2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen kuzi bende yoruluyom valla neyseki akşam erken yatıyolarda bi iki saat kafamı dinliyorum ah yaren hemde nasıl nankör ev işi üstelik hiç bitmiyo yapıcak bişeyler var her daim

ya kızlar ben sayfa açıkken sizin yazdıklarınızı hemen göremiyorm.kapatıp bidaha açıyorum bakıyorum bu arada yazmışsınız.sizdede böylemi oluyo.yani hemen yazıldığı gibi görebiliyomusunuz.malum yeniyim:))

evet arada sayfayı yenile demen lazım yoksa bizde göremiyoruz

derya nerelerde acaba meralde yok :KK43:(

aynen yahu kimsecikler yok kaç gündür hastalık falan yoktur inşallah

ya kızlar 4 yıl önce benim son s.a.t. 3 nisandı oğluşuma hamile kaldığımda ve bu forumu okumaya başladığımda.ne çabuk geçiyor zaman.tam 4 yıl olmş.2013 ocak anneleri açılmş baksanıza.inş.bol bol 2013 ocak annesi olur hayırlısıyla...

mrb kızlar
bende yazamadım kaç gündür hava çok güzel sokaklardayız :))
yaren hoşgeldin cnm
serpil geçmiş olsun hayatım Allah beterinden saklasın
meral ve derya uğramıyor bayadır sanki iilerdir inşş
duygu evine geçmedinmi canım

Sevda sizin oralarda da hava başka güzeldir, şarköydeydin dimi sen yanlış hatırlamıyosam, yıllaaaar önce bi tatile gitmiştim oraya küçücük biryerdi, ortada bir lunapark vardı, şimdi nekadar değişti kimbilir. Sen merkezindemisin sahile yakınmısın.

İşte bir gariplik daha karı - koca ikiside KAMURAN :KK51: ilahi güç yine iş başında

Sevda sizin oralarda da hava başka güzeldir, şarköydeydin dimi sen yanlış hatırlamıyosam, yıllaaaar önce bi tatile gitmiştim oraya küçücük biryerdi, ortada bir lunapark vardı, şimdi nekadar değişti kimbilir. Sen merkezindemisin sahile yakınmısın.

evt canım aynen öyle lunaparkımızda duruyor :) ben sahildeyim hayatım

İşte bir gariplik daha karı - koca ikiside KAMURAN :KK51: ilahi güç yine iş başında

:KK4:

Bir gariplikte benden o kadar iş güç var dedim ama şuan ananemdeyim annem teyzem falan gitmişler sizde gelin dediler bende eşimi aradım yolun düşerse bırak die oda getirdi sağolsun ütü masası açık geldim

Nazocum iş iş nereye kadar, bitmez boşver.

Kıyafet'te iyiymiş :)

Ezogelin çorbası biliyomusunuz bilmiyorum, tarif veriyorum. Ben göz kararı yapıyorum ama aşağı yukarı şöyle;
bir soğanı rendeleyip az yağda kavur, bir avuç dolusu kuru nane ekle bir kere çevirip bir kaşık dolusu salça ekle, bir iki çevirip, bir avuç ince bulgur, bir avuç kırmızı mercimek, daha az pirinç ekle, suyunu koyup pişir, bunlar haşlandıktan sonra blendırdan geçir, üzerine iki avuç kadar tel şehriye at, tuzunu koy, şehriyelerde pişince kapat. (Aslında bunların herbiri ayrı ayrı haşlanıyo ama ben kestirmeden yapıyorum)

İslim kebap yapabilirsin veya karnı yarık falan, zeytinyağlı pırasa olabilir. Acıktım galiba :)

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar yok unutmadım serpilcim bugün tamgaz işlere devam dışarıda çıkmam lazım yarın bi arkadaşımnın nikahı var akşamda eğlencesi var ama ben ona katılmucam pazarda görümcemin torununun d.günü var defnenin akranı

mrb kızlar
bende yazamadım kaç gündür hava çok güzel sokaklardayız :))
yaren hoşgeldin cnm
serpil geçmiş olsun hayatım Allah beterinden saklasın
meral ve derya uğramıyor bayadır sanki iilerdir inşş
duygu evine geçmedinmi canım

hoşbulduk canım

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar yok unutmadım serpilcim bugün tamgaz işlere devam dışarıda çıkmam lazım yarın bi arkadaşımnın nikahı var akşamda eğlencesi var ama ben ona katılmucam pazarda görümcemin torununun d.günü var defnenin akranı

sanada hayırlı cumalar.Allah kolaylık versin

günaydın hepinize

yaren hoşgeldin,

Yarın Ankara'ya gidiyoruz, babaanne ve dedemizi köye uğurlayacağız, pazar günü döneriz.

Filiz evlenme yaşı ve yaşımız aynı seninle.....Aynı zamanda da anne olmuşuz!!!!!

Günaydın hayırlı Cumalar

Ahu ozaman hemen ikinciyi de yapman lazım düzeni bozma :))) hayırlı yolculuklar

(Elif'in dediği gibi) bir sorunum var !
Elif çok hareketli bir çocuk ama son zamanlarda iyice bi haller oldu ona, dışarı hiç çıkamamasından da kaynaklanıyo, birde kardeşi var onun kıskançlığıda etken biliyorum ama içi içine sığmayan, sürekli birşeyler isteyen, istediği şey olmayınca çığlık çığlığa durmaksızın bağıran bir çocuk oldu hepten. Güzel güzel birşey anlatmaya çalışıyorum beni duymazdan geliyo ama öyleki insanı sinir ediyo, ben onunla konuşmaya çalıştıkça o bana ya yüksek sesle başka şeyler anlatıp laf karıştırmaya uğraşıyo, ya alıp başını gidiyo, ya hırçınlıkla bağrıp çağırmayla konuşmamı bastırmaya uğraşıyo, kesinlikle dinlemiyo. Neyi yapma desem inadına onu yapıyo, ben yapma diye kendimi yırtsam o aynı şeyi yapmaya devam ediyo.
Bende biraz tahammülsüz bir insanım kabul ama Elif'te bir okadar vurdumduymaz bir çocuk, ama öyle böyle değil, bu da benim ençok tahammül sınırlarımı zorlayan huydur.
Küçükte aynen onu taklit etmeye başladı, Elif nereye giderse o da orda, Elif koltukta zıplıyo, küçükte boyuna posuna bakmadan onu yapmaya uğraşıyo, Elif ağlıyo Defne ağlıyo, Dün akşam misafir vardı, ikisi de bütün huysuzluklarını bütün hırçınlıklarını yaptılar ama hep elif başlatıyo tabi bu durumu, çok canım sıkıldı. Napıcaz böyle bilmiyorum sizinkilerde böylemi yaa :KK43:(

Bugünlerde Elif patlamış mısır'a sarmış durumda, her akşam yemesi lazım, dün gece 23:30'da mısır patlattım ona o derece,
adı da "patlama fısiy" :))

X