2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Deryacım çok geçmiş olsun Allah korumuş, bende Onat daha 6 aylıkken kucağımdaydı düşüyordum hemde ne düşmek merdiven çıkarken ayağım takıldı nasıl dengemi sağladım hala anlayamıyorum sanki biri sırtımdan tuttu çekti beni öne düşmiyim diye aklım çıkmıştı Allah korumuştu resmen öne çakılmıştık yoksa ay anlatırken bile hatırladım tüylerim diken diken oldu kısacası çocuk kucakta düşmek ne kötü bir şeydir çok iyi bilirim o yüzden tekrar geçmiş olsun canım

Serpilcim valla senin taktiklerine azmine hayranım çok sabırlısın

serpilcim tuttum senin taktiğini!!!
ege, onat atlatmışlar hastalıklarını çok sevindim, hatice sen yazdıkça ece'de aslıyı görür gibiyim. Benimkide yemek istemediğinde kendini kusturuyor. Fındık fıstığı ağzında iyice ezip çıkarıyor, çorba da pütür varsa öğürüyor..... ahhhhhh ahhhhhh Bu aralar günde 150cc anca süt içiyor, gerçi Cumartesi pazar ben hiç takmıyorm, yerse yer yemezse yemez, uğraşırsam ikimizde üzülüyoruz...
Dery ageçmiş olsun, neyse ezgiye bişey olmamış...

Serpil senin taktiginide denicem. Esim sen yeme ben yicem deyince cildiriyo ben yiiceeem. Tabi bi lokma:) bizimki o kadar da degildi emelin dedigi gibi ama ben yedirirsem yiyordu.sinirlerim cok bozuk son zamanlarda tahammulum azaldi iice. Tabi evde hep stres esimlede tartisiyoruz bu yuzden. Biraktim bakalim .. Kizlar sizinkiler gene azda olsa sut iciyor ben gece uykusunda iciriyorum 200 ml. Yoksa yok icmiyor

huhuuu kimse yokkk.
nöbetten çıktım geldim çamaşır at as ikinciyi at bekle. çağan paşanın gönlünü yap. oyunacağa pil koy gürültüsünü dinle başım ağrıyo uykum varr kötüüüü bi nöbet geçirdim yine . sabahın 5 inde ikiz doğum geldi. 34 haftalık oyyy kadıncaza çok acıdım. tabi bizim hastanenin şartları yetersiz olduğundan hemen doğumevine yolladık ama ödüm koptu bebekler geliveriri diye.. neyse bitti şimdi çağanı kandırıp uyumamız lazım. vanın kurtuluşu bugün çarşı pazar kepenk indirmiş durumda polis tüm yolları kappatmış sabah nöbetten çıkınca eve zor geldim. gezemeyiz zaten gün öldü en iyisi yatıp uyumak. öptüm hepinizi ayyy ben sizi çok seviyorum yaaaaa buraya bakmadan edemiyorum bide yüz yüze yanısam hiç kopamıycam herhalde..

merhabaaa...

deryacım geçmiş olsun ,şükür ki kötü bişi yok..
kızlar gerçekten takmayın yemek işini gerçekten aile gerilio..
serpil geçmiş olsun...
burda da hava genelde kapalı,yağmur gelecek fecii..kocam geldi bu arada ben de yarın istanbula gidiorum:KK52:

Hanımlar ezginin bezini çıkardık bugün ama ne klozete ne lazimliga oturmuyor
iki kere cis yaptı birinde odasindaydi saat 10.30 da bir çığlık anne cis yaptım çok iğrenç diyor :)) neyse soyduk yıkadık ara ara soruyorum yok yaptım ben diyor saat birde bu kez mutfakta anne cis dedi tut yapma dedim saldi
isimiz çok zzor kilot aldım onu giymek istedi

merhabalar
bizde bugün dokrora gittik.öksürüğü önemli bişey değil ama boğazı kızarık dedi antibiyotik verdi.junior diye bi vitamin verdi arı sütü ve polen karışımı.deniyeceğiz bakalım.birde kan tahlili istedi.ona göre demir takviyesi yapacağız.
ayyy bizim kız hep boyuna gidiyor.96.5 olmuş boyu:nazar:
derya bol sabır diliyorum çiş konusu çok zor geliyor bana.

