2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyiyim Hatice sen nasılsın Ece nasıl,
ayy erken uyudu diye sevindim habire uyanıyor sıpa yaa

Aylin bu yazıyla yarama parmak bastın yani hep diyor babam zaten cocuk yolunu kende çiziyor diye
biz yapalimda yapmadık Demiyelim napalim o istediği kadarını alsın artık

kızlar pendikte de kuruluyo kastamonuluların köy pazarı. ben istanbuldayken her hafta sonu giderdim. c.tesi günleri kurulur..

aylincim görmemdim seni...

yatağınız hayırlı olsun güle güle mışıl mışıl uyusun egecik..

kızlar bu gecemiz tam bi kabustu. saat 4 buçuğa kadar kaç kez uyandı hatırlamıyorum. eşim yatıyodu yanında sakinleştiremedi. ben kalktım olmadı. iyi kötü daldı uykuya. en son 4.30 da uyandı o tam bi felaketti. dedemm dedem diye uyandı basbas bağırıyo ağlıyo sakinleştiremedik kucaklıyorumolmuyo vuruyo gözler aık ama uyuyo. kalktı gitti koridora yere yattı. ateş almış gibi ordan da fırladı koridorun kapısını kapatıyoruz gece( kalkıp salona gidip oyun oynamıştı bi iki gece ) aç aç top falan diye bağırıyo abi abla dede nene baba diye diye bağırıp ağlıyo. yarım saat sürdü en az sonra kendiliğinden uykuya daldı aldık yanımıza ama çok fenaydı..
neden böyle oldu anlamadım.. umarım bidaha olmaz..

yazıyı okudum hem üzüldüm hem güldüm..
valla çoğu zaman öyle düşünüyorum bende psikolojik olarak ciddi marazlar bırakmadıktan sonra kendi yollarını çizmeye başladıklarında adı üstünde kendi bzim isteklerimizin bir hükmü kalmayacak. eeee hayatın kanunu buu...

Tünaydınlar
Sevgililer gununuz kutlu olsun )))
Aylinciim ece öglen uykusu uyumadıgı gunlerde gece10 defa kalkıyor.öglen uyudugu zaman gece daha guzel uyuyor.gecenlerde 4-5 gun öglen uyutmadım simdileerde sorun yok.mart ayı itibariyle eceyi krese vericem.haftada 3 gün 3saat.kıs bitsin diye bekledim ama gene hastalıktan kurtulamadık.1haftadır öksürüyo balgam yüzünden kusuyo bende kafayı yiyorum

Tünaydınlar
Sevgililer gununuz kutlu olsun )))
Aylinciim ece öglen uykusu uyumadıgı gunlerde gece10 defa kalkıyor.öglen uyudugu zaman gece daha guzel uyuyor.gecenlerde 4-5 gun öglen uyutmadım simdileerde sorun yok.mart ayı itibariyle eceyi krese vericem.haftada 3 gün 3saat.kıs bitsin diye bekledim ama gene hastalıktan kurtulamadık.1haftadır öksürüyo balgam yüzünden kusuyo bende kafayı yiyorum

evdede hasta oluyorlar dimi bende çok üzlüyorum ya sürekli hasta çocuğum alıştı artık şurup içmeye burnuna fısfısa kendi yapıyor yazık herşeyi...
burnunu falan siliyor. öksürürken agzını kapatıyor :))

birde biz hapşurunca çok yaşa diyor :))
cuma gunu bir çocuğu yolmuş kreşte yine nolmuş dedim elinden oyuncağını almaya kalkmış çocuk ... bu ara birşeyini paylaşmak istemiyor...

Son düzenleme:
Merhabalar,
Eceye geçmiş olsun.
Deryacım çok güzel yapmışsınız.Hafta sonunu ne güzel geçirmişsiniz.
Aylin ege yatağında mışıl mışıl uyusunnn:))))Güle güle kullanın yeni yatağınızı.
Bu yaşlarda artık benim duygusu çok gelişiyor.Ezgi o nedenle yapmıştır. Paylaşmayı bilmiyorlar, tvdeki araba reklamlarına bile benim arabam diyor.Hayır o senin olamaz o televizyonda.Alamayız ona dediğimiz anda suratını asıp, benim benim diyor.Bende vazgeçtim, her gördüğü arabaya, her araba resmin benim deyince evet senin diyorum.
Rahat ediyoruz:))))
Köy pazarı olarak bizim sorunumuz yok şükür.Her kurulan pazar köylü pazarı:))))

iyi akşamlar hepinizi çok özledim
hiç okumadan yazıyorum 15 gündür evimden ve internetimden uzaktım
bu bir gelenek zaten bizim için
1 hafta ısparta 1 hafta konya yaptık geldik insanın kendi evi gibisi yok valla
sizlerde haber var mı merak ediyorum okuyacam şimdi
bizde bi değişiklik yok ceylin iyi şımardı baya oralarda
deli gibi alışveriş yaptım rahatladım dün aldıklarımı yerleştirirken sö z verdim kendime yaza kadar ceyline bir çöp almayacam kendime bişey lmadım fazla:))
herkesin sevgililer günü ve kandili kutlu olsun

