2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaz gelsin bende akşamları babasıyla dışarı göndercem. erkek erkeğe takılsınlar biraz..
meral valla hastalandıklarına değil değişen huylarına üzülüyorum derdi bi arkadaş. hmen huy değştiriyorlar dimii

ay amaaaan dikkat et serpilcim bi arkadaşımda çıkmıştı önce ağzında sonra göz çevresinde sonrada genitale sıçramıştı offf çok kötüydü tedavi süreci seni korkutmak istemem ama içten kaşınıyodu ve idrar yanarken asitten bağarıyodu resmen gece ağrıdan uyuyamıyodu yanılmıyosam onunkine hermes demişlerdi ama umarım sende o tarz bişey çıkmaz ve erken teşhisle hemen kurtulursun bu sıkıntıdan behçetin nedenide stres biliyosun dimi

iyi akşmalar kızlar
emelcim geçmiş olsun onata mr benim için,başıma çok şiddetli ağrılar giriyordu geçen hafta 5-6 gün sürdü doktora gittim mr çektir dedi onun için de randevu almıştık ertlettik yarın gideceğiz inş
serpil sana da geçmiş olsun ağız yaralaında hep behçetten şüpheleniyorlar değildir inş
bizim burası baya kötüydü canım bursadan gelen arabaları salmamışlar jandarmalar geri döndürmüşler
bizim ilçe uludağın arka eteği ama bugün bayağı açtı yarın rahat gideriz inş
2 gün tatilden sonra bugün sınıflarda 3-4 kişi vardı:))
bu arada diğer hastalara da geçmiş olsun
serpil çağanla ceylin hemen hemen aynıymış kilo bakımından

ahu kızına talibim canım. bizimkini bu ebatlarla bi ceylin kabul eder herhalde..
yoksa milletin kızının maşallahı var çağanımı beğenmezler..

yarın bi daha gitcem teste bakcak sonra pazar gün bi daha.
valla idrar yaparken yanmasıyla hissettim bende bu bi ay içinde ikinci oluyo. bakalım nasip..

Dünürüm napıyosun unuttunuz mu bizi bakim???onatım hasta mı oldu çok geçmiş olsun allah şifa versin

dünürüm unutmadık aklımızdasınız bizde hastalandık falan ya sabah okuduklarımın yarısını unutmuşum senide atlamışım kusura bakma , saol geçmiş olsun dileklerin için, hastalanıyoruz biraz sık sık deryanın dediği gibi yaz gelsinde rahatlayalım

Gerecene hoşgeldin canım

Serpilcim çok geçmiş olsun umarım hemen tedavi ile geçer

Ahucum sanada geçmiş olsun bende de bir ara vardı başağrılarım aylarca sürdü benden de hemen mr istemişti dr ama temiz çıktı stres kaynaklı demişti

ooomaşallahburda ikinciolan ve hamile olan arkadaşlarımız var bende bu ay bırakmayı düşünüyorum bakalım
herşeyden yiyosa daha ne istiyosun

emzırmeyı mı bırakacaksınız kadınlar kulübüne üye olalı cok olmustu ama böyle güzel muhabbetlerın oldugunu bılmıyor dum keske daha önceden kesvetseymısım:) sizlerı

Gerecene hoşgeldin canım

Serpilcim çok geçmiş olsun umarım hemen tedavi ile geçer

Ahucum sanada geçmiş olsun bende de bir ara vardı başağrılarım aylarca sürdü benden de hemen mr istemişti dr ama temiz çıktı stres kaynaklı demişti

hosbuldum valla hepınız cok sıcak ınsanlarsınız:)

iiler canım uyuyolar duru gidiyo evet babasının yanına hergün mutlaaka gider buda bana ii geliyo her ne kadar kaan evde kalsada yinede duru yokken biraz dinleniyorumyaz gelse daha çok gitceklerde şimdi kış sadece eczanede zaman öldürüyolar

geçmiş olsun canım ne testi kötü biş deildir umarım

Allah bağaşlasın yavrularını benimde iki bebeğim var biri 26 aylık diğeri 11 aylık ikiside çok tatlılar maşallah.

