2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun egeyle ezgiye.

suyla oynamayı çağanda çok seviyo. kısıtlamıyorum lavabonun önüne kalın havlu koyuyorum artık çağanoın üstü ıslanana kadar zaman kazanmış oluyoruz. ama son zamanlarda havluyu lavaboya tıkıp lavaboyu ağzına kadar suyla doldurmaya başladı tam taşmak üzereylen yakaladım geçen gün yakaladımda denmez gelip haber verdi çıkaramamış havluyu geri.:))

ayşegül iyi yapmışsın kadın işini. çok işine yarıyor insanın. malesef ben alamıyorum. bitane bulmuştum tertemiz bi kadındı işini de çok beğeniyordum ama kocası göndermiyo artık çaresiz kendim yapıyorum daa bazen çıldırasım geliyo.....................ama kimseyede güvenemiyorum

sevgilileriniz hediye aldımı hanımlar :))))

aa fiiliz naptı acaba doğumgununde üzülüyordu eşim unuttu diye...

benim iş yerime çiçek geldi. hayrett ettim eşim öyle göstere göstere bişeyler yapmazdı çıkarken bile çiçekleri gazeteye sarardı komik adam işte neyi takıyosa....

:))) süper benim çiçek akşam 9,30 da ancak geldi yogunluktan.:))

birde begendiğim bir kelepçe bilezik vardı onu almış...

bende eşofman takımı almıştım adidastan .... erkeklere hediye almak çok zor...

allahtan özzel gunler varda hediye çiçek görüyoruz...

bu sabah diyorum ki erkek olsaydım karımı çok mutlu ederdim ben:))...

bugunde iş yerine gönder çiçek butun gun işteyim evdeki çiçekleri göremiyorum dedim :))

çiçekçiği arayıp sipariş vermeye üşeniyor iş sanıyorlar valla sinir oluyorum :)))

Benim çiçeğimde ancak akşam 10 da geldi:))))Önce arabada unutmuş, tekrar arabaya gidip aldı geldi:)))))

slm kızlar ii birgün diliyorum hepinize

merhaba...
ehhe 15 gün ceylini bozmuştur kesin...hoşgeldiniz,güle güle giyinin:)))
canım yatak takımın ve tüm malzeme ağaç..indirimle bile bayaa pahalıydı:emir_bebek:aslı 80*190 di biz90*190 yaptırdık,bebek yatakları 80 oluomuş biz içine tek kişilik yatak alıp koyduk..memnunum ben bakıorum netten bulursam atacağım linki..
derya inanmayın kastamonululara..burda bile köylüler kendi malını satmıo:KK50::KK37:
off nil de hasta ilk defa kendi içti şurubu ne kadar kötüyse artık,hep kollar bacaklar tutulur ,şırıngayla verilirdi:KK28:

bulursan at cnm sevinirim ben baktım dün bulamadım var ama çok kötü modeller ve belli ağaç kalteside yok hiçbirinde sadece bir model fena deildi hani 750 dediğim ama dahada çeşit görmek istiyorum ben :))ama sendekinin güzel bişi olduğu belli zaten güle güle kullansın nil'im

:))) süper benim çiçek akşam 9,30 da ancak geldi yogunluktan.:))

birde begendiğim bir kelepçe bilezik vardı onu almış...

bende eşofman takımı almıştım adidastan .... erkeklere hediye almak çok zor...

allahtan özzel gunler varda hediye çiçek görüyoruz...

bu sabah diyorum ki erkek olsaydım karımı çok mutlu ederdim ben:))...

bugunde iş yerine gönder çiçek butun gun işteyim evdeki çiçekleri göremiyorum dedim :))

çiçekçiği arayıp sipariş vermeye üşeniyor iş sanıyorlar valla sinir oluyorum :)))

