2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hera bende kıskanıyorum bu nasıl sevgi anlamadım içime sokasım geliyo allah yokluklarını acılarını göstermesin rabbim....ama annesi batu da tam ısırmalık:))

tünaydın duygu,nasıl oldu nilim,yaptımı kakasını?

dün lavmandan soona yaptı ama ondan sona yok daha ,özlemle beklioruss:1shok:
berrak da ii di mi tontik
ay ben de çok kıskanıorum ama veriorum alışmak için:çok üzgünüm:
akşama arkadaşlarım gelcek benim de evi sil,süpür yaptım kabaca sırtım 3'e katlandılaelaelaelaelae

enel kızın çok tatlı çıkmış maşallah

canım çok sağol meleklerimizin hepsi birbirinden güzel.

kontrol dönüşü paylasırım bilgilerimi...saf zeytinyagı içirsen kabızlıgı için fayda etmiyor mu...

canım sabah akşam mamanın içine bir kaşık zeytinyağı ekliyorum ama yinede yok yok.

aynen benimki artık eşimde bile durmuyor sadece bende sakinleşiyor siyam ikizi olduk.ama benim için çok zor oluyor hiçbirşeyimi yapamıyorum.

vallaha bende çok kızıyorum öyle öpmelerine hele birde uyuyan bebeği sevmek için uyandırmaya çalışiıyorlar ya nasıl kızıyorum.kimse sevmesin istiyorum kızımı.

enel maşşallah çok tatlı çıkmış kızın:)

inaysacım teşekkür ederim zeytinyağını bi daha denerim ama işallah olmaz,o ilaçtan da alayım evde bulunsun..
enel geçmiş olsun..
biz de 2 .ayından beri ayrı yatıoruss çok da memnunuss:))

çok teşekkür ederim kızlar.

acaba bişeyler vermeye başladın ondanmı oldu ,daha sindirim sistemlerı yeni yeni gelişio,bi dr a danışsaydın keşke?
berrakta ii canım şimdi öğle uykusunda,
kolay gelsin canım çabuk bitirmişin işleri:))

hera bende kıskanıyorum bu nasıl sevgi anlamadım içime sokasım geliyo allah yokluklarını acılarını göstermesin rabbim....ama annesi batu da tam ısırmalık:))

amin cnm amin. annem hep derdi anne olunca anlarsın evlat sevgisinin nasıl olduğunu diye gerçektende başkaymış. ısırmalık teyzesi ama annesi onu öpmeye kıyamıyor :)

ay kıslar bu nbirkaç mesaja cevap yazma işi nasıl oluyordu hele biri anlatsın bakim bana

Ben dün gece ilk kez elma suyu içirdim.. Bayıldı tırtılım.. Sonra birazda çilek yalattım, şapur şupur yaladı onuda çok sevdi..

ay kıslar bu nbirkaç mesaja cevap yazma işi nasıl oluyordu hele biri anlatsın bakim bana

canım NQ butonuna bas en son kullanmak istediğin mesaja gelincede alıntı yap butonuna bas oluyor öptüm hepinizi kıza bakayım durmuyor..

nohocy bende veriyorum sabahaları elma suyu iki çay kaşığı bu hafta elma vericem haftaya havuç
enelcim yaptım ama olmadı yaa yinede teşekkürler

kızlar benim oglum tv izliyo izletmemeye calısıyorum ama trt cocuk cartoon filan izliyo renkleri hosuna gidiyo ayyy napcam yaw uyurken acıyorum sese alıssın diye anaaaaaaaaa bir baktım uyanmısta esra ceyhan seyrediyo:1shok:yakında canlı yayına bile baglanır telefonla:roflol:

tünaydın kızlar naber biz iyiyiz yaramaz kuzumu sleppera koydum ama pek uyuduğu söylenemez
alisha tebrik ederim kararlı ol odasını bilsin.çok şanslı çocuklar bunlar ne güzel kendi özel odaları var acımayın öle çok küçükler diye.hepiniz mükemmel ebeveynlersini zaten.
inanna geçmiş olsun canım ya kabızlık zor masj da yapıyonmu bebişin karnına?bol jimnastik ii gelir
enel çok geçmişolsun canım seni en iyi ben anlarım.benim oğlumda reflü yok ama prematür olduğundan emme yutma mekanizması gelişmeden doğduğu için kendi kendine aspire edip boğuluyordu çok şükür azaldı bizim darısı başınıza
filiz güzel haberlerle dön şeker
diğer tüm bacılarım iyi dileklerim sizlerle, unuttuğum varsa affedin

o da bişimi ben egeye baby tv açıyorum tınlamıyor ama yemekteyiz ve ali kırca favorisi.bi de cortoon netvork de ben10la megasa bereber bakıyos oğlumla

Ben bu süt olayını anlamadım gitti...Tam diyorum sütüm az, doktora gidip mamaya başlıyayım..Ertesi gün göğüsler bom boş...Anlamadım gitti.. Arkadaşlar diyoki, bebe bisküvisi al sütünle veya suyla ezip verirsin sütün olmaınca.... Erken değilmi bebe bisküvisi için...

bence erken cici bebe için 6. ayı beklemek daha iyi sütün yoksa mama daha mantıklı .neden sütün yok gibi geliyor göğüsler her zaman dolu gibi olmasada süt üretir.insan memesi inek gibi değil ki şekerim biriktirsin vardır sütün merak etme.

yaaww filiz hangi arada buaraya mesaj yazıp bu arada metine bakerken birde telefonla konuşuosunn:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…