2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geldi seda az önce ucakla yorulmus garibim yattı uyuyo nazlı teyzem cok iyi baktı bana diyo oyun halısında bile oynamıs egenin ....kızdırmayın beni giderim yine diyo yok oglum bırakma beni dedim:))

benziyo abisinin küçüklüğü duruya allah bagıslasın evlatlarını cok tatlılar........

esra teyzesi arasıra bulusturur onları üzülmesin:))))
alisha ticker istedigine emin misin:))

nazlı monte ezra üçlüsü ne zaman karsılassa olay oluyodelikafadulden hamişkende uzman kilitlemişti ya sayfamızı allah rızası için bir reeeeeeeeeepppp diye aglarken:roflol:

kızlar benim ev ahalisi toplandı hepsi aç ben bi yemeğe gireşeyim görüşmek üzere hepinizi öptük ve alisha uzak dur tickerdan :)))))))))))

ne demişler iilik yap denize at,kızdırmayın kafamı haa
zaten sinirlendim şimdi,eşim aradı arkadaşlarla biraz takılıp gelebıllirmıyım dıe bana soruo,klava:ben böle zaten bunalımdayım,bütün gün paspal pasbal dolaşıom yerı gelıo wc ye bile gidemıom berrağı bırakıp,ii git dedim bendekötükedihüsogitme desem bir türlü bencillik yapmış olcam hoş oda aylardır bır yere gitmıo bızı bırakıp ama napiiimm ben gezmıosam kimse gezmesin dimi amakötükedihüso,bazen ne kadar bencilsin diorum kendıme yaaa sizede oluomu böle

bı koyu kahve yapayım bari kendıme anca gelirim:enbuyukkk:

nazlı monte ezra üçlüsü ne zaman karsılassa olay oluyodelikafadulden hamişkende uzman kilitlemişti ya sayfamızı allah rızası için bir reeeeeeeeeepppp diye aglarken:roflol:

işte o yüzden ben kaçıyorum yaaa uzman gelir şimdi ortalık karıştı hahahaha :roflol::roflol:

:))))))))) merhaba kızlar yine ocak anneleri formunda bugünn

bizde aşılarımızı olduk geldik...esracım nasılsın dr ek gıda için eşine bişi sölemiş mi bana sölemedi bende sormayı unuttum

esracıım yazdım ama görmedin sanırım

görmedim burcu mesajını
yok canım ek gıda vermıcem 6 aya kadar demiş hep öle dıo,süt yarıo kılo alımı ii die,ilerde deişirmı bılmem,ama ben elma suyu falan vercem 1 -2 kaşık tadını alsın en azından

o diil de nazın bu pozdan sonra lidanın oğlan nişanı atar mı:)))

valla atar atar canım senin kızda çok cüretkar pozlar sergiliyo zaten kaç nişan attı ben sayamadım.nazın babası deilmiydi iki gün önce kızını çarşafa sokmaya karar veren benmi yanlış hatırlıyorum:))) olmaz bende yarı teyzesi sayılırım on dakka tickerimde taşıdım ismini nazın :roflol:
ama çok relax çıkmış ya bayıldım çekemeyen anten taksın ifadesi uygundur bu resmeyerimseniben

bizede öle demişti geçen ay bu ay bişi demedii öle olsa ver derdi bende vericem..tattırıyrm hep yediklerimden..kaç kilo olmuş berrak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…