2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

daha sakinim serpilcim hala biraz şok var amaheralde kalp atışını duymadan inanmıycam
uykusuzum iki bgecedir stresten uyuyamadım

derya zor gerçekten dün doktoru aradım test pozitif sevinimi üzilimi bilemedim

bundan sonrası allaha kalmış artık. he yani maşallah istiyom deyip küt diye kaldın. ben kalksam bu işe bi 5 yıl daha verirdim herhalde..

amin inşallah meralcim evet isiyodum sadece tarihi şaştı biraz :))))

evet serpilcim Allaha çok şükür aratmadı rabbim kimseyi aratmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın defnede de böle olmuştu ama bu sefer pek sanmıyodum açıkcası

sadece bi kere korunmadık ama amaaan bişey olmaz oldu yanbi hiç tahmin etmiyodum ne yattım ne ettim yani hemen kalktım

nazocum bilir bebişin zamanını

ay kız mı olcak erkek mi acaba bak erkek olursa kaan koyma sende yeter yani başka isim bulalım :))) herkes kaan koydu ikinci bebeklere :))

bizde hadi bebek yapalık dedik hadinin 'ha' sında hamile kalmıştım bir kerede :))) o yuzden çok tırsıyorum şimdi :))

Nazli gozunaydin,zaten istiyordun marT nisan ne fark eder.kismet iste.saglikla kucagina alirsin insss.

:))) evet derya biliyo gerçekten
aynıymışız desene aman dikkat şekerim ben yumurtalar zayıflamıştır kolay kalamam bu sefer diodum ama bak benim hamile kaldığım yöntede millet korunuyo :))))))

ay yok kaan koymam görümcemin oğlu var ay bizde isim zor zaten maşallah 16 tane torun var :)))
galiba bu sefer erkek sanki öle geliyo defnede leke gelmişti ve kasığımın sağı batıyodu bu sefer sol baıyo ve belim ağrıyo
sağlıklı hayırlı olsunda....

defnenin ismide çok enterasan ben eşime bi sürü isim sayıyorum bi türlü beğenmiyo falan bigün defne nasıl dedim hoşuna gitti ve defne doğmadan 2009 takvimine baktım defnenin normal doğum tarihi 8 ocakta defne yazıyo kız ismi :))) çok enterasan eşime dedim bu bi işaret ondan başka hiç modern isim yok defnenin yanında erkek ismi gıyaseddin didüşünün artık yani takvimden koyduk desem yalan değil

haha gıyaseddin mi :)) milattan önce kalmış takvim çok hoş ya...

benim oğlum olsa ismi hazır bora :))

biliyorsun ezgide erkek diye gezmiştim 3 ay isimde bulmuştu eşim hemen :))

ay nazlı nasıl bir heyecan hamilelik doğum yeni bir nefes emzirmek ayyyy süper

bu arada ezgi buyuduğunu itiraf etti bana hafta sonu

bebegim gell dedim ben bebek değilim dedi
nesin dedim çocuğum dedi :)))

anla artık anne büyüyorum ben diyor ama bende tık yok

ay sorma deryacım akşam ağladım :))) mutluluktan hem çok zor olucak hemde çok güzel tekrar bebek kokusu dolucak ev defnenin odası hala defne vanilya kokuyo onu koklaya koklaya bi hal olmuştum inşallah ikisinede yeterim birinden birini ihmal etmem

yetersin canım yetersin allah herşeyin gücünü verir...

defne sana yardım bile eder artık getir götür işini yapar :))

Son düzenleme:
Ayy bu çocuklar çok komik yaaa:)))Demek bebek değil çocukmuş atık:)))))
Nazo, yetersin güzelim takma kafana bunu.Bebeğinle ve defneyle birlikte ailen büyümüş olacak sen yorulacaksın ama anneler bi şekilde hepsine yetiyor:))

saolun kızlar iyki varsınız
kızım şimdiden yardım ediyo bana sofra kuruyo yatağını topluyo

derya senin kız çok hoş yaaa
görmeyi çok isterdim doğrusu
nazoo maşallah kızına abla olcak yaa olgunluk çökmüş gerçi zaten usluyduu
benim çağanla çok iyi anlaşırlardı herhalde...
oğlumunda maşallahı var ne diyimm

offf ders çalışmak için çağanı ayşeye bıraktım. saatlerdir pc başındayım. sırtım boynumkopuyo. ama bitmediiiiii bitmeyecek.
gidiyimde oğlumu alayım artık..

sağol serpilcim iyiyim sen nasılsın?
sonucu yarın alacam bakalım inş bişey yoktur
sana da geçmiş olsun ağrıların için
nazlıcım hayırlı olsun inş sağlıkla kucağına aldığını da okuruz
herkese iyi akşamlar bu arada

X