine eminim...

Ya kızlar benim kızım çok yabancılık çekiyor şimdiden. Özellikle erkeklerin kucağına gidince basıyor ağlamayı.. Geçen dışarda komşumun eşi sevdi sadece burnuna dokundu bizimki başladı ağlamaya. Bugünde ortaokul öğrencisi vardı evde. Eşim onun kucağına verdi kızı hemen ağlamaya başladı.. Bİzim kız erkekleri pek sevmicek sanırım... Bu arada çıtçıtlı badi giydirip halıya koyuyorum.. Sırt üstü yatarken halının bir ucundan diğer ucuna gidiyor:))) :nazar::nazar::nazar:

bizimki de bayılıo erkeklere,bi gülücük bi cilve:eek:klava:
aman maşallah canım:nazar:

günaydin arkadaslar benim bi sorum olacakti bebeklerinizi nasil yatiriyorsunuz??
yastik koymaya basladinizmi yada daha erkenmi?? ben koymuyorum ama ne zaman koyulacaginida tam bilmiyorum

canım benim annem ince küçük bir yastık yaptı 1 aydır kullanıyorum yoksa başı çok aşağıda kalıyor.yoksa boğazına kaçıyor tükürüğü benim kız çabuk boğuluyor.

bugün 4.ayımız:))
kan damlası başladınız mı 4.ayına giren meleklerin anaları??bize ferro sanol vermiş sağlık ocağı..

canım ben 2.ay başladım ferro sanol a.kilosu kadar damla veriyorum.şimdi 4 küsür kilosu 4 damla sabah akşam.5 kilo alınca sabah akşam 5 damla olucak.

canım beni emmezse sadece mama yerse 90 cc 3 ölçek mama koyuyorum.ama beni emerse 60 cc ve 2 ölçek mama veriyorum.ml ve cc aynı.

tşkk kızlar saolun yardımız için bende 60 cc den başlim bakalım zaten biberon almadığı için kaşıkla okadarını bile içmes heralde

X