amın hepımızınkını Allah bagıslasın

hepınıze bısey sormak istıyorum kızım bı kac gundur cok ınatcı her seyı ben yapcam havasında daha öncelerı böyle bı cocuk deıldı gayet uysal bı kızdı ama bu aralar benı delırtıyor örnegın tokamı tak dıyor takıyorum nıye takdın dıye kızıyor aslında sakın olup onu anlamaya calısıyorum ama bazen ben de doluyorum sizlerde de böyle sorunlar var mı :KK52::KK52::KK52:

serpilcim valla verdik gitti zaten bu topikte herkes birbiriyle dünür
ama benimkini çelimsiz diye alan olmamıştı:)) iyi oldu valla
bizde kendimize göre minik bir erkek bulduk daha ne isteriz:))
emelcim inş benim ki de temiz çıkar bakalım korkuyorum biraz:KK43:(
gerecene hepsinin öyle zamanları oluyor canım olur olmaz herşeye ağlıyorlar

TABİKİ KİMSE YOK. biz buralardayız. oğlumla dışarı çıktık bisikletinide çıkardık. ilk defaaa
dışardan eve gelmek istemedi ağladı zırladı zorla soktum eve. bu sefer bisikleti kapını önünde bıraktım bırakma diye ağladı. ama ne ağlamak. babacım babacım deyip ağlıyo ebnde aradım babasını verdim eline bi güzel şikayetetti rahatladı. sonra geldi yanıma öptü beni barıştık. şu havalar ısınsada rahatlasak vallaa..

akşam arkadaşlara gitcez. 6 yaşında bi kızları var. çağanla aralarında bşi geçmişti. 3 ay olacak görüşmeyeli ama çağan hala hatırlıyo ve anlatıyo. bakalım akşam nolacak. merakla beklemedeyim.

mrb kızlar ii hafta sonları

hepınıze bısey sormak istıyorum kızım bı kac gundur cok ınatcı her seyı ben yapcam havasında daha öncelerı böyle bı cocuk deıldı gayet uysal bı kızdı ama bu aralar benı delırtıyor örnegın tokamı tak dıyor takıyorum nıye takdın dıye kızıyor aslında sakın olup onu anlamaya calısıyorum ama bazen ben de doluyorum sizlerde de böyle sorunlar var mı :KK52::KK52::KK52:

canım bizdede var aynı sıkıntılar ama genelde kızgın ve ağlamaklıysa yapıyo o dediklerini önce yap die ağlıyo sonrada nie yaptın die normal sıkıntılar bunlar ama geçicek inşallah

iyi akşamlar kızlar
hiç keyfim yok.annemi istiyoooruuummm :KK43:
bugün dr.a gittim fıtık ameliyatı olacağım :KK14: eceyle nasıl olacaksa bilmiyorum.ameliyattan sonrada dikkat etmem gerekiyormuş.tekrarlamaması için.
offf yok yere sezeyan oldum hep pişmanlık duygusu vardı buda üstüne tuz biber oldu..

uzun bir süredir giremiyordum eşimin görevi nedeniyle yurt dısındaydık.(oooffff cok zor)....

HABERİNİZ VAR MI?
HİPP Türkiye, derneğimiz yararına Adım Adım Büyüyorum isimli bir sosyal sorumluluk projesi başlattı…
Tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Özge Özberk’in de verdiği gönüllü destekle hayata geçen proje sonunda açılacak sergiden, elde edilecek gelir de, uzun zamandır inşasıyla uğraştığımız eğitim binamız ve yapmayı planladığımız Rehabilitasyon Merkezi binalarının yapımına aktarılacak. Proje sayesinde, özel eğitime muhtaç bir çocuğun dışında kaldığı sosyal hayata doğru rengarenk bir adım atmasına katkı sağlanmış olacak…
ÖZEL EĞİTİME MUHTAÇ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EN RENKLİ PROJE…
Proje, HiPP ve Eram Sosyal Sorumluluk Projesi adresindeki formun doldurulması ile başlıyor. Başvuruda bulunanların posta adresine gönderilen 6 adet kağıt ve parmak boyalar bir sonraki aşamayı oluşturuyor. Gerisi çocukların ayda bir kez alınacak ayak izlerine ve hayal gücüne kalıyor. 6 ayın sonunda, toplanan boya çalışmaları, derneğimiz yararına düzenlenecek sergide satışa sunulmak üzere toplanıyor.
HAYDİ TIKLAYIN…
Katılımlarınız için HiPP ve Eram Sosyal Sorumluluk Projesi adresine bekliyoruz…
güzel bir kampanyaya benziyor walla beni heyacanlandırdı basvurdum umarım sizinde ilginizi çeker.

