2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben ek gıdalara başlamadım canım sadece anne sütü veriyorum bizim kızlardan bazıları ara ara veriyorlardı bende özendim de öyle bir elma suyu ile açılış yapıyım deniyim dedim o kadar sonra bir daha vermedim 6. ayı beklemeyi düşünüyorum ben

Nazlıcım bugün gündemde elektrik faturalarının ne çok geldiği vardı, sıcak memlekette yaşayanlara 200-300 falan geliyormuş çünkü klima falan çalışıyormuş bizim gibi doğalgaz kullananların elktrik fat. 70-80 civarıymış ama doğalgaz 400 lere çıkıyormuş, birde herzamanki gibi ne yemek yapıyım muhabbeti döndü , birde alishanın sabah boğazı ağrıyormuş şimdi geçmişkocişine naz yapmış, birde Nil kızımız (İnannanın Nili) idrar yolu enf. olmuş, Linay Eguşa aşı yaptırmış, Balım cam silerek ocak annelerinin en hamaratı seçildi başkaaa aramıza Quen katıldı şimdilik aklımda kalanlar bunlar, sen her zamanki gibi benim iyi dileklerime aynen katıl şekerim

ekinsu beni güldürdün ya.ben henü zcamları silmedim yağmur yağar diye ama ocak annelerinin hamaratı seçildiğim için çok sevindim:teytey:

ben ek gıdalara başlamadım canım sadece anne sütü veriyorum bizim kızlardan bazıları ara ara veriyorlardı bende özendim de öyle bir elma suyu ile açılış yapıyım deniyim dedim o kadar sonra bir daha vermedim 6. ayı beklemeyi düşünüyorum ben

Nazlıcım bugün gündemde elektrik faturalarının ne çok geldiği vardı, sıcak memlekette yaşayanlara 200-300 falan geliyormuş çünkü klima falan çalışıyormuş bizim gibi doğalgaz kullananların elktrik fat. 70-80 civarıymış ama doğalgaz 400 lere çıkıyormuş, birde herzamanki gibi ne yemek yapıyım muhabbeti döndü , birde alishanın sabah boğazı ağrıyormuş şimdi geçmişkocişine naz yapmış, birde Nil kızımız (İnannanın Nili) idrar yolu enf. olmuş, Linay Eguşa aşı yaptırmış, Balım cam silerek ocak annelerinin en hamaratı seçildi başkaaa aramıza Quen katıldı şimdilik aklımda kalanlar bunlar, sen her zamanki gibi benim iyi dileklerime aynen katıl şekerim
canım ya bitanesin özete teşekkür eder bütün dileklerine katılıyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
neyse ben kaçtım kızlar oğluşum anca uyudu bende uyuyım onunla iyi geceler bol sütler toplayın hepiniz bu gece
iyigeceler

esra nerden bildin yemeği yaptığımı yoksa biriylemi karıştırdın_?

karıştırdım sanırım nazoyla,ama bak içime doğmuş işte:))

canım bulamadımki kaç yere sordum kaç yerde baktım yok her yerde bulunan bi mendil deil sanırım.o yüzden yeni doğana devam etmek duruumunda kaldım.
alla alla burda heryerde warya

[

slm kizlaar nasilsiniz esracim bende bi türlü ticker olmuyor neden acaba ??
senin yaptiklarinida eklemistim bendemi bi hata var acaba sizinkileri gördükce bende istiyorum

ama nedense bir türlü olmuyor:KK43:(

canım ezra yani namı diğer esra yapar die düşünüyorum sanasırnaşık şeygenelde beceriksiz ocak annelerinin ticker işinden o sorumlu:roflol:ama tabi onun adına bişi diyemem geçen kızmıştı yapmam bi daha falan demişti :mymeka:ama dayanamaz yapar.çünkü yapmıycam dedikten sonrada birine yapmıştı :jeyyar:

günaydın:))
nilimi dün kociş gelince hastaneye götürdük ateşi 38 i geçmişti.ama orda 37.5 ölçüldü acaba bu digitaller yanlış mı ölçüo???bi kere daha bööle olmuştu!!i.y.enf.diilmiş nil ama herşeye rağmen die antibiyotik yazdı tabi ben almadım.fol yok ama antibiyotik var,sinir oluorum!!
tek sorun kabızlık bence gece saat başı bağırarak kalktı,pırtladı uyudu meleğim..
sizler iisiniz umarım,bugünde cumartesiymiş,hava da güzel bol bol gezin:))