:))) kıs hem çiçek hem bileklik daha ne istiyon allahtan kork adam ne güzel düşünmüş maşallah evdeki çiçeği alıp bide işyerine göndersin tamam işte ota iki kez para vermesin adam :p gerçi sende düşünmüşün bizdede çiçek eve geldi bide leptop almış küçüklerden istiyodum zaten ii oldu durudan kaçırması daha kolay olcak inşş

Benim çiçeğimde ancak akşam 10 da geldi:))))Önce arabada unutmuş, tekrar arabaya gidip aldı geldi:)))))

:)) bu erkeklerr zaten sırf bizim çenemizden yapıyolar sanki :))

Son düzenleme:
bende istiyorum o küçüklerden ama ben öyle şeyleri ev in ihtiyacı deyip kabul etmiyorum

istediğim bulaşık makinesini almış ama zaten alıcaktık onu dedim kabul etmedim :))))))

böyle bu işler rahmetli bir amcam vardı kocanın iki küpü varsa birini kır kızım derdi dışarı gitmeye fırsatı kalmasın :)))))))))

bende harcıyorum acımıyorum :))

Son düzenleme:
tabi canım kesinlikle haklısın. evin ihtiyacı başka hediye başka..
çok kızarım öyle bişey yapsa o an alacak ekonomik gücümüz yoksa hiçbişey alınmaz bir öpücük tatlı dil yeter ama sıkıştırıp bulaşık makinası falan ııııııııı
ama net book kişisel bak onu kabul edebilirim gerçi bizimki bana aldı bikaç ay önce işten de rahat rahat girebiliyorum bu sayede
vınnımıda ödüyo daha ne istiyim dimi...

merhaba kızlar

meralcim geçmiş olsun şu sıralar yaygın olan hastalık öksürükle başlıyor zaten

Derya amcanın lafı çok güzel ve hakikaten de doğru

bende hepinizin geçmiş kandilini ve sevgililer gününü kutluyorum

bende istiyorum o küçüklerden ama ben öyle şeyleri ev in ihtiyacı deyip kabul etmiyorum

istediğim bulaşık makinesini almış ama zaten alıcaktık onu dedim kabul etmedim :))))))

böyle bu işler rahmetli bir amcam vardı kocanın iki küpü varsa birini kır kızım derdi dışarı gitmeye fırsatı kalmasın :)))))))))

bende harcıyorum acımıyorum :))

amcan doğru demiş canım o tarz bişeyi bende kabul etmiyorum yani evin bir ihtiyacını bana hediyeymiş gibi alamaz zaten eşimde almaz böyle konularda düşüncelidir bişeye karar vermeden önce bolcaa düşünür huyumu bilirr:))ama leptop benim kişisel bir ihtiyacım almak istedim ama gidip bakmaya araştırmaya fırsat bulamamıştım

ya filiz nerelerde acaba diyete başlamıştı nasıl gidiyo acaba bende merak ettim:)

ayyy bir sürü kişi var görünen ama sohbet kısır kalmış...
gidiyorum geliyorum iki satır...
çok mu alışıtık yoksa birbirimize bak konuşacak konu kalmamışş..

kızlar tübitağın erken çocukluk dönemi kitapları var. hiç baktınızmı bilmiyorum ben almıştım geçenlerde çok hoşumuza gitti. seti tamamlayalım dedik. 3-6 yaş ama çağana uydu. büyük şhtimalle sizinkilere de uyar bol resimli kısa anlatımlı hatta kendi anlatımınızla çeşitlendirebileceğiniz tarzda. kesinlikle tavsiye ederim. tübitak gov dan bakabilirsiniz.

çiftlikte kitabı var bizde bide denizdeki 1001 şeyi bulun var.

