2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım ne güzel anlatmışşsın içimi azıcık da olsa rahatlattın
eşim resmi işlerden çok iyi anlar bilmediği yoktur
beklediğimden metanetli çıktı ben onu teselli o beni sakinleştiriyor
yapacak bişeyimiz yok diyor Allahdan geldi diyor
ceyline ben tahammül edemiyorum bağırıyorum eşim uyarıyor o bizim tek varlığımız bağırma diyor
öldüklerinin 2.gününde filan bana hep ceyline iyi bak topla kendini dedi
şimdi hiç geçip de normale dönecekmişiz gibi gelmiyor hep yarım olacaz hep buruk olacaz
filiz sen de sağol çok zor gerçekten
annesi 50 yaşında babası 56 çok gençlerdi çok ani oldu ikisi birden oldu
Allah kimseye yaşatmasın

off zaten bu ani ölümler beni herzaman daha çok etkiler, hem anne baba, hem ikisi birarada, hem aniden ne denirki, dediğin gibi Allah kimseye vermesin, eşinin tek çocuk olması kötü, bütün yük bütün üzüntü onun omuzlarında, biryandan da geride kendilerine muhtaç birini bırakmamış olmaları teselli verici, iyiki küçük çocukları yokmuş yinede. kötünün iyisi işte nebiliyim.

doğru söylüyorsun filiz insan bu kadar kötü şeyin içinden bir teselli arıyor kendine
anında ölmeleri hiç acı çekmeden en kolay ölünebilecek şeylerden ölmüşler bunu da teselli görüyoruz

doğru söylüyorsun filiz insan bu kadar kötü şeyin içinden bir teselli arıyor kendine
anında ölmeleri hiç acı çekmeden en kolay ölünebilecek şeylerden ölmüşler bunu da teselli görüyoruz

....................aynen öyle :KK43:

Bir müşterimiz vardı adam sapasağlam dağ gibi adamdı yıllardır bilirim, iki sene kadar önce kaza kurşununa denk gelmiş felç olmuş diye duymuştuk, biraz önce geldi tekerlekli sandalyede hiçbiryeri tutmuyor, aklı fikri yerinde ama, ve bu en iyi haliymiş hiç hareket yokmuş adamda bukadar düzelmiş, insan şok oluyo birden böyle görünce, kimin ne olacağı belli değil valla. sürekli plan yapıyoruz ama hepsi boş :KK43:

internetten baksana kostümlere. ama ne zaman teslim ederlerki. zamansızlık kötü. benim o anlamda hayatta en mutlu olduum yer van dı.yapcak bişey olmadığından vakit hep bize kalıyodu.
akşam bende eşime diycem palyaço ayarlayalım diye tepkisini merak ettim.m ama ben biliyorum git nerden buluyosan bul beni karıştırma. benimkinin derdi de tembellik yaa:))
filiz öğle arası da çok azmış. ee biz ne zaman gitsek öğle tatilinde oluyolardı 1 saat sizin niye öyle yoksa bizi mi kandırıyolar. yoksa sizin noter mi sıkıntılı..

baktımda dediğin gibi zaman sınırlı ve bayağı pahalı görünüyolar,

öğle saatimiz az ya, İstanbul'daki noterler hep böyle, küçük illerde kafalarına göre takılıyolardır belki, tabi birazda noter tolerans gösteriyodur ama burda malesef.

Bizimkininde tayini çıktı patronun yani, gitmeye karar verdi, şimdi yerine kim atanır, nezaman gelir, anlaşabilirmiyiz anlaşamazmıyız, bizi gönderirmi bırakırmı, zaten personel çok az bizde aralık en yoğun ay napıcaz bilmiyoruz, ortalık karıştı iyice, cumartesi de çocukları biryere kakalayıp daireye gelmem gerekiyo, sayım falan yapıcaz

neyse mesai bimiştir hoşçakalın

sağol canım o kadar zor ki gün geçtikçe daha çok koyuyor
annemgil akşam gelecek kardeşim okulda
biz zaten dün geldik evimize 10 gündür köydeydik
eşim tek çoçuk yıkıldı tabi teselli edemiyorum ki ölüm bu:KK43:(
annesine o kadar düşkündü ki günde 3 kere konuşurlardı
biraz sonra bir sürü misafir gelecek aradılar eşim de resmi işlerle koşturuyor

ahucum başınız sağolsun canım Allah sabırlar versin canım sizleree nasıl üzüldüm anlatamam facede dolaşırken nazlının istediği elbiseye denk geldim hemen girdim lincini atıp çıktım okumadan bişey şimdide okuyup yazını görüncü üzüldüm gerçektenn kötü hissettim kendimi ama doğum gbi ölümde allahın emri ceylin gerçekten tek varlığınız ona karşı daha bi sevgi dolu olun daha bi sarılın ona nasıl zor bi dönemdir tahmin edebiliyorum 3 ay önce çok yakın bir arkadaşımın eşide erkek kardeşini 25 yaşında kalp krizinde ani bi şekilde kaybetti ve yıkıldı geçen ayda kızları dünyaya geldi ona sarıldı resmen nasıl üstüne titriyor babası bi görsenizz sanki içindeki boşluğu onunla dolduruyor eşinde kızına sarılmış belliki hayatın ne kadar kısa olduğunu elimizdeki varlıkların değerlerini şimdi anlamamız gerektiğini düşünmüş belkide allah onada büyük sabırlar versin inşş tekrar başınız sağolsun:KK43:

Sevdacım sağolasın ama sipariş için geç oldu kendim yapmaya çalışıcam da buralarda aradığım tülü bulamadım eminönü yolları gözüktü bana

nazo az zamanın kaldı. ayy bende olsaydım orda senle çıkıp eminönünü bi gezseydik ıvır zıvırla doldursaydık evleri sonra bişeyler yapmaya çalışsaydık

Ahucum başınız sağolsun canım çok zor Allah sabır versin çok üzüldüm mekanları cennet olsun inşallah

Offf nası süper olurdu serpilcim varya eminim senle gezmek zevklidir bu arada hatice nerelerde yanılmıyosam 9kasımda geliyorız diyodu seninde gelme ihtimalin vardı noldu

ahu başınız sağolsun, Allah sizlere uzun ve hayırlı ömürler versin,
Derya yeni okulunuz hayırlı olsun
Ben artık pek giremiyorum, işte hiç vakit olmuyor, akşamlarıda Aslı, ertesi günün yemeği falan derken pelt olup yatıyorum...

biz gelemiyoruz canım. epeyde gelemeyiz hrhalde.benim için yorgunluk zaten. şöyle ayırtacaksın otelde yerini gelmişken 1 hafta kalacaksın da tadı çıkacak

günaydın kızlar nasılsınız herkese iyi hafta sonları

Son düzenleme:
Günaydın onat nasıl oldu emel serpilcim gel şekerim sen bana ben otel konforu yaşatırım sana

X