slm kızlar ii kandiller
umarım iyisinizdirr

duyguuu yatağınız çok gzel ben araştırdım birazda o tarz bişi arıyorum kaana durunun yatağı park yatak ve çok rahat ama kaanınki artık küçülmeye başladı boy ii fakat eni dar çocuk rahat edemiycek nilin yatağı çok güzel netten aaraştırdım biraz fiyatları 750tl civarı mdfymiş doğrumudurr gerçi iki sene olmuş amaolsun sen kaça almıştın hatrılıyomusun hayatım

Son düzenleme:
merhaba...
ehhe 15 gün ceylini bozmuştur kesin...hoşgeldiniz,güle güle giyinin:)))
canım yatak takımın ve tüm malzeme ağaç..indirimle bile bayaa pahalıydı:emir_bebek:aslı 80*190 di biz90*190 yaptırdık,bebek yatakları 80 oluomuş biz içine tek kişilik yatak alıp koyduk..memnunum ben bakıorum netten bulursam atacağım linki..
derya inanmayın kastamonululara..burda bile köylüler kendi malını satmıo:KK50::KK37:
off nil de hasta ilk defa kendi içti şurubu ne kadar kötüyse artık,hep kollar bacaklar tutulur ,şırıngayla verilirdi:KK28:

merhabalar, 5-6 gündür giremiyordum nete oku oku bitiremedim, aferin size iyi çalışmışsınız..
Aklımda çkda kalmadı ama, serpil ve duygu çok geçmiş olsun, hasta çocuklarımıza Allah acil şifalar versin.
Serpilcim Çağan'ı yemek için bakıcıya götürdüğünden bahsetmişsin ya sadece biz yemek için çocuğu bakıcıya götürmüyomuşuz diye hem sevindim hem üzüldüm.
Hepininizin sevgililer gününü kutluyorum, kocalarınızla hep sevgili kalmanızı diliyorum...
Allahdan bu mübarek Mevlid kandilinde hepimize çocuklarımızla sevgilimizle mutlu bir yaşam diliyorum.

valla insan bununla bile teselli buluyor dimi. tek değilmişim yaşasınnn
çağana pazar akşamı soruyo babası ayşe annede napacaksın
--mammaaa
ve gülüyo.
dün akşam aldık soruyoruz ayşe annede nptın

---mammaa
ve gülüyooo
bu arada herkese günaydın

Günaydınlarrr,
Nasılsınız kızlar.Ahu hoşgeldin canım.
Duyguuuu sanki yatak normal bebek yatağı gibi gelmişti bana:)))90/190 mı yatak kısmının ölçüleri_?Bu arada geçmiş olsun nilede.
Ege de hastaydı akşam.Zaten hafif öksürüğü vardı, dün akşam suyla oynarken önünü tamamen ıslatmış.Bende o kadar olduğunu düşünmemiştim.Sürekli öksürmeye başlayınca bir baktım sırılsıklam olmuş.Vücududa buz gibi.Hemen üstünü değiştirdim.Gece ben yatarken bir kontrol edeyim dedim, çok öksürüyordu.Sırıl sıklam terlemiş.UYku tulumunun bile suyunu sıksam çıkacak.O derecede.Hemen değiştirdim, yanıma aldım gece beraber yattık.Gece öksürmedi, sabah karşı yine terlemiş.O zaman öksürmeye başladı.Sırtına önüne bez koydum.İyice hasta yapmayayım, değiştirirken üşümesin diye.Sabah fazla birşeyi yoktu.Kreşe götürdüm.Bakalım nasıl olacak orada.

geçmiş olsun meralcim... ezgide öksürüyor bulamıyoruz bir çözüm antibiyotik içiyor 5 gun iyi sonra yine köh köh ...

keyfi yerinde ama alıştı oda artık öksürüğe hapşuruga...

öksürünce anne hasta oldum şurup ver diyor...:))

günaydın kızlar hastalara geçmiş olsun maşallah biz hiç hasta olmuoruz okulu bıraktıımızdan beri artık o beni hasta ediyo sadece evde:))3ay sonra kadın aldım eve rahat mıdır nedir unutmuşum:KK8:

naber aysegulcum naz nasıl sen nasılsın...

kadın iyi ya valla haftalık geliyor benimki elim ayagım yani...

zaten 6 da evde oluyorum ezgiyle ilgileniyorum böylelikle temizzlik ütüyle ugraşmıyorm

Son düzenleme:
Sağolun kızlar, ezgiyede geçmiş olsun.
Havalarda etkiliyor çocukları.Yapacak birşey yok.Benimde çağırmam lazım kadını:))))

X