2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

linaycım yanda yatırmadım kanepeye dikey şekilde yatırdım zilli poposuyla sürtüne sürtüne önce battaniyesini atmış üstünden sonra kendi düştü hemen kapıverdim zilli ağlamadı bile böyle baktım boğuşuyo bişeyle ne oldu ubu kıza dedim bi baktım kanepenin dibinde senağlama burnunu çarpmış kıpkırmızı Allah'tan battaniyesinin üzerine yumuşak düşüş yapmış

geçmiş olsun zeynep evet hepimizin basına gelecek artık dikkat etmemiz lazım tosbağalar gun geçtikçe hareketleniyorlar

walla satımı 2000. mesajımı kutluyorum da kapıya konuldugum gün de bugun olursa yandımsırnaşık şey

merhaba ocak anneleri bende 16 ocakta doğum yaptım sizleri çoktan beri takip ediyorum şimdi bende katılmak istedim aranıza kızımdan fırsat buldukça girerim dediğiniz gibi burası bağımlılık yapıyor sabah kalkar kalkmaz okuyorum 1 günü.Benimde iznim haftaya bitiyor ama rapor almaya çalışacağız.çünkü kızımı bırakıp hiç gidesim yok işe.

hoşgeldin chef ben de sen gibi takip ediyordum ama yeni yeni bende yazıyorum gercekten bagımlılık ypıyor

kızlar şu restoranlarda mor lahana koyarlar ya havuç rendesinin yanına filan...o nasıl yapılıyor bilen var mı? sıcak sirkeye konuluyor diye duymuştum sanki...

zeynep geçmiş olsun.allah korumuş bebeğini.

4.ayda çıkıyormuymuş diş.geçenlerde annem dişleri çıkcak bunun demişti bende kaç aylıkki daha dedim.zaten 4 gündür çok huysuz.ne uyuyor ne de kucakta duruyor.üfff ya daha yeni düzene girmişti:1no2:

hoşbulduk arkadaşlar benim kızım da elini ağzına sokuyor ve hep tükürüklerimiz çıkıyor yeni yeni rahata erecekken birde diş sorunuyla uğraşacağız kızlar olsun bebeklerimiz sağolsun da dönüşü olmayan bir yola girdik bir kere ve ben o yolda ilerlemekten çok mutluyum bazen isyan etsem de :))

bizde doğuda bir tek bingöle gittik,ama biz ilçedeydik.Daha rahattı ama benimde oğlum burda okula başladı ,biraz onunsıkıntısını çektik.

ayy, birgün okumayınca ne çok birikiyo, oku oku bitmedi..

bebişlerinin hepsi çok tatlı maşallah :nazar:

zeynepçim çok geçmiş olsun, Allah a şükür bişeyi yokmuş.

yeni gelen arkadaşlar da hoşgelmiş, sefa getirmişler..

ismiye ticker larımız aynı görünüyo gün ay vs ama benimki yanlış gösteriyo galiba..17 ocak benimki..seninki?

zeynep canım geççmiş olsun bişey olmamış ay kıslar çok dikkatli olun koymayın öle kanapelere falan koyarsanızda benim gibi yapın yastık koyun sağına soluna falan

tamam cnm doğruymuş, sorun yok..pek güzelmiş kızın Allah bağışlasın. adı ne, benimki "sarp emre" :)))

ayca,ismiye ben ve elagülcede aynı tarih dört kişi olduk elacım

benim dünür nerde yaw,altınları duydu kaçtı bizim dünür:roflol:

X