günaydın:))
nilimi dün kociş gelince hastaneye götürdük ateşi 38 i geçmişti.ama orda 37.5 ölçüldü acaba bu digitaller yanlış mı ölçüo???bi kere daha bööle olmuştu!!i.y.enf.diilmiş nil ama herşeye rağmen die antibiyotik yazdı tabi ben almadım.fol yok ama antibiyotik var,sinir oluorum!!
tek sorun kabızlık bence gece saat başı bağırarak kalktı,pırtladı uyudu meleğim..
sizler iisiniz umarım,bugünde cumartesiymiş,hava da güzel bol bol gezin:))

Günaydınlarrr, herkese iyi hafta sonları.
Geçmş olsun duygucum.Bu dr.lar hemen ilaç yazmaya bayılıyorlar.Antibiyotiği şimdiden yüklüyorlar bebişlere.Sevindim idrar yollarında enf. olmamasına.

günaydın kızlar

duygucum geçmiş olsun sevindim bende iyiki i.y.enf değilmiş

herkese güzel hafta sonları diliyorum

günaydin arkadaslar benim bi sorum olacakti bebeklerinizi nasil yatiriyorsunuz??
yastik koymaya basladinizmi yada daha erkenmi?? ben koymuyorum ama ne zaman koyulacaginida tam bilmiyorum

günaydınlar herklese güzel bir haftasonu diliyorum
duygucum geçmiş olsun gelinime iyiki bişey çıkmammış çok sevindim sen yinede dikkatli ol canım herseyden verme tatsın diye bazı seyler şuanda onlara kabızlık yapıyor hele muz gibi meyveler hat safhada ben bile muz yiyince hem ben hemde çağan o gün zorlanıyoruz aklında bulunsun :)

birgül cnaım ben yastıksız yatırıyorum bazen kaşıkla süt içiriken altına çok ince yastık koyuyorum kafası azcxık yukarda olsun diye

teşekkürler arkadaşlar:))muzu yalatıodum sadece arada ondan olduğunu sanmıorum belki pirinç unu fazla geldi??hastanede çorba yap ded,ler bi de meyve suyu..
ben de yastık kullanmıorum nile,o isteyene kadar kullanmayı da düşünmüorum..

sevgili ocak annleri netten motherand babyye girin orda katılın kazanın kısmı var bebk beslenme speti bakım seti bornoz ve mama seti hediyeleri var ben dergi aldfım size şifreleri vereyim sizde katılın şnasınıza çıkar belki banada teşekkür edersiniz ok
hipp için şifre KAVANOZ
kumbaralı bebek beslenme paketi için KUMBARA
çocuk bornozu için SICAK
mama set5i için KREM
hadi doldurmasıda sizden bol şanslar :)))))))))))

anne sütünü arttıran yiyecek olarak taze beyaz üzüm bir avuç öğleden önce bir avuç öğleden sonra dereotu bir hafta sabah öğle akşm birer tutam aynı anda hem dere otu hem beyaz üzüm olmaz bir hafta biri bir hafta diğeri
anoson kereviz balkabağı çilek kıvırcık salata sumak rezene çayının süt arttırıcı etkisi vardır diyor dr ibrahim adnan saraçoğlu :))))))))

slm kizlaar nasilsiniz esracim bende bi türlü ticker olmuyor neden acaba ??
senin yaptiklarinida eklemistim bendemi bi hata var acaba sizinkileri gördükce bende istiyorum

canım akşam görmedım senı çıktım hemen,denk gelsek yardım ederım ,acaba yanlış yere mı yapıştırıosun?

canım ezra yani namı diğer esra yapar die düşünüyorum sanasırnaşık şeygenelde beceriksiz ocak annelerinin ticker işinden o sorumlu:roflol:ama tabi onun adına bişi diyemem geçen kızmıştı yapmam bi daha falan demişti :mymeka:ama dayanamaz yapar.çünkü yapmıycam dedikten sonrada birine yapmıştı :jeyyar:

ben size yapmam dedım:jeyyar: birgülün ne suçu var?:dance:

duygu geçmiş olsun enfeksıon yokmuş sewındım

bu arada günaydınnlarrrr

X