2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:) buyudukce akillanirlar diye bekliyorus tam tersi. Simdi anliyorlar herseyi firsatlari degerlendiyolar. Ozelliklede disaridaysak bambaska bi cocuk oluyor. Hic yapmadigi seyleri yapiyo. Bu da bi donem deyip sinirlenmemeye calisiyorum...sanirim bu donemler hic bitmeyecek :))

ay cidden ya hiç bitmiycek sanırım... bebekken aglıyordu hadi bebekti.. şimdi herşeye aklı eriyor derdini anlatıyor o yüzdende fazlaca kızıyorum aglamasına...

yine de bu hali daha iyi... beraber gezmek birşeyler yapmak keyifli oluyor ..

Alemler valla :) bizde onceleri hic bisey aldirmazdi. Oyjncakciya gireriz butun oyuncaklara bakar oynar vs. Bi tane bile bisey aldirmazdi. Simdi de surekli fikir degistiriyor. Her gittigimizde baska bir kopegi istiyor.
Bende bi defasinda o oyuncak cok pahali demistim. Sonraki gitmemizde oyuncaga bakti dokundu falan ama olmaz bu kopek cok pahali dedi.. :) etrafimizdakiler gulduler hep... İsine gelince unutuyor , gelmeyince hic biseyi unutmuyor bu akilli bidiklar :)

Alemler valla :) bizde onceleri hic bisey aldirmazdi. Oyjncakciya gireriz butun oyuncaklara bakar oynar vs. Bi tane bile bisey aldirmazdi. Simdi de surekli fikir degistiriyor. Her gittigimizde baska bir kopegi istiyor.
Bende bi defasinda o oyuncak cok pahali demistim. Sonraki gitmemizde oyuncaga bakti dokundu falan ama olmaz bu kopek cok pahali dedi.. :) etrafimizdakiler gulduler hep... İsine gelince unutuyor , gelmeyince hic biseyi unutmuyor bu akilli bidiklar :)

:))) aynıydı cidden ezgide hepsine bakar .. al birşey derdik almazdı öyle çıkardı... şimdi her pazar bir disney kahramanı alıyruz :))) onlara sardı bu ara... doğum gunu ve yılbaşı için öyle çok barbie ve oyuncak geldki bana fenalık geldi artık...

şu tasmayla yürütülen beyaz bir köpek var onu mu istedi... 189 tl fiyatı vardı...

ben bir kız buldum jokerin beylikdüzü tarafında defolu ürünlerinin bir deposu varmış... ordan oyuncak alıp satıyor kız...

o köpegi 50 tl ye aldım ben ondan ... tasmada köpeğin sağa dönme tuşu calışmıyor sadece sorunu bu ama zaten ezgi sola dönme tuşunuda çalıştıramıyor sadece düz götürüyor :))))

link atıyımda sizde bakın kargoyla gönderiyor ... çok uygun fiyatları...

Kesinlikle bu halleri cok daha iyi.beraber geziyoruz.magazalarda onun istedigi seylere bakiyoruz. İki masa sandalye gorse hemen kosuyo karnim acikti yemek yicem diye ( iki lokma yiyor ) ben yiyorum yemekleri. O etrafa bakinip duruyo. Hic eve gitmeyelim anne hep disarida kalalim diyo. Gecen gun hastaneye goturdum 1.5 saat bekledik sıkıldı ama hic sikayet etmedi. Yolda hastane cok guzeldi di mi anne :) onu bile gezme zannediyor.

Hii evet o kopek. Gerci her defasinda fikir degistirio ama en son ipi olsun onu gezmeye goturucem diyordu.. Bizim kiz boyle ses cikaran hareketli oyuncaklarla oynamiyor. İlk gordugunde cok istiyo bi heves ama eve olunca oynamiyor. Var bi kac tane oyle oyuncagi hic yuzune bakmiyo.
Hani oyle ucuz olursa alirim en azindan oynamasada nede olsa yari fiyatina aldik deris :)
Bizim kiz deminden beri beni bakima aldi ayaklarima krem surup duruyo. Bide saate bakiyo 2 dakika oyle bekle oldu mu :)

Babalar pek hayır demeyi bilmiyorlar, istediklerini alıyorlar oradan kaynaklanıyopr:)))Babaların hep parası var, annelerin bazen var bazen yok:))))

