2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım şu elleriyle aağzını ,göbeğini tutup bu benim ağzım falan dşyen var ya o..hani sarışın,saçları toplu sandaletli gibi..

günaydın kızlar,
duygu sanırım her iki elide çalışıyor olması lazım:))
Oooh sen gez bakalım şimdi de.Nasıl istanbulda hava_?
Bende görmek istiyorum seni, görmek isteyeni görürüm demişsin.Gel burayada:)))

günaydın...
tuvalet eğitimi için bizimki 3 günde alıştı düzene oturttu ama ben haziranda alıştırmak isterdim kendi istediği için erkene aldık en önemlisi çocuk hazır hissetiğinde olması!biz alışveriş merkezinde wc götürüyoruz arabadada lazımlık poşetleriyle beraber lazımlıkta yanımızda oluyor
buarada arabaya biz zor biner olduk lazımlığı,oto koltuğu ,arabası oyuncakları ,çantası ....

Evet tuvalet eğitiminde çocuğun hazır olması en önemlisi.O kendini hazır hissedince çok daha kolay oluyor.

Duygu şimdi baktım pili bitmiş bizim bebeğin ama iki elindende cizirti geliyor :))
çalışıyor demekki sen değiştir onu
cis olayımız güzel gidiyor 2. Gunümüz

huhuuu needeçiniççç

bi arkadaşın olğu konuşuyoda böyleee..

gerçekten nerdesiniz..
derya senin kız alem yaa canı müzikli lazımlık istiyomuş demekkii. bk o kesin gördü biyerlerde o lazımlığı alınana kadar bekledi.yoksa yapmayacağından değil yani tekrar gözünaydın..

herkes iyi dimi yoksa bişey oldu da benim mi haberim yok haa..
duyguuuuu burayada gell. bende beklerim

merhaba...
saolun kızlar yarın geri götüreceğim..
istanbulda hava berbatt!!!
ben merake gidiorum,hahhah..
nil bugün hiç uyumadı hala koşuo..şaka gibi..

İyi geceler kizlar
Bugun bizim kiz beni cok sasirtti
Ogleden once emelerdeydik bi guzel yedi tarhana corbasi icti.ogleden sonra gene birlikteydik aburcur vs yedi.aksama pirinc pilavi yapmistim bi guzel yedi tabii babasiyla beraber
Bugun su istiyor anne sen verme onatin annesi diyor.yani emelin elinden icmek istedi falan..
Bakalim yarin nasil gececek
Duygu kis bu yakaya gelseydin bulusmaya bende gelirdim:79:

merhaba kizlar
gecenin bi vakti .....
belki beni aranizda hatirlayanlariniz vardir baya bi zaman giremedim siteye
umarim herkesler iyilerdir.
masasallah cocuklarimiz cis egitimine baslamislar ...
bizimkisi cisini yaptiktan sonra söylüyor lazimliga yapmiyor meralinde degigi gibi kendini hazir hisetiginde elbet daha kolay oluyor
birde bura da hava baya sokuk bende biraz havalar isinsin öyle acmayi düsünüyorum altini
bazi sikintilarimiz var bizimde bu aralar kayra ufak bi ameliyat gecirecek geniz eti alinacak bu ay
hayirlisiyla atlatsaydim bi

kendinize iyi bakin cocuklarinizida teyzesi kocaman öpüyor
firsat buldugum zaman gene gelirim

Günaydın kızlar, nasılsınız_?

Geçmiş olsun afacan.Çabucak atlatsın, geniz etini aldırmak aslında kolay ama sonuçta çocuğu ilaçla bayıltacaklar.İnşallah çabuk atlatır.

Hergün emellere gidin hayatım:)))))

Kız duygu gel buraya, burada hava çok güzel.Öğlen kısa kollularla dolaşılacak kadar sıcak, ama akşam üstü soğumaya başlıyor.Turistler gelmeye başladı, kadınlı erkekli, atlet şort dlaşıyorlar.

günaydın kızlar

Afacan geçmiş olsun

Meraal bende turistler gibi dolaşmak istiyorum şimdi oralarda olmak vardı

Hatice gelin yine bize bugün öğle yemeğine yeterki Eciş yesin

Deryacım hadi gözünaydın

Günaydın herkese
haticecim gözün Aydin bak yemeye başladı Ece krestede gördükçe daha rahat yiycek biraz daha sabır canım
bizim cis olayı güzel gidiyor gece bagliyrum ama 3 gecedir yapmadı baglamadigim gece yapar kesin :))
umarım böylece atlatiriz bu iside

merhaba dicem ama bakıyorumda kimse yok:82:
akşam yatmadan önce süt ve su çok tüketince gece çiş diyene kadar yaptı nasıl üzüldü yavrum yinede tutmuş lazımlığada tuttum onada yaptı
ya bizimki ne isterse onu giyiyo tabi giydiği şeylerde renk uyumu olmuyo alakasız şeyler birde kilot giymek istemiyo sizinkiler ne durumda ?
ay ben birsürü para veriyorum kıyafetlerine gidip Lc waikiki den 1-2 kıyafet alıyım dedim demez olaydım giydirmeden yıkamak için makine attım tüm kıyafetlerine boyasını vermiş aldığım pantolon ay ne şansızım tasarruf etmek bana yaramıyo:84:

Ay yazık olmuş kıyafetlere
ezgi kilot hatrina bezini bıraktı valla şirinler falan olan kilot aldim çok sevdi
kiyafetde ona sectirip kendi seçtiklerimi begendirip giydiriyorum

ay derya valla cicco ve mothercay den aldım 20 kilotu var ama 1 tane giymiyo paçalı kilot bulursam ondan alıcam bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…