2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Meral izmirlimiydin yanlis mi hatirliyorum ? Ne guzel gonlunce olmus... Dedigin gibi bazen ani kararlar donum noktasi oluyo...aslinda sezon basi cok bakmistik kiralik ev karar veremeyince bodruma gittik bi hafta otelde kaldik.. O paraya 1 ay evde kalirdik ....
Derya ezginin havuz keyfi supermis ..gorumcenin evi de cok guzelmis ne guzel gidebileceginiz bahceli havuzlu bi ev var:KK34:

Nazo ikimizinde ailesi istanbulda...babam emekli aslinda onlarda egeye yerlesmeyi dusunuyorlar ama olurmu nasil olur kararsizlar...bize siz gidin bizde pesinizden geliriz bu bahaneyle diyorlar. Ne bilim kolay isler degil farkli bi sehir ailenden uzak?

Son düzenleme:
Meral izmirlimiydin yanlis mi hatirliyorum ? Ne guzel gonlunce olmus... Dedigin gibi bazen ani kararlar donum noktasi oluyo...aslinda sezon basi cok bakmistik kiralik ev karar veremeyince bodruma gittik bi hafta otelde kaldik.. O paraya 1 ay evde kalirdik ....
Derya ezginin havuz keyfi supermis ..gorumcenin evi de cok guzelmis ne guzel gidebileceginiz bahceli havuzlu bi ev var:KK34:

biz istanbullular için buyuk lüks dimi bahceli havuzlu ev :))))

ev guzel ama yeri daha da guzel... sapanca mahmudiye köyü ... yolu düşen bir gitsin... cennet ....

Annenlerinde gelme ihtimali varsa gerçekten güzel olur dedim ya bizim iş uymuyo benim annem abim teyzem ananem arkadaşlarım eşimin ailesi abileleri ablaları çevresi istanbulda

Evet derya bizim icin buyuk luks :)) sapanca arifiyede esimin arkadasi oturuyor bayilmistim bende her yerDe meyve agaclarİ yumurta,sut koyden saray gibi ev e daha ne olsun :)))
Evet nazo aile olmayinca zor benide dusunduruyor...her hafta annemlerdeyim onlar olmasa ne yaparim :26: aile disinda bizi baglayan bisey yok ..esiminde benimde fazla arkadaslarimiz yok..Ayda yilda bi gorusuyoruz...

Derya yazlıkları süper yerdeymiş, biz Mahmudiye'nin biraz yukarısında İstanbul Dere diye bir rest. var kahvaltıya oraya gidiyoruz, eğer gitmediyseniz tavsiye ederim.
Hatice siz tamamen Marmarisli olacakmışsınız gibi geliyor bana!!!!

Derya yazlıkları süper yerdeymiş, biz Mahmudiye'nin biraz yukarısında İstanbul Dere diye bir rest. var kahvaltıya oraya gidiyoruz, eğer gitmediyseniz tavsiye ederim.
Hatice siz tamamen Marmarisli olacakmışsınız gibi geliyor bana!!!!

valla gitmedik... eve girince çıkmadık hiç ... sadece bir sabah erkenden çıktık agaclardan meyva otlandık :)))) ama aklımda olsun.... gitmeyi çok isterim...

hatta bize koyduk kafaya oradan bir yer alıcaz...

hep silivri tekirdag taraflarına bakıyorduk yazlık diye meger buralar cennetmiş yanlış yere bakıyormuşuz :))

ooo sohbet almış yürümüş burda :) hatice ev çok güzel görünüyo gerçekten eşinin cesaretine de hayran kaldım, ben de olsam bir senem düşünmekle geçer :)) benim eşimde çok istedi Antalya falan gibi biryerlere gidip orada yaşayalım diye ama bende sizler gibi ailemden ayrılamam herkes İstanbul'da, aslında saçma bir düşünce ama öyle işte.
Buradaki evinide kapatmayı düşünmüyosan zaten çok düşünülecek birşey yok boşver baktın olmuyor döner gelirsin, hakkınızda hayırlısı olsun

