2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ben spiral kullanıyorum özden, bir ara kolaltı kapsülünü deneyecektim, ama sonradan boşverdim. İzmirde kadın doğum hastanesi yapıyordu, sanırım özel dr.larda yapar.

Deryacım, çok teşekkür ederim, gönderdiğin puzzlelar geldi.Egehan çok sevinecek bu işe:)))

merhaba kızlar şu an çok mutluyum nerdeyse 2 aydan sonra oğlum bugün uyudu ve hala uyuyor ohhhh ne güzelmiş valla aldım kahvemi dolaşıyorum nette :)))))))

Ooooh inşallah tekrar alışkanlık haline getiri öğle uykusunu, gözün aydın canım:))))

oh emel ne guzel.ece yarım saat uyudu.aslında cok uykusu vardı ama benım gergın olmam etkıledı galıba.

gymborre cu arkadaşlar bu ara kargolar gümrüğe takılıyor sebebi mechul... 5 arkadaşımın takıldı hepsi gümrükte bırakrı çünkü çok maliyetli... 200 tl lik kargo 400-500 geliyor ....

fedex 150 tl evrak parası istiyor o belgeleri alıp gümrüğe gidiyorsunuz oradada belli bir miktar para ödüyorsunuz...

bu ara alımlara dikkat!!!!!!

İyi ki bu aralar bir şey getirtmemişim desene derya:))))
Teşekkürler bilgi için de.

valla bu dediklerim çok getirtenler gerçi... benimde var yolda bir tane bakalım ne olucak... bursada var arkadaşım onunda takılmış. istanbul girişlerde havalimanı gümrüğe takılıyor...

şu 20 dolar olan kargo sanırım geç gelen

ptt ile geliyormuş ama gümrüğe girmiyormuşşş... böyle devam ederse onunla getirticem...

Son düzenleme:
emelcim gözün aydın acısını çıkarır belkide uykusuz günlerinin..

egehan güzel güzel oynasın puzzllerıyla.

durusuu biraz sakin ol canım. ameliyat için gerginsin herhalde. ne zaman olacaktın unuttum ben. zor tabi durup dururken tekrar o masaya yatma fikri yanında kimse varmı yoksa tek başına mı uğraşacaksın kendinle ve herşeyle

Ooooh inşallah tekrar alışkanlık haline getiri öğle uykusunu, gözün aydın canım:))))
emelcim gözün aydın acısını çıkarır belkide uykusuz günlerinin..
egehan güzel güzel oynasın puzzllerıyla.
durusuu biraz sakin ol canım. ameliyat için gerginsin herhalde. ne zaman olacaktın unuttum ben. zor tabi durup dururken tekrar o masaya yatma fikri yanında kimse varmı yoksa tek başına mı uğraşacaksın kendinle ve herşeyle

sağolun kızlar:)

mrb kızlar

nazo demişmiydim hatırlamadım inan ama Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

bende istanbuldayım bugün gelcektim aslında ama dün gece eşim halasını kaybettiği haberini aldı o nedenle apar topar önce cenaze evine sonrada annemlere geldik eşim beni bırakıp tekrar cenaze evine gitti bugünde ikindi namazında defnettiler Allah rahmet eylesin.üzüldüm yaşlıydı,eşmin akrabasıydı,biraz sivri dilliydi ama özünde ii bir insandı mekanı cennet olsun temiz kalpliydi kend torunları olmadığı için duruyla kaana hep bişeyleer alırdı.hr gittiğimizde zorla yedirir içirirdi,çocukalrımı severken kesinlikle içten ve samimiydi.
ama ben daha çok ölüş şekline üzüldüm şeker hastasıydı ve yüksek tansiyonu vardı 40 yaşlarında bekar oğluyla yaşıyodu ve birbirlerine çok düşkünlerdi.oğlu akşam eve geldiğinde ölü bulmuş ve adam yıkıldı yaa öldüğü için yıkıldı ama ölürken yanında olmadığı için daha büyük bi yıkım yaşadı kendisini suçluyo aslında onun bi suçu yok ama bunu ona anlatamadık.ben geçen yaz eşime dedim neden halam yanlız kalıyo şekeri tansiyonu var birini tutun dedim Allah korusun bişey olur dedim :KK43:eşimde o yanında kimseyi istemiyo ooğluda tutalım anne sana bi kadın diyodu ama yok ben evimde sürekli yabancı istemiyorum diyodu oğluda şimid nie dinledim onu diyo Ayy üzüldüm yaa.
sonuçta ecel yaşlıydıda en korkutuğu şey elden ayaktan düşmekti şükür olmadı ama keşke arkasından oğlu bukadar yıkılmasaydı

çok etkilendim sanırım arkadaşlarr

Son düzenleme:
sedacım başınız sağolsun. kötü olmuş. bizde geçen yıl eşimin amcasını kaybetmiştik. yanında kimse olmadan bi otel odasında... ogeldi birden aklıma herkesten uzak yaşamayı tercih etmişti ölürkende yapayanlız olacağını hesaplamış mıydı acaba.. günlerce gelinim diye sayıklamış otel çalışanları öyle demişti o bi tek bana gelinim derdi ve ben onu çok ihmal etmiştim halanın oğlunu çok iyi anlıyorum.
allah ona sabır versin halanıza da cennet ihsan eylesin