Egehanı da son zamanlarda doktorluk sardı.En ufak birşeyde, hemen geliyor, neresi ağrıyor bakayım, dur krem süreyim.Al bu ilacı da iç. Tamam geçti mi_?
Geçmedi dediysek, bu sefer farklı ilaç getiriliyor, bak bu iyi gelecek.Bi de öpiim.Tamam geçti artıııkkk.

baby alive bebeklerinide hep ondan aldım ben 30 tl ye falan.... http://www.enucuzreyon.com/catinfo.asp?cid=3969&brw=&typ=

bir tane tefal mutfak aldım mesela yarı fiyatından düşüğe... dediğin gibi oynamazsa hiç değilse üzülmüyorsun...

ezgide öyle bayılırkrem sürmeye... doktorculuk baş oyunumuz.... doktordan korkulmazmiii der durur... ama dr gittiğimizde çığlık çığlıga hala alışamadı ya...

aslında seviyor bu dr muhabbet ediyorlar cok guzel.. hadi otur muayene sandalyesine değince kıyamet kopuyor

Son düzenleme:
baby alive bebeklerinide hep ondan aldım ben 30 tl ye falan.... Baby Alive Bebekler

bir tane tefal mutfak aldım mesela yarı fiyatından düşüğe... dediğin gibi oynamazsa hiç değilse üzülmüyorsun...

ezgide öyle bayılırkrem sürmeye... doktorculuk baş oyunumuz.... doktordan korkulmazmiii der durur... ama dr gittiğimizde çığlık çığlıga hala alışamadı ya...

aslında seviyor bu dr muhabbet ediyorlar cok guzel.. hadi otur muayene sandalyesine değince kıyamet kopuyor

deryacım bu linc o yarı yarıya dediğin sitemidir bende çift kişilik akülü araba istiyorum çocuklara ama piyasa fiyatlarını çok araştırmadım burda istediğim gibi bişey 700 civarı die geçiyo.eğer bahsettiğin site buysa bütün ürünlerdemi bu indirim sözkonusu yoksa bazılarındamı canım

Fiyati cok iyiymis. Bende takip edeyim. Tefal mutfaklari cok begendim ama hem pahali geldi hemde buyuk. Bizim odamiz kucuk . Bizde dogum gununde bu mutfagi aldik Qweenie Home Elektronik Mutfak - Kurdele.com: Hediye Almann ve Vermenin En Kolay Yolu!
Ama aklim digerlerinde kaldi :)

sizin hediyenizde çok güzelmiş canım sağlıkla kullansın ece,duruda bayılır böyle mutfak malzemelerine memnun kaldınızmı bari

aykreşe gitmek istemesi bi dert gelmek istemesi bi dert bunların. gerçi şimdi düşündümde bizde öyle oluyoruz bazan her gün isteye isteyemi işe ggidiyoruz vs vs..
bide arkandan mı bakıyo ne fenalarrrr
meral egehana da bittim yanlız sen benim miyalime..............
bende bugün kreşi aradım doğum günü için ben hiçbişey yapamıycam dedim. onlar pastasını falan ayarlıycaklar bu senede böyle olsun napalım. çağan doğal olarak şimşekli istedi öyle olcak.,

serpil nasıl oldun ?
sevda mutfagı çok sevdi ece..alırken deneme sansımız yoktu.memnunuz sadece kapakları biraz zor kapanıyo... deneyerek alma imkanın varsa öyle al

bende 2008 aralık annesiyim orayada yazdım..izmirden ankaraya yeni taşındık 2.5 ay oluyor 37.ayımızıda doldurduk bu topikteki ankaralı annelerle görüşelim buluşalım yazın bana kızlar..belki çocuklarımızda arkadaş olurlar:))bir oyun grubuda biz kurarız..

merhaba herkese iyi pazarlar..umarım herkes iyidir ben pek yazamıyorum daha doğrusu eymen bilgisayarı görür görmez şimşek izlicem diye tutturuyor..şimdi komşunun oğlu geldi götürdü de bende fırsat bulmuşken bakayım dedim..sabah 8 de uyanıyor gece 12,30 gibi uyuyor sizlerinkilerin uyku düzeni nasıl..

serpil çok çok geçmiş olsun bol şifalar diliyorum inşallah tekrar eski sağlığına kavuşursun bir an önce..

X