2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlarrr.ben ne yazıkki bugün erkenciyim eşyalar gelmek üzere evi toparladım.ama çok uykusuzum başım ağrıyo uykusuzluktan kızımda mışıl mışıl uyuyor ne güzel.yorucu bi bir hafta beni bekliyookafamçokkarıştıhepinize ii hafta sonları ve mutlu,huzurlu bir gün dilemekle beraber bebeklerinize bol pırtlı ve bol uykulu bir günde dilemeyi ihmal etmezken yine size dönüp sütünüzün çoğalması için dualar ediyorum:Saruboceq:

gunaydinlarrr
sedakt kolay gelsin canim.gerci uykusuzken zor is yapilir ama neyse..

günaydın kızlar.

inanna geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatır nil kızımız.dijitaller yanlış ölçüyor benim ateşimi sürekli 35 ölçüyor.nasıl oluyorsa:kızgın:chicco ateş ölçer almıştım onuda yeğenim sağolsun ilk günden bozdu.

sedakt sanada kolay gelsin taşınıyormusunuz_?

duygucum çağanda iyi çok şükür azda olsa emmye devam dünden beri sağıpta verdiğim sütü kusuyor hayır olsun bakalım :KK43:(

nil kakasını yaptııııı:)))
sedaktçım kolay gelsin:)
çağanım iidir annesi doymuştur ondan kusmuştur işallah..hergün ayrı dert ben de yetişemiorum valla anneliğe...
2 tane var bizde de chicconun ama işe yaramıo..

duygucum çok sevindim işallah düzenli olatrak hep yapar ben ateşölçer braun kullanıyoruym gayet güzel valla tavsye ederim kulaktan ölçüyor

slm kızlar nasılsınız dün hep okulla ugrastım metine kardesim baktı ama sesi hep kulaklarımdaydı ne kaynatmıssınız öyle dün okuyamadım hepsini inci doldurdum sifreleri filan bakalım cıkcak mı dergi battı bu ay bir dergi aldın 50 kişi doldurdu söylücem artık satmasınlar sana:))

ay 1 haftadır bööle ondan önce hergün bikaç kez yapıodu işallah dediğin gibi ,eskisi gibi olur:))
işallah damadım da mis gibi emer:))
bu ay bitsin bi de braun bakalım :))

bugün 4.ayımız:))
kan damlası başladınız mı 4.ayına giren meleklerin anaları??bize ferro sanol vermiş sağlık ocağı..

duygu gecmiş olsun canım kızlar 4. ayda ne asısı var....gecen ay saglık ocagına gitmedikde....duygu benim oglanda kabız 5 günde bir yapıyo zeytinyagı içiriyiorum tık yok sen su veriyo musun arkadas su ver kabızlıgı gecer dedi kafama yatmadı ama bir de bu yolu deneyim bari...

montecim anacım üste para vermeleri lazım bana baksana reklamlarını yaptım sitelerine bir sürü kişi baktı sayemde :))))) sende okulla uğraşırken metin oğlumu ihmal etme sakın tamammı öncelik metinin :)
işallah duygu bakalım pzt doktora gidicez çıkıcak meydana ak koyun kara koyun :)))

ben vermedim duygu sağlık ocağı bizede vermişti dr sorun öyle verin dediler bazı dr lar verdirmiyor buarada ferrum dişleri siyahlatıyormuş kusturuyormuş falan diyolar tabi nekadar doğru bilemiyorum birde kilo başına hesaplanıp öyle veriliyormuş kaç damla verileceği
monte sen bapuline almadınmı canım o şurup kabızlığıda önlüyor içirsene ondan

4, ay aşıları 2, ay aşılarının aynı rota pnömokok karma verem hepsi var gene birde bu ikinci dozlar ateş yapıyoırmuş evde ateşdüşürücü bulunudurmayı ihmal etmeyin

herkese multu haftasonları kızlar

duygu gözün aydın çok sevindim nil yapmış kakasını.bizde kullanıyoruz ferro sanol...8 damla veriyrm ben 8 kilo olduğu için..sağlık ocağı verdi drumuzda sordu verdiler mi die..kullanıyoruz ama acayip pis kokuyo kakası..:KK43:(( rengi yeşil olacak siyah gibi olcak sakın korkma dedi..baze ishal ya da kabızlık yapabilir dedi eğer öle olursa gün aşırı vermemi söledi

duygu gecmiş olsun canım kızlar 4. ayda ne asısı var....gecen ay saglık ocagına gitmedikde....duygu benim oglanda kabız 5 günde bir yapıyo zeytinyagı içiriyiorum tık yok sen su veriyo musun arkadas su ver kabızlıgı gecer dedi kafama yatmadı ama bir de bu yolu deneyim bari...

veriorum canım doktor da su ve kayısı suyu ver dedi özellikle bol su..tabi suyu sadece karnı açken içtiği için çok veremiorum bu seferde tıkanıo kafamçokkarıştı
size de çok geçmiş olsun canım :nazar:demin eşimi aradım nil kakasını yaptı die,dio ki bigün bana kızın olacak ve kakasını yaptığı için o kadar çok mutlu olacaksın ki deseler inanmazdım alkisalkisalkis

selam herkese..

benimkinde de var bir huzursuzluk bugün hayırdır bakalım, neyseki uyudu biraz. bende de bir ağırlık var..:nazar:

inanna hadi atlatmışınızdır inşallah, bi daha acı çekmez yavrum güzelce pırtlatır..

inaysa, monte sizinkiler de atlatır inşallah kısa sürede, sağlıklarına kavuşurlar.

seda sana da kolay gelsin cnm..

X