Basınız sagolsun canım yalnızlık çok zor Allahım ölümun bile hayırlısını versin

Son düzenleme:
Basınız sagolsun canım yalnızlık çok zor Allahım ölümun bile hayırlısını versin

sedacım başınız sağolsun. kötü olmuş. bizde geçen yıl eşimin amcasını kaybetmiştik. yanında kimse olmadan bi otel odasında... ogeldi birden aklıma herkesten uzak yaşamayı tercih etmişti ölürkende yapayanlız olacağını hesaplamış mıydı acaba.. günlerce gelinim diye sayıklamış otel çalışanları öyle demişti o bi tek bana gelinim derdi ve ben onu çok ihmal etmiştim halanın oğlunu çok iyi anlıyorum.
allah ona sabır versin halanıza da cennet ihsan eylesin

teşekkür ederim kızlr Allah sizlere,evlatlarınıza vede sevdiklerinize uzun ömürler versin.hayat işte bugün var yarın yokuz.

günaydın
sevda, elagülce teşekkürler kızlar amin

özdencim hanımı falan bırak şekerim direk nazlı de :))) 3 aylık iğne heralde çünkü bende bi yaptırcaktım hem ara kanama hemde başağrısı yapıyomuş

meralcim benim kafam karışıyo ama böle bi kan hesaplaması var ama ayınıda falanda hesaplıyolar eğer aylar çakışıyolar günlerde işin içine giriyo dün akşamda yengem hesapladı ayada baktı erkek diyo çok heycanlıyım bugün tekrar kan testi yaptırcam dua edin inşallah hayırlı haberler alim şuan önceliğim sağlıklı olması cinsiyet hiç gözümde yok

sevdacım çok üzüldüm Allah büyük sabırlar versin bilirirm çok zor geçen sene dayımı sabah bi başına bulmuştuk aslında alnız değildi oğluyla yaşıyodu ama oğlu askeri gitmişti arada ananemde kalırdı ama genelde kendi evindeydi kader 44 yaşında gizli kalpten vefat etti yani Allah insanın alnına ne yazdıysa o oluyo

mrb kızlar

nazo demişmiydim hatırlamadım inan ama Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

bende istanbuldayım bugün gelcektim aslında ama dün gece eşim halasını kaybettiği haberini aldı o nedenle apar topar önce cenaze evine sonrada annemlere geldik eşim beni bırakıp tekrar cenaze evine gitti bugünde ikindi namazında defnettiler Allah rahmet eylesin.üzüldüm yaşlıydı,eşmin akrabasıydı,biraz sivri dilliydi ama özünde ii bir insandı mekanı cennet olsun temiz kalpliydi kend torunları olmadığı için duruyla kaana hep bişeyleer alırdı.hr gittiğimizde zorla yedirir içirirdi,çocukalrımı severken kesinlikle içten ve samimiydi.
ama ben daha çok ölüş şekline üzüldüm şeker hastasıydı ve yüksek tansiyonu vardı 40 yaşlarında bekar oğluyla yaşıyodu ve birbirlerine çok düşkünlerdi.oğlu akşam eve geldiğinde ölü bulmuş ve adam yıkıldı yaa öldüğü için yıkıldı ama ölürken yanında olmadığı için daha büyük bi yıkım yaşadı kendisini suçluyo aslında onun bi suçu yok ama bunu ona anlatamadık.ben geçen yaz eşime dedim neden halam yanlız kalıyo şekeri tansiyonu var birini tutun dedim Allah korusun bişey olur dedim :KK43:eşimde o yanında kimseyi istemiyo ooğluda tutalım anne sana bi kadın diyodu ama yok ben evimde sürekli yabancı istemiyorum diyodu oğluda şimid nie dinledim onu diyo Ayy üzüldüm yaa.
sonuçta ecel yaşlıydıda en korkutuğu şey elden ayaktan düşmekti şükür olmadı ama keşke arkasından oğlu bukadar yıkılmasaydı

çok etkilendim sanırım arkadaşlarr

başınız sağolsun canım!

Günaydın kızlar,
Başınız sağolsun sevdacım.Gerçekten yalnızlık allaha mahsus diye boşuna söylenmiyor.Başımıza ne geleceği bellei değil.Allah kimseyi yalnız bırakmasın, ne hayatta ne ölümde.

Hadi bakalım hayırlısı nazlıcım.Sağlıklı olsunda dediğin gibi cinsiyet hiç önemli değil.

amin meralcim en çok dua ettiğim sağlıklı hayırlı evlat olması ,
ay bu arada koca kış hasta olmadım şimdi gripmi oluyorum ne burnum kaşınıyo hapşırıyorum boğazım damağım kaşınıyo bi üşüyorum bi donuyorum eltimde hamileliğinde başında gripmiş

X