2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın ezra..kendine dikkat et, artık bizler 2 kat bakmalıyız kendimize..eskisi gibi düzenli ve titiz olucaz diye hasta olmayalım..önce bebiş,sonra sen,sonra koca ve ev :emir_bebek:

ben yine balıklama konuya daldım slm unuttum slm kızlarr.benimde 17 ocaksaat 23,25 ve normal doğum aslında 25 ocakta bekliyoduk kendilerini.kısmettt iide olmuş bir hafta eken kaynaştık duruşumlaaa.
alishacım gelinliğin çok güzel cnm.mutluluklar
esracımm geçmiş olsun cnm biran önce iyileşirsin inşşşşşşşşşşş.
bizde birazdan dr gidiyoruz dua edin kızlar kilo alma problemi yaşıyoduk bizde bakalım ne durumdayıs :çok üzgünüm:
he bu arada dr değiştirdim ilk kez gidicem bu dr.buda normal derse :eek:klava:yine değiştşircem bu durum normal deil diyen birini bulana kadar sırnaşık şey

saol canım inşşalllah ii haberlerle gelırsın,en son ne kadar kilo almıştı canım

merhaba kızlar,nikahta hepinizden eskiyim anlaşılan 17 .08.1997.çocukların üçünüde normal doğum yaptım.ezra zaten bebişle çok fazla eve bakamıyordum,şimdi bide grip oldum tamamen kaldı heryer,

merhaba kızlar,nikahta hepinizden eskiyim anlaşılan 17 .08.1997.çocukların üçünüde normal doğum yaptım.ezra zaten bebişle çok fazla eve bakamıyordum,şimdi bide grip oldum tamamen kaldı heryer,

13-07-1997 :lepi:
Allah dahada uzun yıllar nasip etsin canım
bizede tabii

canım 09-03-de 4700 dün

geçmiş olsun ismye,maşallah ya biz 1 taneyle bu haldeyiz senin 3 tane allah yardımcın olsun,hasta olunca napcan kalıo herşey,bitki çayı içsene bana çok ii geldı bugunde yapıcam yine,kırıklığımı aldı
sen epey eskimişin,97 benım üniversiteye giriş tarihim

sedacım şubattan 9 marta kadar ne kadar almıştı ,aylık alımını merak ettim??
bu arada sizede nice uzun ömürlü yıllar nasip etsin maşallah:)))

geçmiş olsun ismye,maşallah ya biz 1 taneyle bu haldeyiz senin 3 tane allah yardımcın olsun,hasta olunca napcan kalıo herşey,bitki çayı içsene bana çok ii geldı bugunde yapıcam yine,kırıklığımı aldı
sen epey eskimişin,97 benım üniversiteye giriş tarihim
belkide aynı yaştayız,ben liseyi bitirdiğim sene evlendim.limon,çay,ne bulursam içiyorum amatam geçti derken yeniliyor,allahtan bebişe geçmedi .

Ay ben nişan yapmadım yaf..Alısha nın nişan kıyafeti pek havalı yalnızzzzz...Şimdi nişan yapasım geldi valla

lidaaaa oğluna eş bulmadıysan biz talip olabülürüz, balım çok ilgisiz bi kayınvalde çıktı ne arıyo ne soruyo

selam arkadaslar,

bayadir giremedim ve gecmisi de okuyamadim..umarim bebisler coook iyidir...bizde benim ayagimi incitmem ve bizimkinin kakasinda diyete ragmen yine kan gormem disinda iyiyiz...yarin yine kontrol var bakalim bu sefer ne diyecekler..insallah yumurtayi da kes demezler yiyecekler yine kisitlanmasin..ayol ne yer bu cocuk alerjili alerjili ayol...

insallah bugun girebilirim foruma cunku yarina misafirim var bizimki izin verirse hazirlik yapmaliyim malum bi de doktora gitcez

ya kizlar bizimki yeni huy edindi...2 haftadir uykusu 10 dk gecsin yikiyo ortaligi ne uyuyor ne duruyor ne emiyor agla babam agla...ay dun aksam sacimi basimi yoldurdu..ne olur normal deyin..hemen gecer deyin...

normal lıdacım aynı cektık 2 hafta krize giriyordu battanıyede sallamaya başladık canım.

krıze sokmadan atın battanıyeye sallayın uyuyor

lidaaaa oğluna eş bulmadıysan biz talip olabülürüz, balım çok ilgisiz bi kayınvalde çıktı ne arıyo ne soruyo

ay alishacim ne demek burda kiz yok forumda da yok diyodum biz bekar takiliyoduk..valla balim beni dovmezse ooohhhh senin kizdan iyisini mi bulcam aldim gitti...ama balimi ikna etmeyi sana havale ediyorum...kaydirigubbakcemile3 ay acaba gelinim mi oluyordelikafadulden

X