iyi akşamlar kızlar
hiç keyfim yok.annemi istiyoooruuummm :KK43:
bugün dr.a gittim fıtık ameliyatı olacağım :KK14: eceyle nasıl olacaksa bilmiyorum.ameliyattan sonrada dikkat etmem gerekiyormuş.tekrarlamaması için.
offf yok yere sezeyan oldum hep pişmanlık duygusu vardı buda üstüne tuz biber oldu..

çok çok geçmiş olsun canımm olman şartmıymış yani okadar ileri boyuttamı seni çokmu etkiliyo seni.
yok yere neden sezeryan oldunki ben kaçırmışım

merhabaaa:)))
nassınız işallah???
ay dün çokkk hastaydım ben gelemedim:KK43:(ösledimm:))
canım hoşgeldin sen de:)
canım fıtık ameliyatları artık çok rahat ama bana dr arkadaşlar hiç tavsiye etmiolardı ,iice araştır derim,bi de çok geçmiş olsun:KK43:
nil iice sayko oldu sabah 6,5 taq kalkıp servisini istio..haftasonu nerden bulayım ben okul!!!
o kadar çabalıorum gene beğenmio beni,aynı kitabı arka arkaya 50 kere okutuo gene de yaranamıorum:KK35::KK37:

günaydınlar,pazar pazar kimse yok duygu senle benden başka:))))Geçmiş olsun sana.Nil nasıl_?
Nasılsınız kızlar?
Geçmiş olsun serpil, inşallah kötü bişey çıkmaz.Bir an önce geçer.
Ya canım sna da geçmiş olsun, illa olman gerekiyor mu fıtık ameliyatı.

merhabalar
gerecene adın ne benim nazlı biz burda o kadar samimi oldukki isimle hitap ediyoruz bana kısmet olmadı ama yüzyüze görüşenler bile oldu övünmek gibi olmasın sayfamız güzeldir :))) seviyeli sohbeti bol
ben korunmayı bırakmaktan bahsediyodum malesef emziremedim sütüm gelmedi benim 3 günlüktü mamaya başladık 4 ay mamayla beraber emdi ama çok çok azdı 4 aydan sonra kendiliğinden bıraktı

şimdi diyceksinizki bu pazar pazar ne arıyo burda canım çok sıkkın kızlar dua edin bana dün göğüs ultrosonu çekirdim şükür temiz çıktı artık kontrollerim 2yılda bir sonra kadın doğuma geçtim smear sormaya neyse oda temiz çıkmış fakat geçen hafta başı aramıştı doktorum rahim ağzında iltihap varmış antibiotik vermişti hem bana hem eşime çift taraflıdır sende varsa onda da vardır ikinizde kullancaksınız demişti fakat çok kuvvetli bi ilaç bizde bi kere korunmadık eşimle ama ihtimal vermiyodum bişey olduğuna fkat dün adet olmam gerekiyo hala tık yok ve bu ilacı gebelikte kullanmak çok sakıncalıymış birazdan test alıp yapıcam doktorum eğer gebelik varsa ve etkilediye zaten düşük olur bünye tutmaz diyo ama etkilemediyse gebelik devam eder korkmana gerek yok ama ben dünden beri çok stresliyim bütün gece uyumadım dön sağa dön sola şimdi hamileysem sevinimi üzilimi ya etkilediyse ve düşük olcaksa offffffffffffffffffffffffffffffff bilmiyorum
çok uzattım kafam karmakarışık burda da karışık yazdım galiba
neyse bana dua edin kızlar hakkımda hayırlısı

bu arada eğer regl olursamda doktor bikaç ay beklemen dahba iyi olur dedi böle bi rahatsızlıktan onra hemen gebelik önermiyoruz dedi bakalım bikaç gün içinde duruma göre değerlendirme yapıcaz tekrar görüşücez dotor bi iki gün daha bekle dedi ama ben dayanamıycam bugün test yapim diorum

Son düzenleme:
X