2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese.alisha ayırdınmı kızı sonunda hadi naz hanımın odası hayırlı uğurlu olsun.ay ben çok mu kalpsizim en erken ben ayırdım ama iyki de böyle yapmışın dedim dün eşimin ailesinin yanına gittik şehir dışındalar.e tabi aynı odada yattık her hareketinde uyandım hiç uyumadım.zaten benimki sırt üstü yatıyo ve doğduğugünden beri başını kaldırıp döndürebiliyodu onun da rahatlığı var.zaten yanımda da yatsa kalkıp mama hazırlıycam odasında yatsa da benim için farkeden bişey olmadı

günaydın arkadaslar nasılsınız ....bugun 3de doktor kontrolumuz var cok heyecanlıyım kilo alımı azsa bir ilaca baslıcak kusması için oglum....alisha ben tembelim odasını haziran da ayırcam yanımdayken zor kalkıyorum:))) ama kararlı olmak gerekir bu konuda....

canım çok geçmiş olsun.benim kızda kakasını yapamıyor ama kabız değil.kaka yapmak için ıkınırken bağırsak içe doğru kasılıyormuş anüste dışa çoğdu kasılarak anüsü yolunu açması gerekiyormuş.ama benim kızın anüsü kasılmayı beceremiyorve anüs yolu açılmadığı için kakayı çaıkarmıyor ne kadar ıkınsada.debridat verdi doktor gazı olmuyor bu sayede ama kakayı hala 2 güne bir fitille yaptırıyorum.bide bebek reflüsü var kızımda çok kusuyor şimdi mamayıda değiştirdik deniyorum bakalım.inşallah uzun sürmez eğer geçiremezsek 7 yaşına kadar devam edebilirmiş.bende hala odasını ayıramam 6 ayı dolmadan çünkü hala uyumuyor boğuluyor.işim çok zor benim.

Tünaydın arkadaşlar.. Bugün biraz geç geldik.. Yoruldum evi süpür, s,l toz al derken halim kalmamış.. Kız uyudu şimdi sıra geçmişi okumakta...

ne güzel pembe ii yapmışsın, alışınca ayrılmak daha zor oluo.kalpsizlikle ne ilgisi var aksine daha çok fedakarlık gerekiyo
monte ben de çok tembelimdir ya ama naz ağlaynca yataktan bi fırlayışım var görmen lazım:)inşallah alışır kolayca da odamıza geri dönmez yoksa ben kararlıyım yatağa hiç almadım zaten odalar da karanlık çabuk alışır bence.hadi güzel haberlerle gelin dr dan

günaydın mı desem iyi günler mi artık kime ne uyuyorsa onu kabul etsin :)

canım çok geçmiş olsun.benim kızda kakasını yapamıyor ama kabız değil.kaka yapmak için ıkınırken bağırsak içe doğru kasılıyormuş anüste dışa çoğdu kasılarak anüsü yolunu açması gerekiyormuş.ama benim kızın anüsü kasılmayı beceremiyorve anüs yolu açılmadığı için kakayı çaıkarmıyor ne kadar ıkınsada.debridat verdi doktor gazı olmuyor bu sayede ama kakayı hala 2 güne bir fitille yaptırıyorum.bide bebek reflüsü var kızımda çok kusuyor şimdi mamayıda değiştirdik deniyorum bakalım.inşallah uzun sürmez eğer geçiremezsek 7 yaşına kadar devam edebilirmiş.bende hala odasını ayıramam 6 ayı dolmadan çünkü hala uyumuyor boğuluyor.işim çok zor benim.

kontrol dönüşü paylasırım bilgilerimi...saf zeytinyagı içirsen kabızlıgı için fayda etmiyor mu...

günaydın hanımlar...
uzun bir aradan sonra girebildim.geçmişi okuyamadım..herkes iyidir inşallah...benim misafirim vardı..hafta sonu da şehirdışı gezmeye gittik ikimizde üşütmüşüz..
gelen giden derken bizim oğlan iyice huysuz oldu..kucak kucak gezmeyi hiç sevmiyor.misafir dediğim de annemler teyzemler eşimin annesi.kucaklamayın da diyemem yaa...sizinkiler de huysuzlanıyor mu böyle.iyice tanıyor artık beni.başkası alınca basıyor çığlığı...

Montesori kilo alımı iyidir inş bebişinin...

Ya bu arada yavaş yavaş odalar ayrılıyor.. Biz daha yatak odası takımı almadık kızıma..Şuan bizim odada park yatakta yatıyor.. Bızde yazın memleketten dönünce ayırırız diyoruz...Hayırlısı olsun bakalım...

kızlar ya ben oğlumu çok kıskanıyorum sanırım annem,babam,kardeşim ve eşimin dışında kimseye vermek istemiyorum. öpmelerine kıl oluyorum söylüyorum da biz pek öpmüyoruz diye. yanaklarını falan sıkmaya çalışıyorlar,elini öpüyorlar ki elleri hep ağzında o yüzden böyle yapan kişilerle pek görüşmek istemiyorum. sizlerde de var mı böyle durumlar? ben mi abartıyorum?

kızlar ya ben oğlumu çok kıskanıyorum sanırım annem,babam,kardeşim ve eşimin dışında kimseye vermek istemiyorum. öpmelerine kıl oluyorum söylüyorum da biz pek öpmüyoruz diye. yanaklarını falan sıkmaya çalışıyorlar,elini öpüyorlar ki elleri hep ağzında o yüzden böyle yapan kişilerle pek görüşmek istemiyorum. sizlerde de var mı böyle durumlar? ben mi abartıyorum?

Evet cnm aynen... Özellikle böyle şapur şupur öpenler varya onlara kıl oluyorum.. Hatta öpeceğini tahmin edersem "eşim bana çok kızıyor bebeği şapur şupur öpünce, o yüzden öpemiyorum" diyorum. O an öpmeselerde iki dakka sonra dediğimi unutup veya benim unuttuğumu düşünüp tekrar öpüyorlar...

Hele bide dudaktan öpmezler miiii :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kızzlaaaaaaaarrrrrrrr nasılsınız kuzucuklar nasıl bugün?

ayyy geçmişi okudumda gülmekten öldüm valla aranızda olup bende kaynatmak isterdim senağlama

ben de aynıyım canım bu annelik içgüdüsü.anne dişi kaplan gibidir.bebeklerimiz herkesten değerli kimse alınmasın gücenmesin ya da gücenirse gücensin vallasengözlerimebaksanab

Evet cnm aynen... Özellikle böyle şapur şupur öpenler varya onlara kıl oluyorum.. Hatta öpeceğini tahmin edersem "eşim bana çok kızıyor bebeği şapur şupur öpünce, o yüzden öpemiyorum" diyorum. O an öpmeselerde iki dakka sonra dediğimi unutup veya benim unuttuğumu düşünüp tekrar öpüyorlar...

Hele bide dudaktan öpmezler miiii :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ne manyaklık ya minicik şey hangi akla hizmet dudaktan öpülür kötükedihüso

inaysacım teşekkür ederim zeytinyağını bi daha denerim ama işallah olmaz,o ilaçtan da alayım evde bulunsun..
enel geçmiş olsun..
biz de 2 .ayından beri ayrı yatıoruss çok da memnunuss:))

X