2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Evet yaaa haklısın serpilcim.Orada isterse dr. işim çıktı desin:)))Sırada bekletsin insanları:))
Valla şimdi özellerde aynı oldu dediğin gibi.Normal sgk lılar da gittiği için.Aslında özel hastane var burada, ama egenin durumu ağır değil diye gitmek istemedim.2 ilaç yazacak, onun için o kadar para vermeyeyim dedim.Bi,rde özele güvenemiyorum, bazı dr.lar antibiyotik yüklemeye çalışıyorlar, hiç bişey olmasa bile kendilerini güvene almak için.
Neyse ki yaz gelmeye başladı, o yüzden bu poliklinikte açıktı.Yoksa kışın kapatıyorlar.Şimdilik sadece sahibi olan dr. var, ama olsun.İşimi gördü sağolsun.Birde komşumuz olduğu için her an ulaşabilirim.

merhabaa...

egeciğime çok çok geçmiş olsunnn..devlet gerçekten sinir bozucu..ben de elimden geldiğince cazgır oluorum gidince:KK36:

deryaaaa yapma ya:KK52:

serpilcim git valla kırmadan da düş bişi olmaz..biz nerdeyse 4 yıldır ılgazın dibindeyiz 1 kere gittim o da arkadaş ziyaretine:KK52::KK52:100 tane kayak hocası arkadaşımız ama yok yok..taşınıoruz ya seneye kayağa getirir burak otele:KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:

Öyledir zaten:)))Ben uludağın dibinde 2 sene oturdum, bir kez çıkmadım.Şimdi gezmeye gidelim diyoruz:)))

Sağol canım bu arada:))

Son düzenleme:
valllaa bizde 5 yıl istanbulda yaşadık.ama orda yaşarken görmediğimiz yerleri vanda yaşarken gittiğimiz 3-5 günde gördük. komik dimi.
şimdi vandaykende bu tarafları gezelim diyoruz ama olmuyor. insan kara yolculuğunda korkuyor buralarda istemeden. dağlar tüneller bide eskiden kalma bendeki korku yolu keserlerse falan filan. ama buralarıda gezmek lazım yaaa.
doğa harikası yerler var...aslında....

hahhaha hepimiz aynı olmuşuz :)))
valla ben 19 yılımı istanbulda geçirdim ama bikaç yer dışında bilmem,nası bileyim zati...
off ankaradan ev bakıorum ya nası bulucam istediğim gibi bi ev??

hayırdır duygu ankayayamı taşınıorsunuz.
orada mı yaşayacaksınız artık..
ev kira mı arıyorsun satılık mı..

haa birde istanbulda indirim mağazaları nereler var. outletler falan...212 dışında..

günaydın kızlar
tüm hastalara geçmişolsun
geçmiş kandilinizi ve sevgililer gününüzü kutlarım
alisha Allah kabul etsin canım bizlere de dua et özellikle minik egeciğimin sağlığına
serpil vanda nereye kayağa gidiyorsunuz bizde sarıkamışa gidiyoruz geçen yıldan beri.burda başka yapacak sosyal aktivite yok.sadece kışın kayak var.ben baya öğrendim yarın bizde kaymaya gidiyoruz.siz neden vandasınız canım?bizim gibi doğu görevi falanmı?

Son düzenleme:
doğu görevi evet eşim askeri doktordu.burda emekli oldu. şimdilik vandayız. gitme fıesatı kolluyoruz. siz nerdesiniz ne zaman gideceksiniz yakınsanız vana da beklerim abalı kayak merkezi geçen yıl açıldı pist çok güzelmiş bide burayı deneyin gelinde..
hayırdır egeciğin nesi var..

doğu görevi evet eşim askeri doktordu.burda emekli oldu. şimdilik vandayız. gitme fıesatı kolluyoruz. siz nerdesiniz ne zaman gideceksiniz yakınsanız vana da beklerim abalı kayak merkezi geçen yıl açıldı pist çok güzelmiş bide burayı deneyin gelinde..
hayırdır egeciğin nesi var..

canım bizim de öyle eşim astsubay başçavuş.kars merkezdeyiz.1,5 yılımız kaldı burda.bu arada hatırlıyorsan meslektaşız.bu ara arabayla şehir dışına çıkılacak zaman değil sen de biliyosun bu taraf kar buz hep.ama oraları gezmeyi çok isterim bende belki yaza inş.bizde sarıkamışa gidiyoruz kaymaya 5 tane pist var ve burası kristal karı ile dünyanın sayılı pistlerindenmiş.bende beklerim burası daha büyük pist.egeciğin safra kesesi taş dolu canım

Son düzenleme:
günaydın kızlar
hasta bebişlerimize geçmiş olsun.bizde atlattık arada öksürüyo ama genel olarak iyi.son hız kudurmaya devam.
nazlıcan sizede çok geçmiş olsun inş en kısa zamanda sağlığına kavuşur minik ege.
sizler kaymaya gidiyorsunuz biz burda daha karı göremedik televizyondan görüyoruz :)

durusuu sağol canım
kaymak gerçekten çok eğlenceli ama şehir içinde hiç hoş olmuyor.kapımın önü yaklaşık 4 cm kalınlığında buz.yollar desen öle buzlu sıkıntı yani.

nazlı sen çalışıyor musun.
canım allah egeye sağlık sıhhat versin inşallh. insanın canından can gidiyordur eminim. ne onlara ne de bize hastalık uğramasın inşallah..

merhaba kızlar

nasılsınız bizde iyiyiz uzun süredir giremedik

Duygucum hayırdır ne evi bakıyorsunuz Ankarada orayımı yerleşeceksiniz

hatice naber uyudumu ece ? biz hala ayaktayız bıraktım ya artık yoruldum valla şuan salonun ortasındaki koca halıyı kaldırmakla meşgul ...

iyi geçti cuma günleri ders oluyor ya daha güzel geçiyor o kadarda yorulduk orada ama banamısın demiyor yani seninkide geç kalmış bugün

nazlı sen çalışıyor musun.
canım allah egeye sağlık sıhhat versin inşallh. insanın canından can gidiyordur eminim. ne onlara ne de bize hastalık uğramasın inşallah..

evet çalışıyorum sağlık müdürlüğü personel şb. deyim.bir süre sonra ücretsiz izin almak niyetindeyim.annem gidince egeye bakmak için
amin inş.ameleyat gerekmeden düzelir umarım.

Son düzenleme:
ne guzel bızımkıde evde hıc durmadı ama yorulmayı bılmıyorlar daha ))) dun gece hıc uyanmadı ece sabahta 8 bucukta kalktı o yuzden

X