2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben de son günlerde bu uyku olayına taktım..gece maşallahı var da, gün içinde uyut uyutabilirsen..uykudan gözleri kızarıyo artık, uyumuyo. önceden memede uyurdu, şimdi memede uyuyo yatagına koyarken uyanıyo ve ancak kanguruda uyuyo bikaç gündür böyle olmaz koymıcam kanguruya dedim, uyumadı..napcam bilmiyorum

merabalar:))
dualarınız için teşekkür ederim :))
nazocum maşallah çok tatlı kızın:))
montecim umarım rahat bi doğum yapmıştır kuzenin:))Allah analı babalı büyütsün:))
egeye de maşşallah:)
alisha 2 yaş uygundur ,destekliorum:))
dünürüm nil gene kaka yapmıo ,sabah biraz zeytinyağı verdim ama anca pırtlıo ne zaman oy maşşallah desem kız terse dönüo,sinir oluorum!!kayısı verdim bi de elma vereyim bakalım..
çağanım nası?azcık dışarı çıkarın oğlumu,ana kuzusu olmasın!!:))

aa zilliye bak sen neler demiş :))) çağana kardeş geliyor deseydin :)) valla göbek 5 aylık gibi duruyor hala napıcaz bilmem..bende 66 kiloydum hamile kaldığımda..ben işe başlayınca veririm sanırım evdeyken habire bişeyler yiyorum..

inaysa iyi yapmışsın aslında ihtiyacınız yoksa çalışma kendin büyütmek en güzeli,inşallah istediğin gibi bir iş yapabilirsin..bende istiyorum artık kendi işimi yapmayı bakalım kısmet artık..

ayçacım gece uykusu kaç saat?artık azalıo ya bizimkilerde uyumuo öle bütün gün(gerçi nil hiç bütün gün uyumadı ama)
ezra berrakçım kabartmıştı dişleri ne oldu,sorcam sorcam unutuorum??

inanna canım allah sabır versin dualarımız herzaman onlarla..1 ay sonra da benim babacığımın 13. senesi olacak. 26 mayıs benim doğum günümdü 28 mayıs babamı kaybettik ,aldığım en kötü doğum günü hediyesiydi..

aycacım eguşta öyleydi memede uyur yatırınca uyanırdı şimdi kucağımda uyusa da yatırınca uyuyor,ama çok nadir uzun uzun uyuduğu yarım saat 40 dakka en fazla..ama saat 12 de mutlaka uyur..

ayçacım gece uykusu kaç saat?artık azalıo ya bizimkilerde uyumuo öle bütün gün(gerçi nil hiç bütün gün uyumadı ama)
ezra berrakçım kabartmıştı dişleri ne oldu,sorcam sorcam unutuorum??

cnm 10 saat falan uyuyo gece. sabah 7 de ayaktayız. aslında deli gibi uykusu var ama dalamıyo. müziğini ya da fönü açıp kanguruda gezdiricem anca öyle..ama artık bıraksın istiyorum bu şekli..istememizle oluyosa delikafadulden

1 ay sonra da benim babacığımın 13. senesi olacak. 26 mayıs benim doğum günümdü 28 mayıs babamı kaybettik ,aldığım en kötü doğum günü hediyesiydi..

cnm başın sağolsun..bu gece de babana dua ederiz, Allah rahmet eylesin..

sağol ayçacım bütün ölmüşlerimize Allah rahmet eylesin,nur için de yatsınlar..

linay 12de yatınca sabah kaçta uyanıyo, çokmu erken yatırıorz kızı ya, 6da dikiliyo
buaarda benimki uyandı emzrdim yine yatırdım uyuyo ay maşallah, güneşlii indirdim cibinliğini örttüm iice karanlık oldu uyur belki

gerçekten kötü bi süpriz:çok üzgünüm:Allah rahmet eylesin canım,nur içinde yatsın.
bugünde defnetmiştik annemi,çocuk bayramında:çok üzgünüm:

umarım bööle gitmez canım ama nil de hiç uyumaz gündüz,aynen kızarıo gözler,elleriyle devamlı yüzünü,gözünü kaşıo ama yok uyumuo..klava:

Kızlar günaydın
Hepinizin bebişlerinin 23 nisan çocuk bayramı kutlu olsun
Montecim doğurdumu kuzenin inşallah kolay doğum olmuştur
Nazo kızın çook şeker maşallah Linay Eguş'da çok tatlı maşallah tam ısırmalık hele o kollar çıplak çıplak
Alisha bencede 2 yaş çok erken bence ideal yaş 4, hem yazık değilmi bebişine bir daha o yaşa gelemicek beraber geçirin o güzel günlerini bence
İnaysa bende senin gibi düşünüyorum kendi işimi yapsam oğluşumda yanımda olsa onu bırakmasam kreşlere kıyamıyorum hiç
İnanna elma suyu iyi pırtlatıyor ben geçen gün 2-3 kaşık verdim ilk kez ertesi gün doldurdu bütün bezi hiç o kadar çok yapmamıştı doğduğundan beri

saol canım kayısı kaynıo gene bi de elma veririm yoksa gene lavmana gitçez(

ınanna, ınaysa, Linay, Zeynep kızlar gece rüyamda gördüm sizi toplanmışız buluşmusuz, Kocaeli'ndeyiz, ınanna sende orada oturuyormuşsun hatta inaysa ve sen bizim eski oturduğumuz sitede oturuyormuşsunuz diyorum ki bilseydim sizin burada oturduğunuzu hiç taşınmazdım diyorum, sonra hep beraber muhabbet falan ediyoruz, hayır olsun

alishacım bu sefer gece gündüz ayrımını yapamıyacak çocuk karştırmasın gündüzle geceyi sonra

hayır olsun canım.ay keşke gerçek olsa:teytey:

ekinsucum ben kardeş düşünmüorum naza, o yüzden paylaşmayı arkadaşlığı küçücükken öğrensin istiorum. apartman çocuğu maalesf çocuklarımız, evde ben ne kadar yetebilirmki ona, verimli zaman geçiriceğimze inanırsam göndermem, ama tüm gün oyun oyun sanırım ikimiz de sıkılırız onun yerine daha az ama daha güzel vakit geçirirsek ikimizde daha mutlu oluruz gibi geliyo.arkadaşım başlatmış 2buçuk yaşında, hiç pişman değil.müstakil bi evim olsa ya da daha küçük bi çevrede yaşasam, yakınımda nazla oynıycak çocuklar olsa göndermem tabiki kısmet bakalımm

alishacım bu sefer gece gündüz ayrımını yapamıyacak çocuk karştırmasın gündüzle geceyi sonra
cnm benimki 6da uyanıyo ya, her sabah aynı rutin 9buçuk gibi uykusu gelio 12ye kadar uyur ama sallıycam hep öle, öğleden sonra da kısa kısa kestiriyo yani odasında uyusa bu sabah uykusunu sanki gecenin devamı gibi ii olur sanki. sallamaktan da bıktım kas yaptı kollarım. bugün hava karanlık ama sonra daha aydınlık olur bi alışsın da

beni de görseydin ya kız rüyanda, kociş bugün sakaryaya gidicek atıverirdi beni kocaeline:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…