2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

biliodum ben senin derdini zaten seda:))))):jeyyar::jeyyar:
kız kızıma nie çamur atıon bakiim sen,sana vermedim die yapıon dimidelikafadulden

filiz metınede yapiim mi ticker ama yüz resmi yok yandan yatarken var 2 tane bende.)))

CANIM DÜNÜRÜM...bU REP NASIL VERİLİR ?Soruyorum sana..Kızımla çabalıyoruz olmuyor..Bütün repler sana feda olsun..Sonra bu rep olayı nedir?Başımız göğe erecek midir?Eğer öyleyse ben de istiyorummmm..Buarada kuaförde 5 aylık bebişi olan bir bayanla tanıştım..Elma püresinden başlama çorbadan başla dedi..Tatlıya alışıp çorbadan hoşlanmıyomuş bebişşler..Bana mantıklı geldi..Hayatım Kerem için erken değil mi?Damadımı hemen ek besin olayına adapte etttin..Bu arada 18 i akşamı görümcemin düğünü vardı..Kolbastı bile oynadım..Çivi topuk giydim bi de baba bbaaaaa..Şaftım kaydı valla..Dönüşte bölee apartmandan bile giremedim yalpa yalpa..Neyine senin topuklu ayakkabı..Tabiii aylardırrrr bastıbacak takıldım..Bünyem şıklığı kaldıramadı
Günaydın demeyi unutmuşum.. Eğer randevu alabilirsek kızı başka doktora götüreceğiz. Arkadaşlar tavsiye etti, bakalım ne diyecek kızımıza.
a edicem

Nohcoy bişi rica edicem senden..Ben öğretmen olduğum için temmuz gibi Niğde ye geliyorum..Tatilim hep orda.Bor un Bahçeli kasabasını duymussundur..Orda çok şirin bi yazlık evimiz var..Yeşillikler içinde..Bunu belirtiyorumki belki yazın orda buluşuruz..Özendiriyorum senii..Sürekli giittiğin ve memnun kaldığın dr var mı orda?Sen de Hacettepe ye mi gidiyosun?Allah muhtaç etmesin ama lzım olabilir..Şimdiden alayım ismini cismini
Canımmm kıyamammm..Geçmiş olsun Şirin kovboyiyem..Dikkat et bundan sonra..Hepimiz yiyoruz gerçi..Nasıl dikkat etceksek..Çok üzgünüm çoook
çok teşekkür ederim kızlar ama çok basit sizde yaparsınız siz daha beceriklisiniz.
şimdilik kaçtım herkesi öptük egeyle baaay

üstüne tıklayınca açılıo ama yapıştırırken hata yapmışındır belkı bi daha dene

oldu sagol canım ben birara profilden foto atarım sana ....
ayyy ütü yapıyordum ütü birden masadan kaydı cam baskülün üstüne ordan da yere basküle bişiy olmadı da ütünün kenarı catlamıs ama baktım ütülüyo basküle düşseydi kesin ayagımı keserdi cam ayyy allah korudu....
zaten bugun gerginim kociş dediki çok saldın kendini önceden böyle degildin cok alındım hiç ondan böyle şeyler duymamıstım ama dost acı gercekleri söylüyo işte....

kilomdan memnunumda neden hala hamile gibi duruyorum yaw....mekik cekiyim dedim kaplumbaga gibi devrildim cekemiyorum işte tıkandım 10 tane anca cektim eve kosu bandı aldım onda da cabuk yoruluyorum emzirirken kan sekeri düşüyomus tatlıya düşkünlük ondanmıs ....

artık tşk edersin bi şekilde dimi:)))
amann dikkat et canım ya,ii bişey olmamış
walla aynısını bende düşündum bugun,eşim beni sabah pijamayla akşam eşofmanla saç baş dağılmış görüo,kendımden utandım walla,ii ki işe başlıcam en azından mecbur gıyınıp makyaj yapıcam,çok kızardım kendıne bakmayanlara,ayyyy bende öle oldum ya,eskıden manikirsüz pedikürsüz dolaşmayan ben saçlarım yarısı çıkmış boyası öle dolaşıorum ıyyyyyyyyklava:

bide beni gör lostta adada ilk gördükleri vahşi kadın var ya kendimi ona benzettim:roflol:
bide herseyim kusmuklu:çok üzgünüm:

kızlar bırakın böle düşünmeyi sonuçta yaptığınızte kolay bi iş deilki.ben geçen hafta kuaföre gidip boyadan maniküre her işimi hallettim fönümüde çektirdim ama iki gün sonra yine dagaldım sonuçta bebekle uğraşmaktan sürekli terliyoruz kusuyorla falan yani.ee bunlarla uğraşırkende kotla yada fönlü ne kadar kalınabilirki.bakım tabiki gerekli ama bu geçici bir süreç kocişlerde buna uyum sağlamak durumundalar valla benimki ikinci olduğu için geçici olduğunun farkında dağaldım dediğimde yoo güzelsin dio.sizde üzmeyin kendinizi bunlara

esra nasıl oldu bu ticker böle bende de filizin pinponeti çıkıyo yattım yerlere gülmekten
bir sürü ticker yapınca hatları karıştırdın galiba:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…