2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın,

Prenses Naz iyi ki varsın. Pastası da kendi de süper olmuş.
Bizim de bugün doğum günümüz, okul da kutlayacağız. Sanırım Çağan'ında bugün, iyi ki doğdunuz yavrularım benim, Allah hepinize güzel yazılar yazsın....

Günaydın kızlar, Ayşegül doğum gününüz kutlu olsun sizinde.Çok tatlı çıkmış cadı.Pastasıda kendisi gibi prenses gibiymiş:)))

Nasıl oldun serpil, toparlandın mı_? Çağanın doğum günü bugün sanırım.Onunda doğum günü kutlu oplsun.Hülya sizinde doğum gününüz kutlu olsun.Nice mutlu yıllar hepsine.Sağlıklı mutlu uzun yıllar geçirsinler inşallah.

Bizde ctesi yaptık doğum günümüzü.Resim eklerim birazdan.

Her hediyesini alıp, anneannesinin odasında açmaya çalıştı, arkadaşlarından birisi ile sorun yaşadığı için:)))

naz çok güzel olmuş nice yılları olsun
hülya doğru hatırlamışsın çağanında doğum günü
aslının doum günüde utlu olsun
meral egehan bıdıklık yapmış gizli gizli açmak haa iyi fikir..
kreşe gitcem bugün doğum günü kutlamaya misafir gibi neler yapacaklar bilmiyorum umarım güzel olur. pastasını falanda kreş ayarlayacak bilemiyorum arrtık.....

kızlar benim adım arzu. Tebrikleriniz için teşekkürler. Egehan'ın da yeni yaşı kutlu olsun, gizli gizli açmak haaaa paketleri, bunlar muhteşem bir nesil....

arzuuuu
bende tam hatırlayamadım adını ayy isim hafizam ne kötü diyorum hülyaymış diyorum neyse artık unutmam..

önemli değil arkadaşlar sadece düzeltmek istedim.... Benim de isim hafızam iyi değildir.

merhabaaa..
arzu,meral,ayşegül ..anneliğinizin (aslı,ege,naz için)3.yılı mutlu olsunnnnn:KK16:
ege de naz da birbirinden tatlı:nazar:kız ve erkeğe ii birer örnek olmuşlar,biri prenss,biri arabalı:))
kızlar ya kaç gündür aklım havada bu ayın sonunda taşınıoruz kastamonudan bu sefer kesin ama hala nereye belli diil:18:yani 10 günde başka ilde ev bul,taşın...nilin okulu,alışması:KK37:yerleş..:18:kusura bakmayın yani atlıorum ,okuorum yazamıorum..:KK50:
mcuukkss:KK16::KK16:

duygu hayırdır böyle koşar ayak. ayy birden strese girdim bak. valla çok zor hele neresi olduğu bile belli değilken allah yardımcınız olsun arkadaşım

Merhabalar
Aslinin ve caganin dogum gunu kutlu olsun. Nice mutlu yaslara ...
Naz ve annesi superdi :)
Ege de cok tatli cikmis . Bizde mickey li istiyordu pasayi uzun zamandir yoksa arabali olurdu kesin :)
Duygu kolayliklar diliyorum zor isler ...
Serpil daha iyisin inss ...

burada öyle bir kar var ki anlatamam çok güzel masal gibi , pamuk gibi uçuşuyor havada sanki yıllardır böyle güzel bir kar görmemiş gibiyim sanırım bu güzel karı oğlumla beraber izleyip beraber kar oynadığımız içindir hayatımın en güzel kartopunu oynadım çünkü oyun arkadaşım oğluşumdu onu izlemek ne kadar da zevkliydi allahım sana binlerce kez şükürler

egehan aslı ve naz ın doğum günü kutlu olsun bu arada tüm doğum günleri geçenlerinde doğum günleri kutlu olsun nice güzel mutlu yaşlara inşallah..

X