2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür filiz dediğim gibi defne çok nadir kalkar derende bazen 4te bazen 6da bazen hiç kalkmaz bugünde akşam olmadı heeee

ay filiz birde sahurdan onlarla mı uğraştın kıyamam sana. ben de sabah baş ağrısı iile uyandım sahurdan sonra uyuyamadım ondan herhalde. herkese de iyi ramazanlar

Aynen serpil bi kere yüzümü yıkıyom ya ayılıyom bide tok karnına uyuyamam zar zor daldım deren kalktı sersem oldum bi ara bekarken akşam yediğimle tutuyodum sahura kalkıp uyuyamıyodum tam dalıyodum bi saat sonra işe kalkıyodum ama zarzor o yüzden iftarda yediğimle tuttuğum oldu kalkıp bitek su içerdim

selam kızlar.40 gündür annemlerdeydim dün geldim.nasılsınız bakalım.ben çok şükür iyiyim.bulantılarım geçti.hiç geçmicek zannediyodum.karnım çıkmaya başladı.doktor 13 haftalıkken yüzde 90 erkek dedi.hayırlısı bakalım ama eğer yanılmamıışsa 2 kız 2 oğlan olacak inş.iyi olur tabii.hem ömerede arkadaş olur.ee sizde ne var ne yok.geçmişi okuyamadım yeni önemli gelişmeler varmı.

in-cin top oynatmayalım dedim :)
Yaren hoşgeldin, özlettin kendini, iyi olmana sevindim...
Haftasonu Aslı'nın gözlüğü geldi, ancak takmak istemedi, oyuncak olarak görüyor, sürekli konuşup anlatıyoruz ancak takmamak konusunda çok ısrarlı. Bugün öğretmenine verdik bakalım taktırabilecek mi!!! Gerçi böcüklerin tüm nazları annelerine...

Gözlüğünüz hayırlı olsun arzu alışır inşallah sadece okulda da taksa iyi hoşgeldin yaren bizde seni merak ediyoduk iyi olmanıza sevindik

Selamlar

uykusuzluğum yine had safhada, öğle tatilini bekliyorum biraz kestirmek için yarım saatcik :)))))

Serpilcim ben üç senedir böyle sahur yapıyorum malesef, bu sene de değişen birşey olmadı, dün gece kalmadılar sahurda şükür ama zaten 1'de zor yattık, Defne hanım uyuyamadı mız mız ve bütün gece biri ordan sayıkladı tepindi, biri burdan. Aman ayaklanmasınlarda buna şükür ediyorum :)))

ay çok bana yapışık birşey oldu Defne, Eif bukadar değil öyleysede belli etmez, dışa vurmaz bu kadar,
uyuyo yatağına yatırıyorum, uykusunda bile beni kolluyo nezaman ki odanın kapısından çıkıcam korku filmi gibi şak diye açıyo gözlerini uyuyo sandığım çocuk, başlıyo ağlamaya, yakamı kurtaramıyorum :))

Evimizin yanına yapılıyo dediğim anaokulunun bitti sonunda, Eylül'de başlıyormuş eğitime, kayıtlar başlamış, gittim içini gezdim oldukça güzel ve kaliteli olmuş, 4 katlı 6 sınıf ve birsürü oyun sınıfı, gösteri sınıfı falan var, bahçesi var, umarım kadrosuda iyi olur. Elif'in kaydını yaptırıcam bende.

Uykusuzluk zor iş.Allah kolaylık versin canım sana. Hem oruç, hem uykusuzluk.

Hadi hayırlısı, Elifte beğenir mutlu olur inşallah orada.

selam kızlar.40 gündür annemlerdeydim dün geldim.nasılsınız bakalım.ben çok şükür iyiyim.bulantılarım geçti.hiç geçmicek zannediyodum.karnım çıkmaya başladı.doktor 13 haftalıkken yüzde 90 erkek dedi.hayırlısı bakalım ama eğer yanılmamıışsa 2 kız 2 oğlan olacak inş.iyi olur tabii.hem ömerede arkadaş olur.ee sizde ne var ne yok.geçmişi okuyamadım yeni önemli gelişmeler varmı.

Çok erken bir tahmin olmuş cinsiyet için ama öyleyse güzel olmuş gerçekten, dengelemişsin hepsini :))

in-cin top oynatmayalım dedim :)
Yaren hoşgeldin, özlettin kendini, iyi olmana sevindim...
Haftasonu Aslı'nın gözlüğü geldi, ancak takmak istemedi, oyuncak olarak görüyor, sürekli konuşup anlatıyoruz ancak takmamak konusunda çok ısrarlı. Bugün öğretmenine verdik bakalım taktırabilecek mi!!! Gerçi böcüklerin tüm nazları annelerine...

Barbili almadınızmı çocuğa yoksa :)) İnşallah takar okulda da alışır, zor iş yaa ben Elif'e hayatta taktıramam gözlük herhalde. taktırmaz mümkün değil

Son düzenleme:
İnşallah sever Meral, evimizle okul arasında iki bina var, o mesafeyi gösteriyorum ona her dışarı çıktığımızda bak eve nekadar yakın, kendin bile gelebilirsin falan diye abartıyorum ki güveni gelsin diye ama bakalım neolacak.

Benimde uykum var gece kızlardan sorun yok ama derene muhallebi yaptığım için 12den önce yatamıyorum 3te sahura kalkıyorum 4te yatıyorum ama uyumam 5i buluyo sonra 7.30da deren kalkıyo haydiiii maraton başlıyo bide 10 gündür babam izindeydi pek iş yapamadık dün iftardan sonra bugünde sabahtan temiiik yapıyoruz şaftım kaydı

Gözlüğünüz hayırlı olsun arzu alışır inşallah sadece okulda da taksa iyi hoşgeldin yaren bizde seni merak ediyoduk iyi olmanıza sevindik
Sağol canım.

Gözlüğünüz hayırlı olsun, inşallah takar ama...Ben çok sorun yaşamıştım.

Galiba bizde sorun yaşayacağız, çocukta potansiyel var!!!

Çok erken bir tahmin olmuş cinsiyet için ama öyleyse güzel olmuş gerçekten, dengelemişsin hepsini :))

Barbili almadınızmı çocuğa yoksa :)) İnşallah takar okulda da alışır, zor iş yaa ben Elif'e hayatta taktıramam gözlük herhalde. taktırmaz mümkün değil

Ah Filizcim aradık barbieli ama 6 yaşından küçüklere üretmiyorlarmış....Kırmızı çerçeveyi kendisi seçti, çok yakışıyor miniğime.
Bu arada evin yanında okul çok iyi olmuş, umarım Elif'de sever ve gider. Senin işin zor ramazan'da, Allah kolaylık versin...

ben geldim kuzi:))
duru yu devletin kreşine yazdırıcam öğleden sonra çalışan annelerin çocuklarını alıyolarmış yanlız oyun grubu 09-12.30 arası ben zaten özel kreşede 3 yarımgün yollicaktım iyi oldu benim için ...

okula yazdırdım devletin bağımızsız anaokulu çokda beğendim sabah 09 öğle 12.30 a kadar ataşehir ve ümraniye de varmış yanlız çalışan annelein çocuklarını alıyolar

okula yazdırdım devletin bağımızsız anaokulu çokda beğendim sabah 09 öğle 12.30 a kadar ataşehir ve ümraniye de varmış yanlız çalışan annelein çocuklarını alıyolar

Gülce hayırlı olsunda, nerde varmış, adı neymiş, hep duyuyorum devletin anaokulu, yok belediyenin anaokulu falan ama bulamadım ben öyle bişey, bilgi versene azıcık

X