2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ee kankim de bakam sen şu keçiyi günde kaç kez emziriyorsun kaç kez mama veriyorsun

canim gunde 4-5 kez emiyor 2-3 kere de 100ml mama veriyorum...
sütüm azaldi yetmiyor..
simdi zirliyor kucagimda cay yapayim bari de susssunnnnnn

canım ya benim kızım mamayı sevmiyor öyle açlıktan bas bas bağırıyor ama mamayı verince diliyle ittriyor istemiyor ya sütümde az

kanki sana iyi geceler benimki agliyo kacayim rtik bu durmaz..hadi öptüm canim..

tamam kankim Allah yardımcın olsun iyi geceler zor işimiz bu gün eniştenlen yemeğe çıktık hiç romantik değildi iki veletle beraber:KK43:

yaa kızlar, benim oğluşa çıngırak almak istiyorum, hep sert sert şeyler var.yumuşak olsun istiyorum, siz aldınız mı neler aldınız_?
bende chicco nun çıngırağı var üzeri kumaş kaplı halka biçiminde ,koluna takıyorum kolu hareket etçikçe ses geliyor ya çok mutlu oluyor...
ii akşamlar:)
nilim hep ağladı gene yeni uyudu,ne oluo benim meleğime anlamıorum ,çookk üzülüorum:KK43:
ianna geçmiş olsun canım,bir günleri bi günlerini tutmuyor canım dimi allah hepimize kolaylık versin,,,
bu gece kızımı çarşaf içine koyup salladık arabayla dışarı çıkmamıza gerek kalmaz inşallah şimdilik uyuyo bakalım napıcak:1shok::1shok:
ay kesinlikle yapmam diyodum bide -tatlicadiarzu-ayakta bile salladım durmadı kollarımız koptu ama başardık kızı uyutmayı

elacım allah sana ve eşine güç kuvvet versin benim kız fena diyordum ama ,seninki benim kızız bastırmış arkadaşım....

şu rep olayını bende bilmiyordum kızlar ilk sizden duydum ben puanları yönetim veriyor sanıyordum,bende rep veriyim bundan sonra arkadaşlarıma ki puanları yükselsinkaydirigubbakcemile5 kızlar sizde beni repleyebilirsiniz,hiç bir sakıncası yok:ecrin_bebek:

Son düzenleme:
Selam kıslar, Ayy özlemişim buraları nerdeyse bir aydır bilgisayarda sorun vardı giremiyodum, tabi geçmişi okumam mümkün değil umarım herkes iyidir kötü birşey yoktur. Ben işe başladım tam bir ay oldu hiçte korktuğum gibi olmadı çok şükür ki kızım çok uslu problemsiz bi çocuk ama tabi yinede benim gibi uyku düşkünü bir insan üç beş saatlik uykuyla işe gidebiliyo, zombi gibi dolanıyorum ama alıştım galiba hiç zor gelmiyo ama çooookkk özlüyorum burnumda tütüyo ve akşam gelince sanki anlıyo gözleri parlıyo seviniyo gülücükler başlıyo, çırpınıyo elleri kolları hiç bırakmak istemiyorum ama napalım işte. Varmı başka işe başlayan acep aramızda.
Bu arada kızlar verilmiş damatlar alınmış falan görmeyeli, herkes eşlemiş bebişleri bakıyorum hadi hayırlı olsun :)
maşallah resimlere bakıyorumda bebeklerin hepsi çok şeker olmuşlar ya, ben son girdiğimde hepsi kundak çocuğuydu ne çabuk büyüyolar, benim kızımda tam bir tosuncuk oldu kucakta falan taşınmıyo kollarımız ağrıyo valla maşallah, bir ara bende resmini koyayım bari, neyse havadisleri alırım artık yarın çok geride kaldım çok

Ela senin zillide tam nazlı olmuş valla ama bence karnı falan ağrıyodur yada başka biyeri, durup dururken okadar huysuzlanmaması lazım artık, mesela benimkide üçgündür biraz hasta balgamı var, burnu tıkalı falan bu akşam memeyi almak istemedi bacaklarını kastı falan, sonra bacak hareketleri yaptırdım meğer karnı ağrıyomuş heralde bir kaka yaptı akıllara zarar su gibi doldurdu ve rahatladı biraz.

Birde benimki emziğe alıştıda acayip rahat ettim yahu iyikide alıştırmışım yoksa zaptedilmez bunlar.

kuzi hayırlısı olsun canım,çalışan annelerin işi çok zor,allah size kolaylık versin .
ben o kadar uğraştım emziğe alışsın diye ama malesef....

Sağol canım. ılk zamanlar bende çok zorlandım öğürüyodu her verdiğimde ama pes etmedim zorlaya zorlaya çaresiz kaldı garibim :))

Kızlar çök kötüyüm yaaa... Dün konuşmuştuk sütüm çok az diye.. Tanıdık eczacı mamadan önce sütünü arttırmayı denesin demiş. Humana verip göndermiş eşimi...neyse içtim akşam dört bardak sabaha kadar biraz arttı... Kızım da gece ikikez emdi ama doyamadan uyudu.. Her neyse sabahtan beri kusuyor bu kız.. Azcık sütüm var onuda içip içip kusuyor. Böyle kesik kesik kussa dicem üşüttüm ondan.. ama sütü kusuyor ya.. Ne yapsam ki.. hemde aç ağlıyor biryandan.. emziriyorum kusyor yeniden ağlıyor...

Kızlar çök kötüyüm yaaa... Dün konuşmuştuk sütüm çok az diye.. Tanıdık eczacı mamadan önce sütünü arttırmayı denesin demiş. Humana verip göndermiş eşimi...neyse içtim akşam dört bardak sabaha kadar biraz arttı... Kızım da gece ikikez emdi ama doyamadan uyudu.. Her neyse sabahtan beri kusuyor bu kız.. Azcık sütüm var onuda içip içip kusuyor. Böyle kesik kesik kussa dicem üşüttüm ondan.. ama sütü kusuyor ya.. Ne yapsam ki.. hemde aç ağlıyor biryandan.. emziriyorum kusyor yeniden ağlıyor...

CANIMKESİK SÜT KUSMASI ÇOK SIK YEMEKTEN,SÜTÜ ÇIKARMASI DA ÇOK GELMESİNDEN KAYNAKLI aman verme boşuna da kusmasın,yarasın kuzucuğa:nazar:

günaydın:))
biz kalktık 7 de ama anca geldik zaten koltukta da uyumuşuz birasss:))ii geldi ama gözüm açıldı:))
ezracım o resim nil in doğum anı:))

günaydın kıslar çağanda dün yine saat başı uyandı gece ay sütmü yetmiyor demiyorum çünkü sütüm var pedler ıslanmış az emiyor oda yetmiyor o yüzdenmi uyumuyor artık bu çocuk yaa gece mama veren arkadaşlar kaçta veriyosunuz mamayı ben yatırmadan önce mama mı versem acaba

X