2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Nazlıcım, inşallah hamile kalmamışsındır.Belki stres yaptığın için gelmemiştir.

benım ısmım de özden.cok memnun oldum nazlı hanım yavas yavas ısımlerınızı öğrenirım ıns.stressten gecıkmıs olabılır cok fazla düsünmemeye calısın malum bız kadınları en ufak bı üzüntü etkıleyıp regl duzenımızı bozabılıyor

özden hoşgeldin demişmiydim demediysem de hoşgeldin..
duygu bu veletlere yaranılmaz valla.. iki günlük işnsanlara değişiveriyorlar annelerini...
yook yok ana yeri başkadır. bize kapris yapcaklar tabi insan hep en sevdiğine eziyeteder..
durusuu geçmiş olsun canım. hayırdır bu ne fıtığı. hangi hastaneye gittin. özele gittiysen bide devlet hastanesine git. hatta ben olsam bulunduğun yerde askeri hastane varsa gider oraya kontrol olurum. hastadan maddi beklentisi olmayan tek kurum askeri hastaneler kaldı çünkü..
ben bu sağlık sisteminden sonra doktorların koyduğu tanıdan bile şüphe eder oldum malesef..

nazo tabi sen bilirsin ama ben olsam testi yapmazdım. yapınca olacak herhangi bişey değiştiremeyeceksin sonuçta. kusurlu bebek doğmaz doktorunda söylemiş öyle bir sistemle kuruluki bedenlerimiz kötü olanı imha ediyor. eğer kusurluysa doğmayacak nasılsa öğrenip üzüleceksin demoralize olacaksın ee ne gerek var o zaman. özürlü çocuklar niye var dimi. işte asıl mucize onlar bence. herşeye rağmen mücadele edip ana rahminde tutunmayı başaran asıl kahramanlar onlar. çok aacıdır ana baba için ancak herşeye rağmen hayatta kalmayı başaran hepimizden çok hayata sarılan asıl mucizeler onlar.
gecikmene kullandığın ilaç bile sebep olmuş olabilir..
bide sen tarih konusunda şaşırıyorsun ara sıra öyle de olamaz mı..
canını çok sıkma lütfen allah sana sağlıklı sıhatli bi bebek daha verir inş..
papyrus uygun bi zamanda siteyi inceleyeceğim. teşekkür ederim paylaştığın içinn..bu arada tekrar hoşgeldin. hala y.dışındamısın döndünmü..

oğlum şu an kendi başına banyo yapıyo. bu herşeyimi kendim yapcam hevesleri yok mu..
2 senedir her banyomuzu kabusa çeviren çocuk şu an yok. suyu açtım banyoya bıraktım az önce eşim gidip bakmış bizimki kafasını şampuanlıyormuş. ben suyu ayağına tutsam kıyameti koparıyo. neyse canım napalım bundan sonra kendi yıknasın..

serpil meral özden çok saolun kızlar
henüz test yapmadım defneyi parka götürdük hava çok güzeldi ama parktan zor çıkardık ağladı parta didicem diye ordan avm.ye gittik hanımın o beğendiği oyuncağı aldık azda olsa kafam dağıldı ama yinede aklımın bi köşesinde sürekli
serpilcim bu sefer eminim tarihten tele kaydetmiştim

merhabaaa..
meralcim kabatmışım görmemişim mesajını kusura bakma,iiyim dielim sen nasılsın???
sizler nasılsınız??

ya kızlar öğlen çok ağrım olduğu için yatmıştım. çağanda almış tükenmez kalemi koltukları karalamışta karalamış. eşimde bilgisayarın başında son anda farketmiş. ama siliyim falanda dememiş. az önce gördüm şok oldum . siliyorum siliyorum yok olmuyor. bilen varsa yazsın nolur nasıl çıkar bu tükenmez kalem....