çağanın odasına evde eskiden printeri filan koyduğumuz aslında tv ünitesi gibi küük bi dolap vardı. alçacık bişey. onu koydum raflarına kitaplarını yerleştirdim amann nasıl hoşuna gitti. koridora kitap yayma huyundan da şmdilik vazgeçti. eskiden büyük kitaplığa koyup bir raf ayırmıştım ama kendine ait olunca daha da hoşuna gitti sanırım..

ne güzel yapmışsın serpil aslında bende odasında olsun istiyorum kitaplığını ama odamız çok ufak bende salondaki kitaplığın en alt rafını ayırdım ona her gün karıştırıyor kendi rafını okuyor yine yerine koyuyor :)

Serpil baktım şimdi siteye bende de var dişhekiminde, doktorda, hastanede, yavru köpek, rüzgarlı bir gün, karlı bir gün bir kaçı daha ama ben seri olduğunu bilmiyordum bende tamamlayayım bari güzelmiş saol haber verdiğin için

naber aysegulcum naz nasıl sen nasılsın...

kadın iyi ya valla haftalık geliyor benimki elim ayagım yani...

zaten 6 da evde oluyorum ezgiyle ilgileniyorum böylelikle temizzlik ütüyle ugraşmıyorm
iyiyiz cnm napalım evdeyiz bu aralar ya da dedesinde yalnız bırakmıoruz.ben de haftada 1 anlaştım ama ütü yaptıramıycam heralde çok yavaş ya şu ana kadar sadece camları sildi ve 2odayı yaptı daha 2 oda, salon, mutfak , banyolar ve koridor var:)
geçmiş olsun egeyle ezgiye.

suyla oynamayı çağanda çok seviyo. kısıtlamıyorum lavabonun önüne kalın havlu koyuyorum artık çağanoın üstü ıslanana kadar zaman kazanmış oluyoruz. ama son zamanlarda havluyu lavaboya tıkıp lavaboyu ağzına kadar suyla doldurmaya başladı tam taşmak üzereylen yakaladım geçen gün yakaladımda denmez gelip haber verdi çıkaramamış havluyu geri.:))

ayşegül iyi yapmışsın kadın işini. çok işine yarıyor insanın. malesef ben alamıyorum. bitane bulmuştum tertemiz bi kadındı işini de çok beğeniyordum ama kocası göndermiyo artık çaresiz kendim yapıyorum daa bazen çıldırasım geliyo.....................ama kimseyede güvenemiyorum
ben de güvenemiodum ama olucak gibi diil zaten kadının yaptığıyla benmki bir olmuyodu ben nazla hep koşturmaca çoğu iş yarım kalıodu böle her yer detaylı oluyo evde ne pismiş ya güya hep elimde süpürge utandım valla
sevgilileriniz hediye aldımı hanımlar :))))

aa fiiliz naptı acaba doğumgununde üzülüyordu eşim unuttu diye...
nerdee ben almıştım haftasonu zaradan parfüm bi de kalp çikolata, bi bakıma hatırlatma olur die ama inan dün hiç anmadı bile.ben de bişey diyemem zaten annesi ölmüş canım aşkım ben yetim kaldım diyip duruyo:KK14:

iyiyiz cnm napalım evdeyiz bu aralar ya da dedesinde yalnız bırakmıoruz.ben de haftada 1 anlaştım ama ütü yaptıramıycam heralde çok yavaş ya şu ana kadar sadece camları sildi ve 2odayı yaptı daha 2 oda, salon, mutfak , banyolar ve koridor var:)

ben de güvenemiodum ama olucak gibi diil zaten kadının yaptığıyla benmki bir olmuyodu ben nazla hep koşturmaca çoğu iş yarım kalıodu böle her yer detaylı oluyo evde ne pismiş ya güya hep elimde süpürge utandım valla

nerdee ben almıştım haftasonu zaradan parfüm bi de kalp çikolata, bi bakıma hatırlatma olur die ama inan dün hiç anmadı bile.ben de bişey diyemem zaten annesi ölmüş canım aşkım ben yetim kaldım diyip duruyo:KK14:

ayy yazık yaaa ne zzor evlat işte koca adam çoluk çocuk sahibi ama ana kuzusu işte Allah sabrını versin canım kocana üzüldüm valla sölediğine:KK43:

namaza başladım namaz vakti:KK58:

Allah kabul etsin canım Allah bizede nasip etsin

X