2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Hahahha farklı bir mimari bulamamışlar mı bunlar yaaaa:))))

Dışardan görünen belli de içeride ne var acaba_?

Selam

Süper olmuş Derya inşallah sever, gerçi bale de sevilmeyecek şey değil, ben buz pateni hastasıyım geçen yine televizyonda çocuklar artistik buz pateni gösterisi vardı mest oluyorum seyrederken. Bizim ufaklık biraz adam olsun da (ayak bağımız şuanda çünkü) Elif'e bende birşeyler bakıcam inşallah, aynı fikirdeyim.

Bu arada Serpilcim Cemre düşmüş ama nereye düştüğü belli değil "kötü yola düşmüş galiba", facebookta öyle diyolar :)))

kuzi senle facede arkadaşmıyız. bilemedim şimdi ama değiliz galiba. burası yetmedi hahahahaaaa.
meral okul hakında düşündüklerimi düşündün galibaa

biz de aslı'yı yüzmeye vereceğiz ama burada 4 yaşından önce almıyorlar, hem aslı'nın eli için çok faydalı olacak. Kuzenimin kızı üç yaşında başladı yüzmeye, sonra Fenerbehçe'ye transfer oldu, madalyaları falan var, Fenerbahçe kolejinde burslu okudu şimdi 13 yaşında ve İngiltere'de burslu okuyor, spor sayesinde.. Velhasıl düşüncelerinizde çok haklısınız.
Bizim arkadaşların çocukları Kocaeli ve Sakarya Doğa'da okuyor, eğitim dışı gibi değil şimdilik!!! Anaokulunda İngilizce ve Çince başladılar...

Süpermiş anaokulunda ingilizce ve çince öyle miii...
Burada da 4 yaşında diyorlar ama belki yaz dönemi aldırabilirim, bir bakacağım. İnşallah bizimkiler de böyle başarılar alırlar canım yaaa.

benim arkadaşım sarıyerde acarlar sitesinde oturuyor oda evinin dibinde diye 2 çocuğuna verdi doğa kolejine sonra mennun olmadığı için 1 yıl sonra aldı şimdi fevziye mektepleri ışık okullarına yolladı çok memnun ...
derya sizin oraya yapılanda okulda çok gösterişliymiş !yıllığı 25binden aşağı değildir

Son düzenleme:
feyziye mekteplerine de pek kolay gidilmiyodu. şimdi nasılki. ben severim feyziye mekteplerini.

:)) cami mi ??? mimarı duysa intihar eder heralde :)))

valla dogayı bilmiyorum ya bir arkadaşım var gönderiyor çok memnun... herkafadan başka ses çıkıyor maglesef... gitmeden bilemiycez.... okulunun yakında olmasını istiyorum.. servisle ugraşmasın istiyorum... fiyatı uygun istiyorum.... hem cam kenarı hem yan yana istiyorum :)))))))))))

slmlaar kızlar peki özel mi devlet mi ne düşünüosunuz ilkokul için..benim kafam çok karışık aslında ilk fikrim bilfen marmara gibi özellerde gerçekten çalıştıran okullar.ama sonradan acaba ileriye mi saklasam yatırımı üni de mi yapsam diyorum.bi de sanki sınıfında her konumda çocuk olsa insanları daha iyi anlar mutlu olmayı bilir gibi geliyo ne biliyim kapıcı çocuğuyla da arkadaş olsun istiyorum sınıf ayrımı asla bilmesin doyumsuz olmasın kendi kendine bişeyler başarırsa zaten ilerde çevresini kendi edinir amaan ne biliyim daha çok var ama insan düşünmeden edemiyo

merhabaa..
serpilcim kaç gündür vodemle aramızda sorun vardı bugün 3 kere arayıp başlarına bela olunca az önce düzeldi bağlantı!!
nasılsınız??
bizim plan hala nevşehir ama öle karlı ki yollar??:KK43:(
okull!!!ben de ayşegül gibi arada kalanlardanım..ama sanırım ilkokulda devlet üni.de özel düşüneceğim.bu arada kurslarla takviye alsın,spor,dans,resim,müzik..ne isterse..

valla daha zamanvar ama pat diye ogülerde gelecek.
duygu hoşgeldin ohhh bee
yaa heryer karlı sorma

kızlar komik bişey oldu. bugün çağana ceza verdim. sofrada sırtıma vurdu bende kızdım kalk sofradan cezalısın yemek yemiyceksin dedim. zaten yemiyordu. kaldırdım sofradan. şimdi anne çok acıktım pasta vaaamı
yok
çikolata vaaamı
yok. önden biraz ceviz verdim.
şimdide oturmuş ekmeğin içine krem peynir koydum onu yiyo.
ayyy yemekle cezalandırmak hiç aklımagelmemişti..
ay ben ömrümde görmedim eline bi ekmek alcak ve yiycek bebekken ki koca ekmek emmeleri hariç

kimseciklerrr yokmuuu?
oğlum uyuyor.. çok şükür öğlen uykularımızı bırakmadık hala 13:30 DA uyudu hala kalkmadı sanırım birazdan uyanır.
bazen oğlum uyurken sıkılıyorum. uyansada oynasak dieee..

okul düşünmeye başladınız bilemi? ilkokulda okul yerine öğretmen seçiliyor artık devlet okullarındada çok kaliteli öğretmenler var...
hayırlısı bakalım zamanı gelsin de.....

benimkide uyuyo. uyansın dışarı çıkcaz.bugün babamızın doğum günü hatta aynı zamanda kaynımın ve kayıınpederiminde doğum günü. kaynanam matematik öğretmeni tarih hesabını iyi yapmışsın derim güleriz.

uzay yolculuğu yapıcaz bugün. üniversiteye gidiyoruz uzay bilimlerine. hoş bi gösteriymiş bakalım umarım çağan sıkımaz.

okul ve öğretmen inşallah iyilerine denk geliriz.

duygucum naberrrrr

merhabaa..
valla biz 2 yaşında diildik öğle uykusunu bıraktığımızda..değerini bilin:))
sayfa hayırlı olsuuunn..
ankara iğrenç oralar nası,tipi var,gökyüzü iğrenç bi renk:KK43:(

merhaba serpil,hahha harbiden komikmiş aynı gün:))
eminim çağan bayılır..nil de sevio ,bilimi severim dio,sid ile bilim var ya:))
nasılsınn???

X