2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay iyice mızmız oldu çağan uykusu geldi ama uyumamak için direniyor ağla bakalım ağla en son arabayla evin içinde turladık arabada uyudu ay bide 15 saaat miş bunların uyuduğu zaman bizim oğlan hiç okadar uyumuyor

barçli bern burdayım canım arada bakıyorum çağna efendi kakiş yapmakta zorlandı her sabah elma suyu veriyordum rahat yapıyordu bugün vermedim yapamadı akşm üstü bapuline verdim 1 saate kalmadı sırtına kadar yaptı banyo yaptırdım uyutmaya çalıştım valla yoruldum iyicene

hakkaten kimselr yok şişt trübündekiler pc başında değilmisiniz

barçli buarada nazın tickerdeki resmini yeni farkettim maşallah kırkbirkere çok tatlı çok tam ısırmalık kıs öptğrme kimseye o yanakları

naysa cnm çok saoll..yanaklar çok tombik bizim öpüyolar dayanamayıp...bende yemek yapıyrm

bizimki de çok ağladı uyumamak için direniyo sandık rezene masaj yağı hiçbişey işe yaramadı, en son bıraktım ağlarsan ağla fln sinirlendim kucağıma bi aldım yavrum dudakları titriyo gözyaşı içinde kesinlikle gaz yani, battaniyede salladık 5dk da uyudu ya gözlerim doldu çok kötü hissettim, banane ya alışırsa alışsın o halde kim görse sallar çok acı çekiyodu canım kızım

çok tatlı elvin masallah burcu, bi de yukarda türbanlı gibi çıkmış, tombul teyze:))

anadolu yakasındakiler nereye gidiosunuz hsonları, biz iki haftadır ikea nın ordaki meydana gidioruz çok güzel bir yer çocuklar için

bugun bütün ocak bebisleri uyumak istemiyor heralde.cünkü benimki de baya agladi zar zor uyuttum.mizmizlanip duruyor...babasi disari gltürdü yine de susmadi.ooff ooff bu gaz ne zaman gecicek bir de benimki hala kaka yapamiyor bir önerisi olan var mi??

iyi akşamlar kızlar
filizcim tatile çıkıyosun haaa bizim yerimize de eğlen gerçi daha var haziranda demişsin ama olsun heyacanı bile yeter biz hep evdeyiz velet bir değil ki 2 tane 2 çocukla zor çok zor:çok üzgünüm:

barcli bu arada kizin cok tombik ay yerim o yanaklari kiz masallah Allah esirgesin.

iyi akşamlar kızlar
filizcim tatile çıkıyosun haaa bizim yerimize de eğlen gerçi daha var haziranda demişsin ama olsun heyacanı bile yeter biz hep evdeyiz velet bir değil ki 2 tane 2 çocukla zor çok zor:çok üzgünüm:

oy oy oy kimler gelmisssshihoyyyt

saol cnm nazda çok güzel...ne kadarda güzel gülmüş öle...ceketinin kapşonu geçirmiştm kafasına:))) valla türbanlı gibi...bizimde bu uykuya dalma olayı beni mahvedioo çok zor uyuyo..bırak kendi kendine uyumayı sallamakla da uyumuo gece çok kötüdü kafayı yicektim az kalsın 3te uyudu...uykusu var ama uyumuyo anlamadım gitti

saol kançiçeğim...sende koyda seninkide görelim kociş kızıyodu dimi unuttum pardon

sırnaşık şey he ya ben geldim kanki ne haber aysima sultan nasıl
barcli maşallah elvin naz hanıma çok şekerkaydirigubbakcemile3Rabbim esirgesin

koyarim barcli bir kere koymustum..
zeynep iyiyim canim aysimayi yeni uyuttum hemen kk ya geldim.
bugun de cumartesi hic evde durulmuyor su site de olmasa yaw:)

şubat annelerine baktım biraz şimdi, ayol bütün bebekler nerdeyse kendi kendine uyuyo falan, biz erken doğurmuşuz kızlar, şubat ayına düşmüş uykucu bebişler:))bugün dışarda yine yaptı yapıcağını, gezerken iii güzel ne zman bi yere oturuorz bişey yicez içicez başlıo ağlamaya, arabaya git emzir, kabinde altını al bazen diorum hiç evden çıkmıyım ben emziği düşer battaniye yerlerde off offf çok zor çocukla dışarı çıkmak.uyandı bnmki offffffffffff

X