iyı aksamlar .serpil ecenın kıyafetlerınde oluyodu tukenmez kalem kalıp sabunla sıcak suda çıtıleyerek yıkıyodum.hemen cıkıyodu bı dene ıstersen.

nette araştırdım. saç spreyi diyo.denedim hiç denenmemiş yerlerde süper çıkardı. ama diğer ryerlerle o kadar uğraştım ki ixirle lokla ama olmadı. üzerine sıktım saç spreyini ama oralarda pek faydalı olmadı. kurusun bidaa deniycem sizin yöntemleride deniycem saolunn

bu arada gecmıs olsun dıleklerınız icın tesekkur ederım. Bendekı fıtık sezeryan sonrası ıc dıkısten kaynaklı.ozellıkle regl donemımde agrı yapıyo.kesın amelıyat dedı dr.tekrar olursa dıye korkuyorum. nazlı sanada gecmıs olsun.

çok çok geçmiş olsun canımm olman şartmıymış yani okadar ileri boyuttamı seni çokmu etkiliyo seni.
yok yere neden sezeryan oldunki ben kaçırmışım

Tesekkurler sevdacim.o donemde fazla yazmiyordum ondandir.hamileligimin36.haftasinda kafasi buyuk dedi dr.bizde kararsiz kaldik.ozellikle esim sezeryan konusunda cok israr etti.
Sezeryan karari verdigimizde baska bi dr.a gittik.o normal dogm yapabilecegimi soledi.ve kafasi. Buyuk degildi ki halada ecenin kafasi kucuk :))
Oyle iste kararsizlikar icinde verilmis bi karardi.

sepetci yok canım evimdeyim sonunda insanın evi gibisi yok anne -baba evine bile sığamıyorsun yeri geldiğinde.
güzel bir kamyaya benziyordu bende paylasayım dedim .

benım kızımda duvarları karalamıstı tükenmez kalemle aklınızda olsun cif cok güzel cıkarıyor ama koltukda hıc denemedım

merhaba kızlar

komşum geçmiş olsun yarın uğruyacağım sana konuşuruz uzun uzun

Nazooooo kaç gün geciktin eğer 3 günse üzülme bu ay şubat 28 çekti onu hesaplamadın sanırım geçen ay hangi günde olduysan bu ayda ya aynı gün ya 1 gün sonrası olursun :) mesela ben geçen ay 14 şubatta olmuştum bu ay şimdi 14-15 martta olurum

Serpil benim evin her yeri kalem artık temizlemiyorum valla bıktım ben sildikçe daha çok çiziyor

emellll naperrr???
ben bel fıtığı sanmıştım canım,o acıya da dayanmak zordur..
heheh benim evide de her yer boya ama nası çıkar bilmiorum..

regl konusu beni de gerdi ama bugün dank etti 28 çekmesi şubatın,korkmayın...:))

arkadaşlar 8 aylık bebeğimin bıngıldak çapı 4*4 müş. doktorumuz biraz büyük dedi, d3 fazla ver dedi, böyle sorun yaşayıp zamanında kapanan var mı

arkadaşlar 8 aylık bebeğimin bıngıldak çapı 4*4 müş. doktorumuz biraz büyük dedi, d3 fazla ver dedi, böyle sorun yaşayıp zamanında kapanan var mı

bizim bıngıldağımız erken kapanmaya başlamıştı bizde de d3 ü kesmiştik 6 aylık falandı sanırım kapandığında

emellll naperrr???
ben bel fıtığı sanmıştım canım,o acıya da dayanmak zordur..
heheh benim evide de her yer boya ama nası çıkar bilmiorum..

iyiyim Duygucum senden naber nasılsın Nil nasıl , ben anlamadım sizin şu Ankara işini oraya yerleşecekmisiniz yoksa alalımda evimiz olsun nasıl olsa ileride gidicez mi diyorsunuz :)

bu arada günaydın kızlar nasılsınız , akşam İbrahim Tatlısesi başından vurmuşlar duydunuz mu kritikmiş durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…