2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

barçlı bence yoğurdu alma oralardan bebek yoğurdu mayalamaya ne var 1 çay bardağı falan yeter zaten onlara sütü azcık ılıt bi çay kaşığı da yoğurt koy içine tamamdır. asıl iş çorbalar meyveler vs onlar çok uğraştrcak valla

ekinsu elma suyunu nasıl verdin ?meyve sıkacağından mı yoksa elmemı kaynattın?

elmayı cam rendede rendeledim tülbentten süzdüm suyundan verdim 3 kaşık ( çay kaşığı ) ertesi gün bir doldurdu sorma hiç o kadar yapmamaıştı , kızlarda dediler elma suyu çok pırtlatıyor diye

puanların önemi yok canım sen bakma bize:))

bugün vermediler canım aşı zamanı vermişlerdi.sızdı kucaamda inlie inliesenağlama
quenin 1 mesajı varken 5o puanı vardı nası oluo:uhm:

inanna artık yeni üyelerin başlangıç puanı 50. bizlermişiz gariban 10 la başlayan :)))

sedaa sen deneyecektın ıslak bezı ,memnun kaldınmı?

ayy kıyamam nile ya,şurubu dr verdise ver barı biraz ateşi düşsün en azından

canım bulamadımki kaç yere sordum kaç yerde baktım yok her yerde bulunan bi mendil deil sanırım.o yüzden yeni doğana devam etmek duruumunda kaldım.

ay anam bir bıraktım 10sayfa ilerlemiş oku oku bitmiyor valla aklımdada bişi kalmadı hasta olanlara geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum kakiş problemi olan bebelerimiz taz zamanda tüm bezleriş doldursunlar bu ikinci aşılar ateş yapıyormuş kıslar evde muhakkak ateş düşürücü bulundurun bizimde rota aşımız pzt diğerleri çarşamba ay şimdiden strese girdim valla zor bu aşı işi

acıo mu acımıo mu???sezeryandan soona taktıranı kabul etsem:))
ne kadar sürüo işlem??

Quen sen mama veriyormusun canım sadece anne sütümü yoksa.
35 hafta 8 ay 3 haftalık canım.

X