2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaa kızlar, benim oğluşa çıngırak almak istiyorum, hep sert sert şeyler var.yumuşak olsun istiyorum, siz aldınız mı neler aldınız_?

benım babannem le berrağın babannesi almış çıngırak tarzı bir sürü şey,ama yumuşak deil,nie yumuşak arıosun ki?

Daha tam tutmasını beceremiyor ya, eline verdiğimiz şeyleri kafasına gözüne vuruyor.Ses çıkaran bir şey olsun, ama elini filan sallarken canı acımasın diye.

hıım ewet bende zaten ona tek başınaken wermıorum,yanında oluorum muhakkak kontrol edıorum hemen ağzına sokmayı denıo ,bende kaşıyıcı almayı düşünüorum

bende katılıorum canım yetersizlik:))
ben kraftın çıngırağını aldım,üstü kumaş hayvanlı:))
beceremedim ya bi ticker yapmayı beceriksiz miyim neyim!!!

yaa kızlar, benim oğluşa çıngırak almak istiyorum, hep sert sert şeyler var.yumuşak olsun istiyorum, siz aldınız mı neler aldınız_?

canim ben toysrus tan almistim.esprit ici cingirak disi yumusak bezle kapli kücük birsey el girecek yeri de var..onu salladikca benim cimcime bayiliyor..kaydirigubbakcemile2sanirim turkiyedeki toysrus tada bulabilirsin

teşekkürler kançiçeğim, benim aradığımda öyle birşey.Tamam ben de bi toysrusa uğrayayım en iyisi.
kraftın oyuncaklarına dabakayım bir inanna.kaç gündür araştırıyorum, bütün bebek eşyası satan yerleri dolaştım, bi tane doğru dürüst bişey bulamadımkafamçokkarıştı

canım göz at tan resim eklemış,n ya onun altında title text- custom message-babys name yazan yerler war oralaı dolduracaksın

sizede ii geceler meral duygu ve kançıçeğim
duygu gördünmu yazdığımı??

eee hepiniz kaçıyosunuz kanki dünür esra inanna iyi geceler kızlar başka göremedim online olan herkese merhaba:lepi:

tarihi daha ilk siteye girerken soruodu,yazmadınmı
hanı nick kabul etmıo dedın ya ordan yazıosun

ay oynatçam şimdik!!!
canım çok teşekkürler sana 50 puan vermek istiorum:))çok yordum ama beceri meselesi işte kusura bakma..
kaçıorum..

X