2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sen bana yeniden yap istersen ama önce bi kapat bütün sayfaları hatta bilgisayarı üst üste yaptıysan sayfayı kapatmadan aynı adrese yapmıştır tickerı senin yüzünden adım hırsıza çıktı yaa
bi ticker istedik rezil olduk :))))))

:roflol::roflol::roflol: esra kıs yoksam kızına çamur attı diyemi oğlunu kaçırdın filizin:roflol:

ama ben alisha naptıda kızını ismini bana yapadın :dance:

:))))))))) merhaba kızlar yine ocak anneleri formunda bugünn

bizde aşılarımızı olduk geldik...esracım nasılsın dr ek gıda için eşine bişi sölemiş mi bana sölemedi bende sormayı unuttum

ewt seda ayrıldılar ya cadı filan dedim ya benim oglanı diyarbakır a ısınladı .......bende söylemesi esra dokunanı yakar:))

heyyyyttttttt gelmeyin beee üstümekötükedihüso
hem ticeker yapıom uğraşıom burda hem laf işitiomm
düzeltmiomm işte yapın kendiniz bakalımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

nazlı oglun hayırlı olsun:dance:büyüt 2-3 yasında alırım senden:roflol:

kız ben iki tanesiyle lostum seninkide gelirse hepten gost(hayalet) olurum herhalde gerçi oğluna diyarbakır iyi geliyorya(kaka açısından) :roflol::roflol: ayrıyetten onu 2-3 yaşına getirdikten sonra vermem zaten ne derdi kalıyo ki o saatten sonra :roflol::roflol:

heyyyyttttttt gelmeyin beee üstümekötükedihüso
hem ticeker yapıom uğraşıom burda hem laf işitiomm
düzeltmiomm işte yapın kendiniz bakalımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ah canım benim ocağına düştük özür de dileriz bi el atıver gurban berrak uslu olsun diye dualar da ederis bi el at be bacım :Saruboceq:

kız ben iki tanesiyle lostum seninkide gelirse hepten gost(hayalet) olurum herhalde gerçi oğluna diyarbakır iyi geliyorya(kaka açısından) :roflol::roflol: ayrıyetten onu 2-3 yaşına getirdikten sonra vermem zaten ne derdi kalıyo ki o saatten sonra :roflol::roflol:

lost ghost :roflol:cok yaratıcısın ...................

kızlar avarattaki resim oğlumun bebekliği kızımla çok benetiyorum ben sizce

Ohhhhh herkes kendi çocuğun kavuştu dimiiiiiiiidelikafadulden
bidha kimseye ticker micker yok anacım,kendinizz yapınn-tatlicadiarzu-

ohhhhhhhhh bea........
bir daha olmasın esra.........bu kıs yakında organ mafyacılıgına da baslar hea benden söylemesi.........

Ohhhhh herkes kendi çocuğun kavuştu dimiiiiiiiidelikafadulden
bidha kimseye ticker micker yok anacım,kendinizz yapınn-tatlicadiarzu-

canımmmmm işin şakası ellerine sağlıkk yorduk seniiii:1hug:

bida lazım olur falan arayı sıcak tutmak lazım dimi ama:jeyyar::jeyyar:

X