2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba benim annelere bi sorum olacak.yeni doğan bebeğinizi sizin dışınızdaki bi başkası (babası dahil)kucağına alıp sevdiğinde,altını açtığında,öptüğünde kıskanırmısınız?

babasına karşı öyle bişey hissetmedim ama başkalarının öpmesini altını açmasını vs istemezdim. kıskançlık değildi ama istemezdim sanki benden başkası biiyerine zzarar verebilirmiş bi yerini incitebilirmiş gibi gelirdi. ha birde 1 ayını doldurduktan sonra kendimde öpebildim onun öncesi pek öpemedim öyle yanakları kızarıvercek gibi gelirdi şimdi şapırdata şapırdata öpüyorum o ayrı

İstanbuldan selamlar :)
Dun gece geldik uçakla tabii ece ilk defa bindi ay kafamı şişirdi bi heyecan bi merak :)
Ahu başınız sağolsun cok acı allah sabır versin :KK43:
Hastalara geçmiş olsun.. Bizim de arada kuru öksürüğü var gıcık gibi bakalım beklemedeyim :)
Gelirgelmez dr işimi hallettim haftaya ameliyat olucam aksilik çıkmazsa

Dun gece geldik uçakla tabii ece ilk defa bindi ay kafamı şişirdi bi heyecan bi merak :)
Hastalara geçmiş olsun.. Bizim de arada kuru öksürüğü var gıcık gibi bakalım beklemedeyim :)

hadi hoşgeldin bakalım:)) görüşürüz en kısa zamanda

İstanbulu özlemişim ne kadar trafik kalabalık ta olsa :) hava çok soğukmuş burda hep ince kıyafetler getirmişim ilk fırsatta alışverîş yapacağım..daha gecen hafta denize girmiştik baya bronzum buradakilere göre :) ece de cok mutlu özlemiş annemleri hiç yanıma gelmiyor..

özlersin tabi daha yeni gittiniz hem yıllardır burada yaşadın memleketin sayılır , Ece ne mutludur şimdi gülüşlerini tahmin edebiliyorum bizde özledik ben Onata daha söylemedim çünkü hemen görmek ister :))

hoşgittiniz:)
hangi gün canım?

özlersin tabi daha yeni gittiniz hem yıllardır burada yaşadın memleketin sayılır , Ece ne mutludur şimdi gülüşlerini tahmin edebiliyorum bizde özledik ben Onata daha söylemedim çünkü hemen görmek ister :))

:))meraba canım,nasılsın?

merhabaaa..
kızlar nasılsınız??
ahucum başınız sağolsun:KK43:
biz de yağmur soğuk:KK43:(kar geliomuş:KK43:(
nil bugün jimlastik dersine başladı kızlar,bi mutlu sormayın:))

hatice sen ameliyatı neden olacaktın. daha öncede olmuştun aynı mı.
duygu kış geliverdi valla erkenden hava kararıyo. nilede hayırlı olsun.

Günaydın kızlar

Duygucum ben iyiyim sen nasılsın canım hoşgeldin evine

Serpilcim sana da çok geçmiş olsun

Günaydın hatice hoşgeldin emel buluşunca banada haber edin uyarsa ayarlabilirsem gelirim tabi sizde isterseniz belki yalnız olmak istersiniz şükür d.günümüz oldu bitti çok yoruldum ama değdi defne çok mutluydu halada devam ediyo tütü eteklerini annemle yaptık ama o kadar da basit değilmiş cepten girdiğim için resim yükleyemiyorum annemlere gittiğimde yüklerim

Merhaba kızlar, günaydın.Geçmiş olsun emelcim onata.Ne kadar çok antibiyotik verdi bu dr. size.

Güle güle hatice sana da:))) Tabii buradaki havayla kıyaslayınca ince kıyafetler götürdün değil miiii:)))

Duygucum hayırlı olsun nilin jimnastiği.Sevecek sanırım, çok heyecanlandığına göre.

Nazlı resimleri bekliyoruz. Sen atlattın doğum gününü:))

Sanırım dün deryanın doğum günüydü. Deryaaa, doğum günün kutlu olsun canım, nice mutlu yıllara sevdiklerinle.

cuma günüde benim doğum günüm bakalım:)))

merhaba:))

bugün dogum günü çocuguyum meralcim :))

4 gündür saçma bir mide bulantım var... hamile olmam çok çokk zor geciken birşeyde yok. ama insanın aklına gelmiyorda değil yani...

yeni işe gelebildim.. sabah kötüydüm ama şimdi fena degilim...

ezgi yeni okuluna başladı...

keyfi yerinde ... ögretmeni uyurken yanında oturmuş... sırada en önde oluyormuş ögretmeni iki elini tutuyormuş ezgiyi çok seviyormuş öyle diyor :))

nelere dikkat ediyor işte çocuk ...

sabah çok güzel karşılıyorlar... kapıdan alıp sınıfına kadar götürüyorlar...

haftada bir gezileri var... gecen hafta tiyatroya gittiler... bu hafta atatürk köşküne gidiyorlar...

ingilizce görüyorlar. istiklal marşını ögretmişler... umarım iyi olucak ...

Günaydın hatice hoşgeldin emel buluşunca banada haber edin uyarsa ayarlabilirsem gelirim tabi sizde isterseniz belki yalnız olmak istersiniz şükür d.günümüz oldu bitti çok yoruldum ama değdi defne çok mutluydu halada devam ediyo tütü eteklerini annemle yaptık ama o kadar da basit değilmiş cepten girdiğim için resim yükleyemiyorum annemlere gittiğimde yüklerim

nice yıllara canım...

güzel olmuştur eminim. kızlada cok sevmiştir... foto bekleriz evet :))

hoşgeldiniz :)) özlersin tabi... kaç yıllık memleket... :))

Doğumgünün kutlu olsun deryacım Allah eşinle kızınla ailenle sağlıklı uzun ömürler versin inşallah sağülasın defne çok sevdi eteği akşama kadar çıkarmadı ezgiyede hayırlı olsun umarım hep böle güzel gider öbür okuldan sildirdinmi kaydını hamile değilimdir diyosan bence strseten bu okul mevzuna canın çok sıkıldı midene vurmuştur şahsen benim stres üzüntü mideme bağırsaklarıma vururda

X