Gecmis olsun canım bizim cis olayı bitti ezgi hazır değil bizce bekliycez bakalım

teşekkür ederim derya.bence kendi istemesi lazım.artık bezlenmek istemiyorum vs.bizim kızdada hiç istek yok.mayıs ayına kadar beklicem.bakalım o zamana kadar kendi bırakırsa bezi ne ala.

birde kızlar ecenin bikaç dişinde beyaz lekelenme var.bugün sordum dra yapısal olabilir.bi diş dr.una gösterin dedi.sizlerin dişler ne alemde.bir de bizim hala 4 azı dişimiz var.
bugün ece 1 tane badem yedi tabii kabuğunu çıkardı :)) birazda sarı leblebi yedi üzümlerini bana yedirerek :))

Ezginin dişleri tamamlanali cok oldu
o beyazlık benim esimdede var dişçi bir kere ateşli hastalık mı geçirdin kucukken yada çok mu antibiyotik kullanmış ailen demişti ama bilmem ilgisi varmı?
Ya bu cis olayında napicaz bilmiyorum çünkü lazimligi reddediyor ezgi yarın cis yapan bebek birde muzikli lazimlik almayı düşünüyorum :)) kilot giymek çok hosuna gitti ama gerisi yalan

maşallah ezgiye:nazar: ne güzel
benimde dişlerim geç çıkmış gerçi annemin bütün çocukları diim 6 kardeşiz.benim dişerimdede var öyle lekeler.
ece ye bir defa antibiyotik içirdik 6 aylıktı.
bende almayı düşünmüştüm sen bi al bakalım faydasını görürseniz bende alırım.bizim bi tane tuvalet eğitimi için kitabımız var ama hiç etkisi olmadı

acele etmeyin kızlar birdenbire söyliyecekler çişlerini en geç eylülde biter bu iş :)) sonrada anneeee çişim geldi kooooş anneeeee kakam geldi koooooş , sabah bir bakıcaz yatak ıslak kaçmış çişler gece onlarla uğraşıcaz :))

Hatice bence direk diş hekimine göster hemde kontrol olmuş olur benim gittiğim dr gayet iyi biliyorsun kaçıncı dişçi en sonunda bulduk hem fiyatıda makul bence geç kalmayın

Emelcim bugün görsen zaten heryerimiz cis icinde kaldık sürekli soy yıka usutur diyede korktum iyice havaarin ısınmasını bekliycem
cis yapmaya başlıyor bacak arasını tutup anne ciss diye ağlıyor :)) is isten geçiyor tabi

merhabaa...
emelcim aramaz olur muyum ama yeşilköyde olcam nası buluşçaz???!!:KK43:
derya ii gidiosunuz ama sakın müzikli lazımlık alma orası oyun gibi olmasın,evdeki lazımlığı ortaya koy elbet her çişte sev,eceği bi yer olacak(nil koltuğun üstüne,aynanın önüne,masanın üstüne koyup işiodu)ama bağlama 1 hafta çok koştum ben soona kendine geldi herşey pes etme!!tut tutt çişii tutttt die oyun yap,1 hafta işesin idare et,kakası için de sakın bez bağlama..

Duygucum oturmuyor lazimligida klozetede aparat aldım orali değil
bu hafta evde olmayı planlıyorum belki denerim yine

slm kızlar nasılsınız

bidahaki hafta sonu evime dönücem çok şükür,özledim evimi gider gitmede bahar temizliğine çağarcam kadını dolaplarımı vs düzenliycem halılarımı yıkatcam kadını çağarcam bir hafta çok işimiz var bakalım ne olcak

ayın 12 kaanımın doğum günü 1 yaşına giriyo küçük paşam ..zaman ne çabuk geçiyo yaa kocaa bir hamilelik geçirdim sizinle an ve an paylaştım..sonra kızım doğduu 6 aylık oldu veee tekrar hamilelik büyük şokkk ..bunuda sizinle paylaştım hatırlarsınız bi hamilelik daha geçirdimm ve tekrar doğum üstünden koca bir yıl daha valla anlatırken yorulduğumu hissettim nasıl yşadım bu kadar şeyii:))))
yani özetle oğlumda yaşına giriyo kolaymıydı hayır deildi ama kızımdaki zorluğun üstüne biraz daha zorluk sadece ama hepsi bu kadarr iki çocuk iki kat zorluluk deil bence bir çocuğa göre birz daha zor dielim :)ama güzel iiki doğurmuşum kızımıda iiyiki doğurmuışum oğluşumudaa buna hiç pişman olmadım en yorulduğum en zorlandığım anlarda bile iiki varlar dedim hep.

X