Ezgi'ye bayıldım maşallah hiçte korkmuyor belli ki, Elif'te suyu çok sever ama kafasına gelmesini istemez, denize de geçen sene girmişti ama bu sene dalgalardan korktu sanırım.

kızlar çok güzelsoohbetetmişsiniz. güne içmeler sapanca damgasını vurmuş. hatice hakkınızda hayırlıı olsun. ammaaan gidin istanbuldan o ne öyle hergün doğal afet var istanbulda. neymiş üç şerit kapanmış yollarda ömür geçiyor yaşadığını anlamıyor insan iisanbulda. içmeleri görmedim acaba eylülde orayı mı görmeye gitsem bak ağzımı sulandırdınız.

bu arada çağanın dün itibari ile ateşi çıkmadı çok şükür. öksürük başladı o kadar başka bişey yok şimdilik. ama iyice zayıfladı suratı kaşık kadar kaldı ısrarla da bişey yemedi.
kızlar dondurma yaptım çok güzel oldu. tarifini yazarım isterseniz

Günaydın kızlar,

Hahahahaha buralarda yaşayınca her taraf deniz olunca açıkçası hiç havuzlu villa ev düşünmek istemiyorum. Havuzun derdi ile uğraşmaktansa denize gitmek en güzeli. Sitenin havuzu var, yapılırken havuz olmasın, buraya bir çocuk parkı, kamelya koyalım diye çok uğraştım ama mimarı dinleyen yok.Müteahhit ve arsa sahibi daha pahallıya satarız diye havuz yaptılar.

Serpil sevindim çağanın ateşinin düşmesine.Sonuçta tahlillerden de birşey çıkmadı sanırım değil mi_? Çocuklar hasta olunca bir lokma girmiyor ağızlarına.Hemen suratları küçülüveriyor.
İçmelere gelmek istersen en güzel aydır eylül. Temmuz ağustos sıcakları olmaz, deniz de ısınmış olur iyice. İçmeler sahili türkiye de ölüdenizden sonra 2. seçilmiş bir sahil. Bekleriz gelin:)))

kızlar çok güzelsoohbetetmişsiniz. güne içmeler sapanca damgasını vurmuş. hatice hakkınızda hayırlıı olsun. ammaaan gidin istanbuldan o ne öyle hergün doğal afet var istanbulda. neymiş üç şerit kapanmış yollarda ömür geçiyor yaşadığını anlamıyor insan iisanbulda. içmeleri görmedim acaba eylülde orayı mı görmeye gitsem bak ağzımı sulandırdınız.

bu arada çağanın dün itibari ile ateşi çıkmadı çok şükür. öksürük başladı o kadar başka bişey yok şimdilik. ama iyice zayıfladı suratı kaşık kadar kaldı ısrarla da bişey yemedi.
kızlar dondurma yaptım çok güzel oldu. tarifini yazarım isterseniz

ben istiyorum tarifi....Çağan için çok sevindim, geçmiş gitmiş olsun.

Günaydın Meral,
Biz bayramdan sonra Turunç köyüne geliyoruz ama araba ile gelmeyeceğimiz için otelden çıkamayız herhalde...

bizde marmariste yaşamış bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine rez. yaptırdık, zaten turunç'a gelmeyi çok istiyorduk....

:))) anne aşkı mı başladı ...

benimkinde de benimle bir yarış var. babayı paylaşamıyor artık benimle mesela.... gecen gunde diyorki senn ne çok kıyafetin var benim az... senin bir suru rujun var benim yok :)))) senin taşlı dugun cantan var benim yok :))))))))) bir tişört giydim dun mickey vardı üstünde.... ben giycem onu çıkar diye tuturdu :))))

çıplak çocugum hiçbirşey almıyoruz :)))

:)))))) çok komik bunlar ya rekabet başlıyo yavaş yavaş, tişört yine iyiymiş benimki iç çamaşırıma sahip çıktı geçen, o senin değil benim ben giycem dedi bana birde sinirleniyo :))))))

X